ПЛЕВЕН - 62

  • 15 730
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Плевен
  • Мнения: 69
Дикси,честито и от мен лека и безпроблемна бременност Hug

# 76
  • Мнения: 5 622
Привет и от мен. Тия седмици съм много ангажирана край работа и т.н. и не им остава много време за форумстване.
Дикси, честито! Пожелавам ти много хубави емоции и едно красиво и здраво бебче на финала!
Люси, дано майка ти е ок.
Аз също бих се подписала на подписката за площадките, кажете къде се събират подписите. До работата /блок Белмекен/ има хубава площадка и Митака не иска да си трйгва оттам, но в Сторгозия и в градската положението е доста зле.

# 77
  • Мнения: 765
Дикси, превъзходна новина!
Честито и много лека и безпроблемна да е бременността.  bouquet
На такива новини все ми се плаче от радост.
Аз имам карта на метро от новите, от тези без снимката ,за които говорите и с нея влезнахме вече и пазарувахме в  търновското метро, но ни поискаха и дневна да извадим паралелно с тази и казаха, че когато открият нашето от тук ще ни направели такава със снимка.
В Русе не ни пускаха да пазаруваме без карти.
Някой чувал ли е Люси?

# 78
  • Мнения: 1 951
Благодаря на всички за пожеланията!  Hug
Дано всичко е ОК. Изненада беше, но сме щастливи   Laughing

А това с тези карти ми е голяма тъпотия. Не знам защо го има това изискване. А и с деца до 7 години май беше не пускат. Веднъж в София на едно семейство японци служителката как ли не се мъчи да им обясни, че не може да влязат с детето, а те хората все си мислеха, че нещо не се разбират и като питат отново и отново......

# 79
  • Мнения: 765
Да, това с децата е много тъпо. Пускат само,ако детето е на месеци и се носи в кенгуру или нещо подобно. Ние само така сме влизали с Габчи.

# 80
  • Мнения: 2 556
Аз не си падам по Метро никак и едва ли ще го посещавам особено, хеле пък с децата съвсем абсурд, така че поне това не ме тревожи...

Дикси, това е от най-хубавите изненади. Simple Smile Две деца се гледат по-лесно в дългосрочен план - гледам ги понякога с часове могат да се забавляват сами, измислят си забавления, весело им е, хем моите са с по-голяма разлика и пак голяма игра пада...

# 81
  • Мнения: 5 026
Диксииии,  Hug Много се радвам  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 9 862
И сега какво-карта със снимка и пазаруваш,иначе не може?!Тотално ще се ядосам на Метро.А поне дневни ще има ли?Човек ще каже ,че живота ми зависи от Метро. Mr. GreenПросто обичам да разглеждам да му се невиди,с часове мога да обикалям и накрая да си тръгна с едно кисело мляко Laughing.
Две деца се гледат по-лесно в дългосрочен план - гледам ги понякога с часове могат да се забавляват сами, измислят си забавления, весело им е, хем моите са с по-голяма разлика и пак голяма игра пада...
PeaceАбсолютно потвърждавам.Айде мацки,правете бебета,ние с Тесс ще ви обясняваме колко е лесно. Whistling

# 83
  • Мнения: 645
Здравейте момичета чета ви от време на време ,но сега като прочетох каква хубава новина реших да пиша LaughingДиксичестито smile3525 добре дошла в отбора  newsm44желая ти лека бременност,мисли позитивно  и  stork-girlна финала

# 84
  • Мнения: 2 111
Дикси честито   bouquet
Много хубава и приятна изненада.Лека бременност ти желая!

# 85
  • Мнения: 1 951
Дикси, това е от най-хубавите изненади. Simple Smile
Абе, малко замислена останах, да не кажа, че бях ей така  Shocked няколко дни, ама бързо се свиква с мисълта  Laughing

# 86
  • Мнения: 49
Здравейте мамчета,извинявам се ако вече сте обсъждали тази тема,но някой знае ли кога ще отварят детската кухня?

# 87
  • Мнения: 103
Дикси , много се радвам!  Grinning Лека бременност Peace

# 88
  • Мнения: 2 556
Аз си спомням, че беше споменала, че планирате второ, да не бъркам само с някой друг, извинявам се, ако е така. Та ето - дошло е малко по-рано просто Simple Smile

# 89
  • Мнения: 5 278
Дикси, честито Simple Smile То така неочаквано е най-хубаво Simple Smile Пък и Мити вече не е бебе,ще помага  Wink
Аз също обичам  много да ходя в големи магазини да зяпам,но това Метро  и мен много ме ядоса миналата година като се засилихме специално от Китен до Бургас да похарчим останалите парички ите да кажат,че с децата не можело.То бива безопасност,ама чак толкова,не знам. Може да си имат основания,но тогава бях страшно ядосана.

Общи условия

Активация на акаунт