Магазин "Sephora" - София ,координати?!

  • 18 294
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 980
имат страхотни лосиони за тяло и миризмата им издържа доста дълго
дано скоро открият и тук магазин

# 16
  • Мнения: 528
За съжаление в България няма Сефора.

# 17
  • Мнения: 14
Оох, една от болните ми теми Crazy Бяхме наскоро в Париж със съпруга ми и една приятелка.В Лувъра при касите за билети има магазин на Сефора ,40 минути не ни стигнаха да разгледаме, а магазина не е от големите, и ако не беше съпругът ми, нямаше да остане време да разгледаме музея  Embarassed . Но вечерта си наваксахме- в 21 часа все още работеше Сефора-та на Шанз Елизе и като се впуснахме в пазаруване на спокойствие,понакупихме си по 1-2 парфюма и разни дреболийки. Цените на парфюмите не са толкова високи, в БГ  магазините за селективна козметика са доста по-раздути /имах база за сравнение цената на 75 мл флакон  J'adore на Dior/ в Сефора беше на промоция за 65 евро, в момента е 68 евро. http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P6430&categor … ouldPaginate=true

Дано скоро отворят магазин и в БГ Praynig

# 18
  • London,UK
  • Мнения: 52
Moмичета моя първа братовчетка работи за Sephora в Истанбул!От нея знам,че догодина ще откриват такъв и в София.Тъй като тя знае  български дори и предлагали да бъде начело на офиса им в София,докато обучат местен персонал!Магазина най-вероятно ще се открие през пролетта! Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 980
Moмичета моя първа братовчетка работи за Sephora в Истанбул!От нея знам,че догодина ще откриват такъв и в София.Тъй като тя знае  български дори и предлагали да бъде начело на офиса им в София,докато обучат местен персонал!Магазина най-вероятно ще се открие през пролетта! Peace
newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
ура

# 20
  • Мнения: 776
Moмичета моя първа братовчетка работи за Sephora в Истанбул!От нея знам,че догодина ще откриват такъв и в София.Тъй като тя знае  български дори и предлагали да бъде начело на офиса им в София,докато обучат местен персонал!Магазина най-вероятно ще се открие през пролетта! Peace

Ooo, най-хубавата новина за деня  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря, че сподели Hug Hug Hug
 newsm76 newsm18  mrstraetz

Общи условия

Активация на акаунт