Колко АМ в пюрето?

  • 4 608
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
Разтварям една мерителна лъжица АМ в 30мл вода и прибавям към пюрето, но дребо обича по-редки пюрета. Ако не ти е проблем да изцеждаш, най-добре става с кърма.

# 16
  • Мнения: 308
   Не добавям АМ в пюретата.

# 17
  • Мнения: 781
Момичета, не е ли вредно да се слага АМ на прах в пюрето? Все пак според указанието то се разтваря във вода..

Една майка преди време в тема за кисела сподели, че според нея се натоварват бъбреците на детото, ако не се следва съотношението АМ - вода (например не може в 30 мл вода да разтвориш 2 мерителни лъжици мляко...)
И аз това съм се питала и поради тази причина не съм добавяла Rolling Eyes

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
1-2 лъжички.Зависи от гъстотата на пюрето дали ще го разтвориш във вода или директно.

# 19
  • Мнения: 4 428
Винаги добавях АМ в зеленчуковите пюрета. Слагах около 3 мерителни лъжички направо в пюрето. Ако е гъсто го разтварях в малко вода, но не в съотношението, което пише на кутията, а в толкова вода, колкото ми е необходима за разреждането.

и аз правех точно така  Peace В началото на захранването слагах по 3лъжички. С времето намалявах АМ и по едно време го изключих напълно, като включих повече неща  Peace

Аз разреждах малко пюрето, ако е твърде гъсто и след това слагах млякото  Peace

# 20
  • Мнения: 1 572
не е задължително да слагаш ам в пюрето , аз никога не съм го правила , нека детето да почне да различава вкусовете

# 21
  • Мнения: 575
Момичета, не е ли вредно да се слага АМ на прах в пюрето? Все пак според указанието то се разтваря във вода..

Една майка преди време в тема за кисела сподели, че според нея се натоварват бъбреците на детото, ако не се следва съотношението АМ - вода (например не може в 30 мл вода да разтвориш 2 мерителни лъжици мляко...)
И аз знам нещо такова.

Една майка в парка ми каза, че педиатърът и препоръчал да не добавя АМ. Не се усвоява, или нещо такова.
Аз също не слагам АМ в готовите пюрета Peace

# 22
  • Мнения: 121
Разтварям една мерителна лъжица АМ в 30мл вода и прибавям към пюрето, но дребо обича по-редки пюрета. Ако не ти е проблем да изцеждаш, най-добре става с кърма.
и аз така правя,смесвам АМ с пюрето

Общи условия

Активация на акаунт