ЛАКТАНА БИО

  • 26 447
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 117
За моето бебе Лактана Био се оказа най-доброто мляко и стомахчето ни се регулира отлично. Можеш да се спреш и на друга марка АМ с пробиотици, все пак всичко е индивидуално и децата реагират различно.
Peace
Ние също сме на Лактана и съм безкрайно доволна. Това е нашето мляко и до сега го пием с голямо удоволствие.  Споделям мнението, че няма универсално АМ или храна за нашите бебоци от които да им минат и колики и запеци и т.н. Всяко бебче си е различно както и ние възрастните. Но пък, че млеката с пробиотици са по-добри (без значение дали е Лактана или ХИП) няма спор - и не само в България.
Споделям мнението, че когато се прави прием особенно при деца с АБКМ консултацията с педиатър е задължителна. А дали кръвта е от Лактана или от Аптамил или ХИП - проблемът не е в млякото а на друго място.
А Селиа Дивелъп е само обогатено с бифидус, което няма нищо общо с пробиотиците.
Единствено ХИП и Лактана са с пробиотици - бифидобактерии - както и в цяла Европа. Моят скромен опит е от Италия и Швейцария. На етикетите им пише какви са точно бифидобактериите. Термини от рода на "обогатено с бифидус" е само евтин рекламен трик на който сигурно много майки се връзват. За съжаление.
vesela81 Успех при избора и бъди най-вече спокойна.   bouquet

# 16
Здравейте,
дъщеря ми започна с Фризолак, запече се яко, ама тотално.....
Минахме на Лактана Био 1, след 2 дни направихме пробив Grinning, та така и досега - ака по 2-3 пъти на ден.
Мисля, че наистина всичко е строго индивидуално, но на нас наистина ни подейства перфектно.
Незнам дали защото има пробиотици или от какво, но всичко се развива ок.
Детето няма колики, да чукам на дърво, но не мисля, че е от млякото- -просто го споделям Wink
Поздрави

# 17
Здравейте,
дъщеря ми започна с Фризолак, запече се яко, ама тотално.....
Минахме на Лактана Био 1, след 2 дни направихме пробив Grinning, та така и досега - ака по 2-3 пъти на ден.
Мисля, че наистина всичко е строго индивидуално, но на нас наистина ни подейства перфектно.
Незнам дали защото има пробиотици или от какво, но всичко се развива ок.
Детето няма колики, да чукам на дърво, но не мисля, че е от млякото- -просто го споделям Wink
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт