Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
За всеки е различно. Лично за мен в никакъв случай по-малка от 5 години. Но така или иначе №2 не съм предвидила да има  Wink

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 268
При мен двете ми дъщери са с 10 години разлика и мисля, че е добре. Въпреки, че нямах намерение да е повече от 7-8г. Така успяваш пълноценно да се порадваш на порастването на всяко едно от децата ти. Не си представям, наприме, да си имам детенце във възрастта на хилядите въпроси и в същото време да отглеждам кърмаче. Бих полудяла! Grinning
Това е индивидуално решение на всеки родител, според неговото усещане и готовност. Няма привилно или не, щом е избрано, значи е точното.

# 17
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Не знам коя е нормална разлика,
но..едно знам,моите са с три години разлика и тя не нормална.. Crazy
Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 3 407
Няма правило. Думата "нормално" не е много уместна, когато се касае за подобен въпрос.
Имам близко семейство, чиито деца са с 16 години разлика, просто малката беше изненада, ако мога така да се изразя и въпреки, че не звучи много "нормално", смея да твърдя, че са чудесно семейство.

# 19
  • Мнения: 502
      По-трудно е с малка разлика. Иначе всякак е хубаво!

# 20
  • Мнения: 1 572
ако от мен зависи не бих допуснала разликата да е над 10 години , защото понякога не личи кой майка кой сестра кой баба

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Няма нормална и ненормална разлика! Важното е деца да има!
напълно съм съгласна с това Hug

# 22
  • Мнения: 512
      По-трудно е с малка разлика. Иначе всякак е хубаво!

 Peace

# 23
  • Мнения: 9 814
Или трябва да са едно след друго, за да растат заедно, да играят, да заговорничат, или когато по-голямото е в първи клас, да се роди бебето, за да може майката да си е в къщи.
Ама то както дойде ,понякога стават и непредвидени ситуации.

И аз съм на това мнение.
Ние пропуснахме малката разлика.
Сега чакаме предучилищната.

# 24
  • на път
  • Мнения: 2 804
Всяка разлика е нормална, но не всяка ни прави близки завинаги с братята и сестрите ни (а те остават най-близките хора в живота ни, опора и отдушник).

Имам 2 сестри - с едната разликата ни е 6 години (живее на 15 минути пеша от нас), а с другата 1 година и 10 месеца (живее в чужбина). Познайте от първи път с коя съм си била по-близка и като малка и сега (въпреки разстоянията). И двете си ги обичам, но с по-малката се разбираме от половин дума.

Когато бях в първи клас (и играех на кукли) голямата ходеше по гаджета  newsm78 ....
Никога не можахме да станем "на един акъл". Затова пък сега съм много близка с дъщерите и  Hug

# 25
  • Мнения: 8 999
Мисля, че нормалната разлика между децата е колкото се случи. Винаги да отгледаш две и повече деца е по-трудно, отколкото да отгледаш едно, въпрос на личен избор /а понякога и на божията воля/ е колко да е разликата между тях.

# 26
  • Мнения: 148
Въобще не си представам как се гледат 2 деца с каквато и да е  Rolling Eyesразлика

# 27
  • Мнения: 1 479
Ако някой иска да има повече от 1 дете,какво значение има разликата?Брат ми е с 10 години по-мальк от мен.Майка само ме хвали колко сьм и помагала,а с брат ми сме си най-добрите приятели.Моите деца са с 1год.и 8 мес. разлика.Боже,само се бият за играчки ooooh!От нас зависи как ще ги вьзпитаме да се разбират за в бьдеще Wink

# 28
  • Мнения: 1 586
Незнам коя разлика се категориза като нормална,но за мен ще е добре ако е между 2-5години. Peace

# 29
  • Мнения: 1 479
Въобще не си представам как се гледат 2 деца с каквато и да е  Rolling Eyesразлика
Когато господ ти ги е дал-много обич,"железни" нерви и мерак Grinning

Общи условия

Активация на акаунт