Клуб "Рошави, космати и с неподходящи гащи"

  • 37 367
  • 326
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 5 758
Пробвала съм всякакви прашки - тънки, дебели - няма и няма, не са ми удобни. Впрочем не ми е удобно и безшевно бельо, както и боксерки... за мен - само плитки бикини, които добре обхващат частите (за да не се завират където не им е мястото), памук, може би с малко ликра/еластан, благодаря.

Намък при вас.
Докато четях за прашките мислех да пиша как аз не ги понасям.
Видях поста на Мадам Бу и за това само го копирам.Такова е и моето виждане.

# 301
  • София
  • Мнения: 6 810
За стила и джоба, определено има значение, поне се надушва отдалече. Но не е определящо, за стила, може да имаш good style с визия за 100лв, а с милиони да приличаш на Парис Хилтън...
Аз лично обожавам единствените ми дънки за 100лв от PlayLife, както и имах едни 2ри живот Lee, за 10лв, но си нося и всички останали за по 40лв. Добре е аксесоарите да са качествени поне.
Относно гравитацията, опитвам да я боря. Моята не е възрастова, а от двете чаавета, но д/ефекта е все един и същ. Спортувам като не ме мързи, мажа с кремове, чат пак внимавам какво ям, сега определено НЕ. Embarassed

# 302
  • Мнения: 5 710
Klemi, аз до колкото знам ти постигаш чудеса с домашни фитнес уреди! Браво на теб.

Според мен стилът, като усет не е функция на парите, но като реализация е добре да ги има човек.
Аз за съжаление не мога да отлепя от ценовото ниво на Бенеттон ( max), но съм много лейбъл персона, на която само пари й дай. Един стил ще развия ( сигурно само аз ще си го разбирам) за чудо и приказ.

Иначе, за да довърша моя 'гащи' силует - аз от малка съм научена да се 'загащвам'. От детската градина имам изкривявене, не търпя нищо под пъпа ми. Така, че стилово и сексуално хич не радвам.
Не си загащвайте много децата, да не станат като мен.  Simple Smile

# 303
  • Мнения: 1 107
Моята майка също ме загащваше- само, че мен ме хвана този синдром, а сестра ми си ходи винаги с голо пъпче. Може майките ни по онова време да са посещавали и те някой форум с препоръки да загащват децата ? Wink

# 304
  • Мнения: 1 952
Момичета, зима е!
Слагайте вълнените гащи и пускайте вълнения чорапогащник.

# 305
  • Мнения: 2 386
Последните модни тенденции били бикини с много висока талия - четох едно местно списание, ми те до под мишниците им стигаха..  Rolling Eyes Да видим как ще се изроди прет-а-порте-то в ежедневието.  Thinking

Какви чорапи носите? Четох как една съфорумка обясняваше, че не би могла да сложи нещо различно от чорап-жартиер или силиконова лента.. Аз се обривам от тез' ленти, мерси. За мен плетени гети в лилаво и черно, чорапи до коляното с пола или обикновени, памучки чорапки.. Само бели не харесвам, всичко друго е добре дошло.

# 306
  • Мнения: 1 107
Последните модни тенденции били бикини с много висока талия - четох едно местно списание, ми те до под мишниците им стигаха..  Rolling Eyes

Започвам да се съмнявам, че някой е влязъл в съзнанието ми и е започнал да реализира тайните ми желания относно формата на бельото...и не само Wink

Какви чорапи носите? Четох как една съфорумка обясняваше, че не би могла да сложи нещо различно от чорап-жартиер или силиконова лента.. Аз се обривам от тез' ленти, мерси. За мен плетени гети в лилаво и черно, чорапи до коляното с пола или обикновени, памучки чорапки.. Само бели не харесвам, всичко друго е добре дошло.

Аз такова нещо чорап , жартиер не знам какво е и не искам научавам. Имах една колежка в университета, на която майка й беше казала, че ако някой ден започне да привлича мъжа си  с чорапи и чартиери и не е с над 20 годишен брак, да сменя мъжа Joy
Иначе аз харесвам топли, меки памучни чорапки...а и от години си купувам чорапчета с пръсти. Едно познато хлапе ме пита веднъж защо нося ръкавици на краката Joy

# 307
  • Мнения: 5 710
бях на един семинар преди години и имаше една игра вечерта, да ти задават въпроси на горещ стол)))
и децата ( ттийнове) бяха забеляали чорапите ми и ме питаха защо съм с такива чорапи
точно бяха излязли 3/4 чорапи на севън секъндс - цветни, шарени - имах всички.
Откакто отрких тези чорапи друго не нося.
а моят асистент каза, че съм  3те Ч чорапи-часовници-чехли  Mr. Green

# 308
  • Мнения: 2 386
Girl, и аз не нося гологъзки, но тези бяха свръхдълбоки, повярвай ми. Много се надявам да е преувеличено за подиума и до ги пуснат във възможна за носене форма.
Чак сега познах Една, досега си мислех, че е Мина (със същия аватар).  Joy

# 309
  • Мнения: 5 710
Girl, и аз не нося гологъзки, но тези бяха свръхдълбоки, повярвай ми. Много се надявам да е преувеличено за подиума и до ги пуснат във възможна за носене форма.
Чак сега познах Една, досега си мислех, че е Мина (със същия аватар).  Joy

как мина, бе душко, тя не е ли седнала на един фотьойл?  Mr. Green

# 310
  • Мнения: 875
еех, открих ви най-накрая...

бикините с висока талия са заляли всички магазини тук и определено НЕ стават за носене. стигат до над талията и ми се струва, че стоят добре само на снимка. иначе нямам нищо против и гологъзките, но да са от ест. памук.

чорапите ми - обувам каквото намеря сутрин и почти винаги съм в два различни цвята. иначе обожавам плътните (може и релефни) чорапогащници за зимата - стоят страхотно с пола.

обувки на висок ток се каня да си купя от мноого време, но тази зима наистина съм си обещала едни високи ботуши - ей така, поне да ми красят рафта с кецове и балеринки.

относно козметиката - държа да е натурална и без консерванти. никога не съм си слагала фдт но наскоро открих минералните основи и сега използвам една на лореал. изобщо не личи и същевременно с това много изравнява тена. иначе гледам поне спирала и гланц, но и без тях минавам много често. дори и вечер съм с лек грим (ако ми се случи да изляза веднъж месечно, примерно).

и един много готин трик, който открих напоследък. косата ми е много фина и разпертушинена и винаги съм завиждала на момичетата, които имат време за фризьори или приятелки, които им ги изправят. бейбилис имат изправящ сешоар, който просто върши чудеса. слагам пяна за обем, изправям и съм със супер прическа до следващото измиване на косата! и това за има-няма 15 минутки пред огледалото.

сетих се, че бяхте писали нещо за избелването на зъбите. на мен много добре ми действа една паста на сензодин - про емайл се казва. промяната е видима още от самото начало, а пастата дори не се води избелваща. но почиства много добре от оцветяващите храни и напитки и това явно има значение. в момента съм с обикновена паста и зъбите ми отново са видимо по тъмни.

а иначе тежкият грим и лачените чизми в 8 часа сутринта на кафе ги има май само в нашата мила родина.  Rolling Eyes

# 311
  • София
  • Мнения: 1 877
Бу, късаш ме от смях, много си креативна ей!  Wink
аз съм в клуба събота и неделя примерно, за разлика от делниците, когато трябва да съм на работа....така че разпускам здраво Crazy любими са ми меките шарени чорапки и памучните долнища Flutter и ужасните огромни щипки за коса, с които никога не бих излязла някъде, освен до пазара или в банята  Stop

# 312
  • Мнения: 1 547
Чувствам се длъжна да приветствам новодошлите в клуба - пишете, дами, нека се множим!   bouquet


Бу, тенденциите по-горе и за мен са твърде елегантни - нали не допускаш, че се шляя в тоз кашмирен вид из потрошените варненски улички?  Laughing Въпросът е, че винаги има какво да се открадне - я модел на панталон, я цвят, я чантичка... Имам сива жилетко-туника, подобна на тази в снимка 4, и си я нося с дънки, с клин, с ботуш, с гуменки, с каквото ми падне. Преди всеки сезон наминавам с лупа и присвито око покрай прет-а-порте селекциите и задължително се снабдявам с нЕкой актуален елемент.  Mr. Green


Бикини и панталони с висока талия не мисля, че ми се носят... Предвид личното ми удобство, предпочитам настоящата мода да не се изменя повече, напълно ме устройва. Ако през 2040 година съзрете забързана бабка с ботуши, клин, туника и марков бастун, аз ще съм, много ясно.


P.S. Време ли е вече за новата стара тема?

# 313
  • Мнения: 5 710
Може. Но предлагам да слагате номер , защото объркването този път се получи точно, защото нямаше номер на издание и аз реших, че това е друг клуб.

Мечтая си за мека зима. Вчера ш  Бенеттон изпълних качествено най-широката им дреха - сива жилетка-дабела-като-палто, с несиметрична кройка, къса, отзад с плоха, и ръкав малко под лакътя ( това 7/8ли е). И едно грамаданско черно копче под яката. Да можеше така да се ходи без адължителните якета, палта...

и разбира се дългите ръкавици:
http://www.benetton.com/alfresco/d/d/workspace/SpacesStore/33981 … -3.jpg?guest=true

# 314
  • Мнения: 1 107
Чувствам се длъжна да приветствам новодошлите в клуба - пишете, дами, нека се множим!   bouquet
Неглижарки от всички страни- присъединявайте се!  Laughing

Навъртя темата 15 страници, може би да се върнем на новата-стара тема...

Mrs.Edna , сърцето ми късаш с тези ръкавици....имам аз едни от миналата зима, но са много идиотски- на разноцветни райета и май ще ги приложа тази зима

Общи условия

Активация на акаунт