Пак това ядене

  • 1 369
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
тефи и ти мислиш,че не яде,ами моята дъщеря на същата възраст е и тежи
5 600гр. smile3515 smile3515направо съм се побъркала на тема ядене smile3511

  Laughing Не се побърквай, колко се роди бебето ти?

Тефи, добавяй АМ в зеленчуковото и в плодовото пюре, което даваш.


роди се 3 100,а ни изписаха 2 940,а иначе наддава по 500-600гр. на Ам сме и с  освен каша друго не съм я захранвала, на ръст е 67см.

# 16
А какво мляко му даваш ?Вземи някое по-калорично и по-сладко та да го хареса.

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 239
Аз давам Милумил, знаете ли някое по-калорично. Чудя се за Лактаната... Thinking

# 18
  • Мнения: 27 524
 Бих давала кашата с лъжичка, а не да я прибавям към млякото. Към млякото можеш да добавяш безглутеновите бисквити на Плазмон, които са за след 4 месец, но не съм запозната дали е правилно.

Кашата е в пъти по-предпочитана от бисквитите на Плазмон  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 062
усмивка08, бебето ти на 5 навършени месеца, би трябвало по схема да тежи 6200гр. Но това е съвсем ориентировъчно. Така, че на килограми е много добре, не се притеснявай.

# 20
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
усмивка08, бебето ти на 5 навършени месеца, би трябвало по схема да тежи 6200гр. Но това е съвсем ориентировъчно. Така, че на килограми е много добре, не се притеснявай.



много благодаря за успокоението да се надяваме,че си  waveyправа

# 21
  • Мнения: 66
Моята маймунка също  е на 4 м , 5.500 ки ( роди се 2.800) - яде по 120 Хипп на 4 часа и за сега само плодови пюрета ядем ..... та и мен ме притесняваше яденето,че е малко ,но в крайна сметка то детето яде колкото му е нужно - нали не реве от глад,а и килограмите са в норма! Мисля ,че може да не се притесняваш Simple Smile

# 22
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
 Peace Hug момичета много добре ми действат разговорите във форума,че се шашккам за нещо всеки 5 мин.
Моята маймунка също  е на 4 м , 5.500 ки ( роди се 2.800) - яде по 120 Хипп на 4 часа и за сега само плодови пюрета ядем ..... та и мен ме притесняваше яденето,че е малко ,но в крайна сметка то детето яде колкото му е нужно - нали не реве от глад,а и килограмите са в норма! Мисля ,че може да не се притесняваш Simple Smile
,а иначе и ние сме на 4 часа по 120мл. фризолак,давам и каша в млякото(1 на ден),но не съм я захранвала с нищо друго Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 062
а иначе и ние сме на 4 часа по 120мл. фризолак,давам и каша в млякото(1 на ден),но не съм я захранвала с нищо друго Simple Smile

На тази възраст мисля, че бебето няма нужда от каша, само заради калориите. Ако искаш да предлагаш каша, давай с лъжичка, за да свиква с нея и с вкуса на твърдата храна. Естествено, ти направи така, както си решила, само си казвам мнението. А относно килограмите - при навършени 5 месеца, бебето би трябвало да е удвоило теглото от раждането си. Но както казах, това е ориентир само, не е проблем ако има някакво разминаване.  Grinning

# 24
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
аз вече писах по този повод,доки ми каза постепенно да увеличавам количеството на кашата,за сметка на млякото докато докарам консистенция за лъжичка и да заменя следобедното хранене с каша.

Общи условия

Активация на акаунт