Късо подстригване - съвет

  • 27 568
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 731
И аз не съм на принципа:Дълга коса на всяка цена.
Ако ти отива къса прическа ,направи го.Но обезателно при специалист.  bouquet

# 16
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 177
И аз не съм на принципа:Дълга коса на всяка цена.
Ако ти отива къса прическа ,направи го.Но обезателно при специалист.  bouquet
Подкрепям.
И да отбележа, че е погрешно схващането, че късата коса се поддържа по-лесно.
След 20 ден съм за оформяне на прическата, едвам дочаквам 28-30, за да ходя паралелно с боядисването. При къса коса - боядисването самостоятелно вкъщи е по-трудно - грешките и пропуснатите места се забелязван "от километър" (имам такъв опит след операция се боядисах вкъщи, косата ми е много, много гъста, та зад ухото имах пропуснато петно, а с дълга коса горният слой би го закрил)

# 17
  • Мнения: 931
Виктория Бекъм е снова прическа, по къса и с кафяв цвят.Ето я :
http://snimki.tialoto.bg/?gallery=1169

# 18
  • София
  • Мнения: 5 258
Виктория Бекъм е снова прическа, по къса и с кафяв цвят.Ето я :
http://snimki.tialoto.bg/?gallery=1169


Sick Ама въобще не ми харесва така.. предишната й прическа е много хубава, ама тази.. Напомня ми за Холи Бери, само дето на нея й отиваше..  Sunglasses

# 19
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Виктория Бекъм е снова прическа, по къса и с кафяв цвят.Ето я :
http://snimki.tialoto.bg/?gallery=1169


Sick Ама въобще не ми харесва така.. предишната й прическа е много хубава, ама тази.. Напомня ми за Холи Бери, само дето на нея й отиваше..  Sunglasses

Взе ми думите от устата.

Иначе по темата- против изтощена, цъфтяща и гадната коса съм!!!  Дългата коса е привлекателна и очароваща единствено при перфектен косъм/ поддръжка.
В твоа случай- ДА на късото!!!

# 20
Отрязах я! smile3521
Фризьорката ми беше убедена, че избраната прическа няма да отива на формата на лицето ми и затова ме подстрига до брадичката, много симпатично. Странното е, че идеално правата ми коса реши да направи чупки най-отдолу Mr. Green Амаа..уважавам избора й Mr. Green Измислих няколко варианта как да я нося, пяни и такива работи не ми трябват за щастие. Доволна съм.
Целта отново е дълга коса, но здрава този път. Надявам се, това не противоречи на гените ми. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 771
Мога ли да те помоля за координатите на твоята фризьорка.
Моята, преди две години замина за Англия и от тогава не мога да си намеря фризьор. Виждам, че нямаш проблем с твоята относно подстригването.
Моята коса също е по редичка и права и вече изпадам в ужас от поредния фризьор и неговите опити върху главата ми.
Благодаря и извинявай, че по този начин се намесих в темата ти, но няма как да пиша на лични защото не си регистрирана.

# 22
  • Мнения: 40
на малко жени им отива късата прическа Cry
само ако наистина няма друга възможност newsm10

# 23
Мога ли да те помоля за координатите на твоята фризьорка.
Не съм от София.
Успех в търсенето! Wink

# 24
  • Мнения: 4 120
Късата прическа е по-трудно за поддържане. Поне 2 пъти в месеца- на фризьор, помислете преди да отрежете косите си.

Общи условия

Активация на акаунт