Клуб "Рошави, космати и с неподходящи гащи"

  • 37 363
  • 326
  •   1
Отговори
# 270
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Cruella De Vil харесват ми дънките, които показа  Peace

За прашките не се притеснявай и аз нося, а още не са ме изгонили  Rolling Eyes

# 271
  • София
  • Мнения: 1 481

Моля, кажете къде може да се открият прилични дънки, класически, нормални, и на нормални цени?


В Бенетон, през пролетта си купих нормално дълбоки, с прав крачол, тъмносини- идеални  Flutter Не бяха скъпи- около 60 и няколко лв., и още ги има, скоро гледах. Само че моите ми станаха големи и ми стоят грозно.
Бодита не нося, но се налага да започна. Дали има модели тип боксер? Не обичам да ми се очертават ластици под дънките.

# 272
  • Мнения: 494
Cruella De Vil харесват ми дънките, които показа  Peace

За прашките не се притеснявай и аз нося, а още не са ме изгонили  Rolling Eyes
 И на мен страшно ми харесва този модел дънки. Точно това е МОЯ модел.  Peace
  Колкото за бельото... страшно са ми удобни и много харесвам плитките, малко поизрязани  боксерки. "Безшевното" бельо ми е любимо.
  А бодита не обичам. Като тийнеджърка носех за кратко, но ми бяха много неудобни. Пробвах наскоро едно, което ми се стори подходящо за по-плитки дънки, за клуб, например, но още в магазина се почувствах много некомфортно и не си го купих. Ако някой сподели конкретна марка или модел, от който е много доволен и са удобни-пак ще пробвам, че ми омръзна от тия потничета, които все се изсулват или вадят, а съм адски зиморничава и не понасям голи кръстчета през зимата.
  Колкото за онлайн-пазаруването...склонна съм да купя всичко(от книги, до бейбифон), с изключение на дреха за себе си. Колкото и да ми хареса нещо, колкото и точни мерки да дам, някак...не го ли пипна, не придобия ли представа как и точно от какво е шито това, дето ще го сложа на себе си, не се ли мерна поне един път в огледалото, преди да го купя...не. Не се навивам, въпреки изкушенията по какви ли не сайтове.

# 273
  • Мнения: 3 405
Моите са, моите  Grinning Къде ги продават?

# 274
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Моите са, моите  Grinning Къде ги продават?

Ако питаш за дънките, показани от Cruella De Vil това е модел на Miss Sixty  Peace
Имат магазин на Витошка и в ЦУМ. Само дето са доста скъпички  Confused
Но от друга страна каквото имам тяхно - не е мръднало  Laughing

# 275
  • Мнения: 3 405
За тях питах Simple Smile Аз видях, че са на Miss Sixty, но ще търся във Варна.

# 276
  • Мнения: 790
. Може би защото последните 3 години са ми преминали по детските площадки и ми се струва непрактично.
Така е и при мен. Много неща ми харесват, но са неприложими в битието ми.
 Имам точно един черен класически костюм с прав панталон и късо вталено сако, който става с риза и без риза, и който мъжа ми нарича "костюма за театър". Защото това е единствения повод да се "постъкна" (без да има връзка с останалите неща,освен с този костюм, но  миналата вечер ходих на " Вампир" - невероятна постановка)
Останалото е : детски площадки, детски рождени дни, заведения подходящи за деца и т.н. Харесват ми много неща облечени върху други жени, но не ми се иска да съм като онези майки, чиито токчета пътъват по 5 см. в каучуковата настилка на детската площадка.

Бодитата са ми втора кожа. Не ми пречи закопчаването. Нося ги по цял ден, дори в къщи или на тренировка.

За кожените якета съм с две ръце ЗА. Миналата есен си купих черно, от много мека ярешка кожа, до средата на ханша, имаше и подплата с кожена качулка, която се слага допълнително. Може да се каже, че изкарах зимата с него. Става за дънки, за карирана пола, за права пола с висок ботуш, за рокля до коляното и т.н.

# 277
  • Мнения: 1 547
О, Боже всемогъщи, нима сме толкова малко ние, прашколюбките?!  Laughing Гаща не съм слагала от 10-ти клас, т.е. преди около 124 години... чувствам се неловко в тях. Не знам дали поради природната ми даденост или друго, но те просто отказват да стоят на мястото си - вместо да обгръщат чувствените ми форми, се врат тук и там по един безобразен начин.  Rolling Eyes

# 278
  • Мнения: 3 782
Мъчи ме един въпрос, какво всъщност е стилът?  Mr. Green И как човек определя своя?
От какво зависи, от парите които имаш в джоба или от това какво имаш в главата?
Умеете ли да правите ефектни и евтинки комбинации в своето облекло или вие сте от тези с пълните джобове. Ама честно.
Защото исках да си купя един споменат по-горе от мен шлифер,но уви целият град вече го носи.
А аз имам нужда, от такъм модел.
Пък и друго ме терзае, все клоня към спортните неща, а натурата ми е нежна. Искам да бъда сеплма,красива и премерена в облеклото. Как да стане?

# 279
  • Мнения: 1 174
Ееей, нямате стигане!Много сте бързи и не мога да ви се включа! Simple Smile

Хайде пак от бельото: целогодишно нося боксерки от памук - плитки, дълбоки, фини и по-плътни. Толкова са ми удобни, че не знам как бих се върнала към прашките, които някога бяха незаменими за мен и неможех да си представя нещо по-дебело от ластик да ми се трие по хълбока. Все още си пазя някои любими, но не съм обувала отпреди бременността си.
Бодита нося от 2-3 години и това ми беше втори сполучлив опит след няколко, подарени от майка ми.И тях не понасях някога, но в момента, особено в този вятър и влага, без тях не излизам.Имам само с презрамка и три с дълъг ръкав.Едното е полуполо и е много приятно за носене.Него обличам под дънки и пуловер с поло - много леко и удобно за зимата, а и е гаранция за топъл и здрав кръст.Simple Smile Не искам да стъпвам повече в лекарски кабинет, затуй, че не съм се обличала добре.
Чорапогащници нося.И на пролет и на есен.Понякога и през зимата.Високите ботуши и пухеното дълго яке не помагат, когато вятърът е като леден бръснач и навън е минус 10 градуса, а няма кой да отиде и да вземе поръчаната тората за рождения ден на детето...Има случаи и случаи. На клуб с чорапогащник под панталон не съм ходила да танцувам - там наистина ще ми е крайно неудобно и вероятно често ще се почесвам по краката. Laughing
Дънки...дънки имам почти всякакви модели, защото откакто се помня са ми любима дреха за купуване и като видя модел, който много ми харесва, стоя в магазина и много време се радвам на плата, преди да пробвам и евентуално взема.Като цяло съм почитателка на Ливайс Блу Джийнс (класиката) и после всичко друго.Всичките ми чифтове са сини, други цветове не възприемам. Едни от най-добрите ми находки са от секънд хенд-магазини.
Като казах секънд хенд, искам да се похваля, че тези дни там открих невероятно яке за есента, тип манто от шлиферен плат и е с много джобове, както обичам.Все квадратни и всичките с капаци, а за главата има и качулка.Simple Smile Много си го харесвам, а мислех да го връщам - такава уговорка имах с продавачката, заради едно упорито петно и високата, все пак, цена за такава дреха.На него много му отиват раницата ми и чадър. Аз чадъри нося! Simple Smile Е, винаги поне са в чантата ми в несигурно време. Simple Smile Сега с количката ми е малко трудно да ползвам и този аксесоар, но винаги съм подготвена за лошо време. Wink
От "втората" си взех и страхотен колан, спортен тип.Тъмнокафява кожа за лицевата страна, отвътре е жълто към оранжево, като подлепка стои и целият е обшит с дебел капронов конец от същия цвят.На Тимбърленд е, за да се ориентирате горе-долу за стил.В същият магазин имаше и много други хубави колани от естествена кожа, но ме изненадаха неприятно с цените си.Варираха от 18 до 30лв., което си е направо подигравка!...


Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 21:26 от ive

# 280
  • Мнения: 247
Харесва ми спортно-елегантния стил. Избягвам вече да комбинирам сама. Купувам заедно нещата в готово съчетание. Тук така предлагат стоките.

# 281
  • Мнения: 5 710
вместо да обгръщат чувствените ми форми, се врат тук и там по един безобразен начин.  Rolling Eyes

ам че то прашката си е все завряна... не ви ли дразни  Mr. Green

# 282
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
вместо да обгръщат чувствените ми форми, се врат тук и там по един безобразен начин.  Rolling Eyes

ам че то прашката си е все завряна... не ви ли дразни  Mr. Green


Да и кажа честно - не ме дразни, някакси не я усещам   newsm78
Сигурно е от дългите години практика или съм с нечувствителен г*з  Mr. Green

# 283
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Идеята на прашката, извън сексуалната, е да няма линия на гаща под панталона. Според мъжа ми, линията на гаща е смъртен грях, а той е толкова далеч от моден корифей, колкото.... абе много.

Аз нося всякакъв род гащи, прашки не обичах докато не открих мрежести такива, изобщо не се усещат. Боди нося от време на време за разнообразие, иначе ми е гол кръста по цяла зима, не нося потник, само сутиен. Чорапогащник - да, плътен с пола.

Не вярвам в разболяване от липса на дрехи. Ако се наложи да съм жертва на климата, имам дълго пухено яко (под колената), то пази от вятър и некомфортност.

# 284
  • Мнения: 1 107
Днес сте много активни, пак съм изпуснала голяма част от дискусията Grinning
За прашките- мой смъртен враг #2gunfire, а и не смятам, че ако се очертава бельо под панталона ми е толкова трагично, още повече, че  толкова тесни тесни панталони не нося. Но който се чувства удобно- нека, всеки си има право на избор.
Аз си купих дънки от Mango модел Claudia  (не мога да постна линка от сайта им за продажба)  много са удобни и не са от ужасно плиткия модел.
http://ext.mango.com/Mangoshop/rcs/zoom/T7/ficha/76328017.jpg
 Разбира се, моите не са толкова тесни като на манекенката...ама и аз не съм манекенка:)

Общи условия

Активация на акаунт