Нека се помолим за Жабче и нейните бебенца!

  • 15 931
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Мило Жабче, моля се за теб и бебчетата ти. Дано този път Господ е с вас и ви помогне да се справите с това изпитание. Дано тези мъки приключат благополучно, дано.
Моля те Господи бъди с Жабче и й помогни да запази бебчетата си.  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig   Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig

# 61
  • Мнения: 3
Господ да пази бебенцата и майка им!

# 62
  • София
  • Мнения: 62
 Praynig Praynig PraynigДано всичко е наред!!!!!И аз ще се моля за Жабче и нейните бебенца!

# 63
  • Мнения: 2 609
Нека Господ бди над Жабче и бебетата й и да ги закриля! Praynig Praynig Praynig

# 64
  • BG
  • Мнения: 793
И аз си задавам въпросите защо? защо? защо?
Жабче,моля се да си силна, да преодолееш всичко това и да гушкаш най- накрая твоите бебенца  newsm17

# 65
  • до морето
  • Мнения: 494
Жабче ти ще успееш! Вярвам и се моля за това!

# 66
  • Мнения: 862
 Praynig Praynig Praynig
Дано Господ им помогне!

# 67
  • Мнения: 1 165
Отправям молитвите си за Жабче. Моля се да е здрава, и да износи и роди две прекрасни бебета. Жабче, ние сме с теб, мила.

# 68
  • Мнения: 176
Жабче моля се за теб и за бебчетата ти от цялото си сърце и душа!  Praynig Praynig Praynig

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Миличко Жабче,моля се за вас Praynig Praynig Praynig

# 70
  • Мнения: 2 422
Защоооооооооооооооо бе ЗАЩОООООООООО #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
С какво го е заслужила?  с какво тая мъка с какво сме го заслужили всички ние защоо???
Жабуранчеее миличката ми ще се помоля за тримка ви ..
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Верче предай и че мислим и се молим за нея, пращам и всичката си полужителна енергия, в кой месец е

ГОСПОДИ МОЛЯ ТЕ ЗАПАЗИ БЕБЕТА И МАМА МОЛЯ ТЕ Praynig МОЛЯ ТЕ.. МОЛЯ ТЕ... МОЛЯ ТЕ ГОСПОДИ

# 71
  • Мнения: 7 716
От све сърце те моля, Ботгородице, дай сили на Жабче, спаси бебенцата и, тя заслужава да е мама, моля се от душа... Praynig Praynig Praynig

# 72
  • Мнения: 452
 Praynig Жабче миличка с теб с мен ........

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Жабче, присъединявам се към молитвите. Дано Бог е с вас  Praynig Praynig Praynig

# 74
  • Мнения: 3 246
И аз се присъединявам към молитвите ви. Моля те Господи бди над тях, моля те дай им сили и им помогни да минат и през това изпитание, моля те Господи момогни на Жабче да износи бебчетата си Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт