Клуб "Рошави, космати и с неподходящи гащи"

  • 37 377
  • 326
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 107
Mrs.Edna, наистина почти навсякъде дрехите са много фини, с къс ръкав или 3/4. Пуловери са почти неоткриваеми, за ужас на такива зиморничави като мен newsm78 А как обичам топъл пуловер с висока яка....

# 286
  • Мнения: 3 154
О, Боже всемогъщи, нима сме толкова малко ние, прашколюбките?!  Laughing Гаща не съм слагала от 10-ти клас, т.е. преди около 124 години... чувствам се неловко в тях. Не знам дали поради природната ми даденост или друго, но те просто отказват да стоят на мястото си - вместо да обгръщат чувствените ми форми, се врат тук и там по един безобразен начин.  Rolling Eyes

и аз имам смътни спомени от времето, когато носех "нормални" гащи. ми каквото и да правиш, както и да се движиш и сядаш, това нещо все някак намира начин да се събере и накрая всичкото да ти се завре в  " ....".  в крайна сметка или нон-стоп трябва да ги опъваш и наместваш или се отказваш от   "аристократичните бикини и боксерки", скачаш в прашките и нямаш грижи - поне "завряното" ще е по-малко като количество.  Laughing
пп. знам за теориите, че са нездравословни (сигурно са верни отчасти)  и пр., ама малко ми пука

# 287
  • Мнения: 4 717
За прашколюбителките - нека се присъединя и аз към вас, дори малцина. За ужас на майка ми, от има няма 10-12г и аз нося само прашки, обаче ееййй стане ли вечер побърквам се в тях, спя само с боксерки
Иначе и мен не ме обиват, не ги чувствам, мия се след WC и не вярвам, че този тип бельо способствал инфекциите на пикочните и полови пътища Whistling Мисля, че тези от вас,  които ги усещат и им обиват са слагали от типа "полу-прашка", които не знам поради каква причина са създадени така, но са леко удебелени и няма как да не се усетят в д..то Close Трябва да тествате с много тясна лентичка, която не се усеща, особено лятото е голяма свобода

Мразя да имам линия на гащите, едвам издържах след раждането да походя месец с гащи заради лохиите, добре че беше зима и не излизах много, много...

Бубка - сега ми напомни, че моята пухинка я изпрах на 40* в пералнята и я извадих с увиснали пера по шевовете, естествено отиде на боклука и от тогава не смея да купя, а толкова много харесвам, ти как се грижиш за твоята? Все химическо ли ползваш?

# 288
  • Мнения: 4 120
Аз нося прашки, понякога и боксерки. Свикнала съм с прашките, бях 9 или 10ти клас, когато започнах да ги нося. Имам няколко бикини, които наричам " гащите за МЦ", но не ми харесва особено как се очертават под панталона. Не ми е дискомфортно с прашка, колкото и това да озадачава майка ми. Не ми е ясно какво точно им е нездравословното, нали имам дреха над тях. Банските ми също са прашки, много ми е грозно иначе дупе изгоряло на бикини, "облечено" след това с прашка.

# 289
  • Мнения: 494
Аз нося прашки, понякога и боксерки. Свикнала съм с прашките, бях 9 или 10ти клас, когато започнах да ги нося. Имам няколко бикини, които наричам " гащите за МЦ", но не ми харесва особено как се очертават под панталона. Не ми е дискомфортно с прашка, колкото и това да озадачава майка ми. Не ми е ясно какво точно им е нездравословното, нали имам дреха над тях. Банските ми също са прашки, много ми е грозно иначе дупе изгоряло на бикини, "облечено" след това с прашка.
  Сега, то хубаво разсъждаваш, пък и аз така мислех преди двете раждания.... Grinning. Обаче...нито упражненията, нито нещо друго(е, може би пластиката, но велика суета не съм! Simple Smile), връща времето и спира гравитацията Laughing...и някак плавно, от изцяло прашки, минах на прашки, само за бял панталон или пола и във всички останали случаи, включително и банските-плитички боксерки. С тях, на моите 32 години, се чувствам ок.

# 290
  • Мнения: 4 120
Ами аз тъкмо защото вече съм усетила действието на гравитацията върху дупето ми избягвам бикините- моето е по-обемно и бикината някак го прищипва и то изскача под нея. Ама и как го обясних само...ефекта е като от по- малък размер сутиен , как некрасиво прищипва.

# 291
  • Мнения: 2 195
Ами аз тъкмо защото вече съм усетила действието на гравитацията върху дупето ми избягвам бикините- моето е по-обемно и бикината някак го прищипва и то изскача под нея. Ама и как го обясних само...ефекта е като от по- малък размер сутиен , как некрасиво прищипва.
Анджък, много добре си го обяснила. И при мен е така!  Wink

# 292
  • Мнения: 494
Ами аз тъкмо защото вече съм усетила действието на гравитацията върху дупето ми избягвам бикините- моето е по-обемно и бикината някак го прищипва и то изскача под нея. Ама и как го обясних само...ефекта е като от по- малък размер сутиен , как некрасиво прищипва.
О, честно да ти кажа, аз мразя бикини...говоря ти за доста плитки, поизрязани боксерки, от типа "безшевно бельо", например на Pompea. Е, няма по-удобно, секси и красиво нещо за дупе, преминало 30-те, така мисля аз... Laughing. Но не това е важното, а това, че никъде не влиза( Laughing), не го усещаш, не се подава отникъде, стига доста по-надолу от пъпчето, няма досадни, очертаващи се ръбове, доста показва, но и скрива достатъчно Wink. Затова съм фен Simple Smile

# 293
  • Мнения: 247
Имам 75 броя напълно еднакви прашки. Подарък бяха. Ужас, ще умра с един и същ десен.

# 294
  • Мнения: 1 547
Е, няма по-удобно, секси и красиво нещо за дупе, преминало 30-те, така мисля аз... Laughing.

Оооо, да, да...  Flutter


Гравитация беше спомената - как я борите вие? Мазила? Спорт? Йога? Стирка и парцал? Или просто оставяте ренесансовата пищност да ви завладее? Аз не се предавам, след 32 години /да не кажа 33... Laughing/ и 2 деца мога да се похваля с що-годе прибрана фигура, която поддържам с храна и аеробика. На 50 ще имам краката на Мадона, записано е в тефтерчето ми с план за петилетките.  tooth


ani 4ka, за стила - не е въпрос на джоб, макар парите да позволяват по-голям избор, особено по отношение на качеството. Красиво и модерно облечена можеш да си на практика и с най-обикновените дрехи - тази визия, например, се постига и с 80, и с 8000 лева. Преди време имах позната, която се обличаше абсолютно феноменално - аксесоари, материи, всичко беше страхотно, ненатрапчиво и модерно. Мислех, че харчи трилиони за целта, а впоследствие се оказа, че пазарува само от втора употреба.


Панталон с рокля е разкош, много обичам! Не ми харесва обаче, ако роклята е с дължина до и под коляно, идва ми възразвлечено вече.


Искам да ви почерпя с малко '08/'09 тенденции, които до една ме очароват. В случай, че се налага да избера само едно комплектче дрешки... ще взема последното долу вдясно, благодаря  Flutter /но няма да откажа и горен ред, 4-тото от ляво на дясно/

# 295
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Имам 75 броя напълно еднакви прашки. Подарък бяха. Ужас, ще умра с един и същ десен.
Joy ужасно смешно е това. Сподели, кой ти ги подари и по-важното - защо?!
Пробвала съм всякакви прашки - тънки, дебели - няма и няма, не са ми удобни. Впрочем не ми е удобно и безшевно бельо, както и боксерки... за мен - само плитки бикини, които добре обхващат частите (за да не се завират където не им е мястото), памук, може би с малко ликра/еластан, благодаря.

Крейзи, хубави тенденции, макар и пре-елегантни като за мен. Вчера ходих в магазин на МатСтар, където очаровано открих, че имат много богат избор от ежедневни обувки (от спортни до не чак толкова спортни), изкуствена кожа най-често, приятелски цени. Предстои рейд на магазина, само пари да има.

# 296
  • Мнения: 1 952
Отскоро нося и гащи, не само прашки. Но само на дрехи, които позволяват това т.е. не се очертават гащурите.
На мен лично са ми много секси, даже и с тигрови се обзаведох, което тотално е извън стила ми, но се харесвам Simple Smile

# 297
  • Мнения: 2 386
Имам 75 броя напълно еднакви прашки. Подарък бяха. Ужас, ще умра с един и същ десен.

 rotfImbo

Забравих си мисълта от смях..

# 298
  • София
  • Мнения: 6 810
По този повод, загаджваме се с мъжа, гледам аз, той всеки ден е с едни и същи слипове, едни и същи чорапи.  newsm78 Почва да ме гложди нещо отвътре...аджеба. Не намирисва, чист, спретнат. Има нещо гнило. Скоро след това заживяхме заедно и открих...че в чекмеджето му за бельо има 10 еднакви чифта слипове и безброй много еднакви чорапи. Просто е толкова капризен, че като хареса нещо го купува в големи количества.

# 299
  • Мнения: 3 405
Искам да ви почерпя с малко '08/'09 т … 94;ии, които до една ме очароват.

Благодаря! Висока талия, мечта Simple Smile

Ниската талия я харесвам на рокли, тип 20-те години на 20 век Simple Smile
Както и красивото каре - прическа.

Общи условия

Активация на акаунт