Мъжко име, което да си върви с Денис?

  • 8 440
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 796
От изброените Максим ми харесва най-много Peace

Иначе бих предложила също Филип, Антоан, Нико, Рафаел newsm78

# 16
  • Мнения: 165
Според мен е много важно да звучат добре заедно и трете имена-име,презиме,фамилия,а не само първото- все пак детето ще си ги носи цял живот,а и  е момче - предполага се,че някой ден ще стане баща и децата му ще носят неговите имена.
  По добре вижте как се съчетава цялостно,отколкото само с името на братчето си. От анкетката избирам Тома. Peace  Успех! Hug


Подкрепям изцяло горното мнение. А освен това не мисля, че е много важно двете имена на децата да си отиват едно с друго. Ами ако бяха братче и сестриче, как щяхте да ги съчетавате?

ПП Видях, че при гласуването надделява "Крис", ако е така, то поне да е "Кристиян" (при все, че не отговаря на всички условия)

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 15:52 от stealflame

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 723
Фиил и аз харесвам Тома.
Това е мъжко силно име и е вървежно и в Б-я и в чужденеция. Grinning
На галено можете да му казвате Томи.

# 18
  • Мнения: 678
Фиил и аз харесвам Тома.
Това е мъжко силно име и е вървежно и в Б-я и в чужденеция. Grinning
На галено можете да му казвате Томи.
Подкрепям напълно  Peace

# 19
  • Мнения: 217
Simple Smile Отказахте се от Марко значи? Simple Smile

От изброените имена сякаш Максим най ми е на сърце, макар че напоследък го свързвам с Максим Стависки, което имайки предвид последните събития около него не е най-добрата асоциация.
Мога да предложа Марио и Ники. Тома е готино също. Simple Smile

Антон /Тони/ и Емил /Емо/ също. Предлагам ги най-вече  заради "Антон и Точица" и "Емил и детективите" на Ерих Кестнер. Simple Smile

Мъжо също го свързвал с това, ама по тази логика и Георги трябва да се свързва, заради Георги Калоянчев, който направи подобно нещо преди няколко години...

Филип - да, но как ще му викат на кратко? Фильо? Фили? Малеее, не си го предствям...

И Филип, и Тома празнуват през октомври, когато трябва да се роди.... Да вземе да си дойде с името, че не мога да го мисля веч  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 217
Според мен е много важно да звучат добре заедно и трете имена-име,презиме,фамилия,а не само първото- все пак детето ще си ги носи цял живот,а и  е момче - предполага се,че някой ден ще стане баща и децата му ще носят неговите имена.
  По добре вижте как се съчетава цялостно,отколкото само с името на братчето си. От анкетката избирам Тома. Peace  Успех! Hug


Подкрепям изцяло горното мнение. А освен това не мисля, че е много важно двете имена на децата да си отиват едно с друго. Ами ако бяха братче и сестриче, как щяхте да ги съчетавате?
ПП Видях, че при гласуването надделява "Крис", ако е така, то поне да е "Кристиян" (при все, че не отговаря на всички условия)

С международно име за девойка  Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 285
Фиил и аз харесвам Тома.
Това е мъжко силно име и е вървежно и в Б-я и в чужденеция. Grinning
На галено можете да му казвате Томи.
Подкрепям напълно  Peace

подкрепям и аз това име - Тома

(резервен вариант Максим)

 Hug Peace

# 22
  • Мнения: 2 140
Какво ще кажеш за Адам? Какво е морето без земята? newsm78

http://www.angelfire.com/ca6/ivayla/priroda.html

Иначе за анкетата съм за Давид. Peace

# 23
  • Мнения: 217
Адам с окончание на първото "А", нали?

Може да се възприеме в БГ...

# 24
  • Мнения: 6 993
Ударение, не окончание  Joy
Бих казала също Тома, иначе.

# 25
  • Мнения: 217
Ударение, не окончание  Joy
Бих казала също Тома, иначе.

Хаха  Joy

Вярно бе, ех, че съм заспала  ooooh!  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 1 529
 Тома
А защо да звучат еднакво имената. Предлагам Марио и Луис.

# 27
  • Мнения: 217
Луис и на мен ми харесва  Peace

Не е нужно да звучат еднакво, нито да са с една и съща буква, нито да се римуват.... Основното е да вървят навсякъде - и в БГ и в чужбинско  Simple Smile

# 28
# 29
  • Мнения: 3 016
Денис и Крис или Денис и Макс.

Общи условия

Активация на акаунт