Бременна ли съм? Кога се вижда на видеозона?

  • 6 410
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Разбирам, че си нетърпелива да разбереш дали си бременна, но все пак е добре да формулираш заглавието на темата си подобаващо. Пожелавам ти успех!


Правила на Форумите
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.0
5. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описващо съдържанието на темата.
Недопустими са заглавия от рода на:
Помогнете ми, Спешно, Имам проблем, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Би трябвало да се види точицата Peace

# 17
  • Мнения: 645
моята точица се видя 20дни след закъснението,бях в 7-8 г.с.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
С вагинален ехограф би трябвало да се види.Най-добре е да имаш, търпение макар че знам че в такива случаи е малко невъзможно.

# 19
  • Мнения: 93
Правих секс на 9-ти Август с приятеля ми за да забременея и месец по-късно вече се потвърди, че съм бременна  Embarassed Laughing Точно на същия ден ми спря цикъла и тогава и няколко дни след това правихме секс в опити да забременея.  ooooh!

Толкова объркано си го написала Rolling Eyes Как се потвърди,че си бременна?Поне уринарен тест направи ли си? Стискам ти палци да е това което искаш.Търпение му е майката Peace

# 20
  • Мнения: 2 803
Би трябвало да се види точицата Peace

На финала.....  ylinfant

# 21
  • Мнения: 257
   Лека бременност и безпроблемно раждане

# 22
  • София
  • Мнения: 191
И аз мисля, че би трябвало да се види. Успех Peace!

# 23
  • София
  • Мнения: 958
Плодният сак при мен се видя ден след закъснението на цикъла, на вагинален ехограф; на коремен чак месец по-късно се видя ембриончето.

Успех и лека бременност!  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 53
Един ден след закъснението си направих кръвен тест, а седмица по-късно видях моята точица - плодно сакче:) Малко по-късно видяхме ембрионче и сърдечна дейност. Прегледът беше с вагинален ехограф, не се налагаше да пия никакви течности. Успех:)

# 25
  • Мнения: 2 015
Според мен трябва малко търпение.

# 26
  • София
  • Мнения: 167
А според мен авторката трябва да мине и да съобщи резултата  Crossing Arms

# 27
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Един ден след закъснението си направих кръвен тест, а седмица по-късно видях моята точица - плодно сакче:) Малко по-късно видяхме ембрионче и сърдечна дейност. Прегледът беше с вагинален ехограф, не се налагаше да пия никакви течности. Успех:)
И при мен така! Peace

# 28
Е да ви се похваля ще си имам бебче  Hug

# 29
  • Мнения: 4 433
Е да ви се похваля ще си имам бебче  Hug
Честито лека бременност  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт