LUF СИНДРОМ

  • 99 253
  • 598
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 583
Даже и на естествен цикъл ли?!?

# 541
  • София
  • Мнения: 1 423
Да, даже и на естествен, ако има вариант да се махне , предпочитат да я разкарат и тогава да се действа.

# 542
  • Мнения: 77
Здравейте.Като не се махат пустите му кисти ,пункция..... Вече незнам коя по ред ще ми е.

# 543
  • Мнения: 583
Шмати, а ти успяваш ли да ги пукаш с коремни преси?!?
И от кога започваш да ги правиш?!

# 544
  • София
  • Мнения: 1 423
Когато отида и видя на 2-3 ден от цикъла, че има задържан фоликул. Започвам коремните преси, понякога минавам само с тях,понякога има и противозачатъчни. Иначе сега се пробвам да видя дали ще спукам фолукула като започнах да правя преси и да спортувам още 5 ден след МЦ. Дано само не раздуя някоя киста тлъстак.

# 545
  • Мнения: 583
Уф, сложна работа.
Помислих си, че правиш след прибилизителния ден за ову-то.

А не ти ли  е предлагал док да правите ин-витро на ЕЦ? Доколкото чета по форумите това е решението за забременяване с ЛУФ?!?!

# 546
  • София
  • Мнения: 1 423
За сега не искам на ЕЦ, ще си правя класическо инвитро само да ми дойде ред от фонда. Иначе моята доки е много упорита е ми прави инсеминации и като таймираме много добре нещата пукам фоликула. Иначе много рядко на естесвен цикъл пукам фоликул при овулация.
Коремни преси правя около деня на овулация, след това намалявам спорта , защото ме е страх да не ми поникне някоя прекалено голяма киста и да я спукам, имам лоши спомени от спорт и киста 4 см.

# 547
  • Мнения: 145


А не ти ли  е предлагал док да правите ин-витро на ЕЦ? Доколкото чета по форумите това е решението за забременяване с ЛУФ?!?!

Наистина ли? Аз също чакам одобрение от фонда. Предложиха ми на ЕЦ, но само като по-евтин вариант, а не като по-подходящ в случая.

# 548
  • Мнения: 583
Дали е по-подходящ -не знам. По-малък е шансът отколкото при  стимулираното инвитро, но не е нищожен.
Не съм подала документи за фонда. Разчитам да стане от първи път  Wink.


Дано не излезе още нещо, освен ЛУФ-а, което да трябва да оправяме...

# 549
  • Мнения: 4 339
Момичета, тези дни ще "откова" закованите теми за отделните заболявания и процедури.

Едната причина е, че в тях се пише всекидневно и са се превърнали в един вид отчетни теми.
Втората причина е, че има и други теми чиито автори и пишещи вътре искат да бъдат заковани, по същата презумпция, по която а заковани сегашните.
Трета и не маловажна причина е, че закованите теми са твърде много!

Знам, че ще има сърдити, но ако темите останат ще има и още сърдите, чиито теми пък не са заковани!


Коментари и обсъждания в TAЗИ ТЕМА

# 550
  • София
  • Мнения: 3 860
Темата ни изпадна на 3-та страница  Rolling Eyes
Аз да пиша и да се похваля че нямам ендометриоза  newsm68 newsm44 , нямам и ПКЯ, но имам ЛУФ   Mr. Green
Според лекарката е ендокринно,  нещо се прецаквало посредата на цикала  newsm78

Последна редакция: вт, 15 фев 2011, 09:54 от Lailah

# 551
  • Мнения: 583
Lailah, какво следва?

# 552
  • София
  • Мнения: 3 860
Ми не знам  newsm78 аз съм за ин витро по принцип, че са ми запушени тръбите  Rolling Eyes но нали тръгнахме от диагнозата ЛУФ та ... мен си ме човърка от къде идват тези пусти кисти  Rolling Eyes

# 553
  • Мнения: 1 988
може ли някой да сподели със луф как се кандидатства по фонда? трябва да имаш 4 последователни цикъла засечени с луф или може да са и в различни месеци и да не са последователни? при мен положението е такова, че или правя луф или нямам ову. принципно съм с поликистоза.

# 554
  • София
  • Мнения: 3 860
Щом имаш ову значи нямаш ЛУФ, според мен, мен като ме следиха за фонда от май месец до януари не съм пукнала ни един фоликул  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт