Оралният секс - вреден за здравето

  • 7 424
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
ясно, значи следващия път ще ям бананите с найлона.
и сливите с домакинско фолио...

# 16
  • Мнения: X
Някой правил ли е орален секс с презерватив, нали това се опитват да ни кажат авторите, че трябва да правим, за да се предпазим.Затова има презервативи с плодови аромати.
мхм, трябва и с плодов вкус да ги направят обаче.

# 17
  • Мнения: 3 675
Аз имам чувството, че тук става въпрос за предпазване главно на жени, нали те заболяват и от рак на маточната шийка, пък и банана влиза почти до гърлото, а мъжете само лижат сливката, няма чак такава голяма опасност.

# 18
  • Мнения: 4 965
Бананите съдържат много флуор и магнезий. Те са най-добрия плод за лекуване на спазмофилията ,болест предизвикана от стреса. Голямото съдържание на калий помага за нормалната работа на мускулите, сърцето, черния дроб, мозъка, костите и зъбите. Бананите са полезни при възпаление на лигавицата на устата, гастрити, язвена болест на стомаха. Не вредят по никакъв начин.

Пък и заради магнезия намаляват преждевременните контракции - полезни са за бременни  Wink.


Иначе, с банан не съм пробвала (тях директно си ги хапвам, а не ги облизвам)  Crazy.

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 17:08 от azaf

# 19
  • Мнения: X
Ами аз съм навита да откажа бананите, ако милото продължава да си хапва сливи. Ще се жертвам, така да се каже, в името на здравето.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 118
Презервативите сега ще се окажат канцерогенни...

# 21
  • Мнения: 7 837
Сливки, банани... Още малко и ще се разделите на отбор "Черешка" и отбор "Ягодка".

# 22
  • Мнения: 2 716
Аз пък не съм пробвала орален секс на шийката  Tired
Никой не ми е правил това  Sad

# 23
  • Мнения: 581
 Ако написаното в статията е вярно, отдавна трябваше  да съм умряла. Laughing

# 24
  • Мнения: 603
Ако написаното в статията е вярно, отдавна трябваше  да съм умряла. Laughing

 hahaha hahaha hahaha
И аз. В адски мъки...

# 25
  • Мнения: 3 675
Тук не става дума за секс на шийката, а инфектиране на жената с папилома вирус при орален секс, когато тя прави на евентуално заразен мъж.При мъжете рак на маточната шийка няма, но той може да има брадавици, които също се разпространяват от човешки папилома вирус, но от друг щам.

# 26
  • София
  • Мнения: 61
Домакинско полиетиленово фолио  Wink

# 27
  • Мнения: 3 423
И каква стана тя, свиркаджийките вече не
са това, което са, а застрашен контингент.

# 28
  • Мнения: 4 678
Не, презерватива се слага на банана на мъжа. Mr. Green Wink
Предпочитам сливка. Женска.

Подкрепям те напълно Hands Clap Hands Clap

# 29
  • Мнения: 2 241
Аз пък не съм пробвала орален секс на шийката  Tired
Никой не ми е правил това  Sad


Предполагам, че този, който гоправи трябва да е с мнооооооооооого дълъг език  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт