Впечатления от обувките на "Дарис"

  • 28 401
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 77
Една приятелка от София каза, че са били много хубави и като модели и като качество, но аз не успях да си харесам нищо. Като се има предвид и моя крак тънък и глезена малък и номера ми 35 нищо подходящо нямат:(. Купувам си на Мартини или Силвия Франчи. Естествена кожа също и на много по-добра цена. Но все пак вкус другар няма. Naughty

# 16
  • Мнения: 318
Аз съм от Кюстеднил, където се произвеждат Дарис. В началото наистина беше добро качеството, удобни, красиви, с естествени материали. В последните 2-3 сезона обаче залагарт само на ефектния модел и материя. Качеството е отвратително, материалите долнопробни, а цените космически. За тези 200 - 300 лева се купува хубав италиански ботуш или обувка от естествена кожа. Naughty

# 17
  • Мнения: 493
Харесах доста модели,исках да си закупя,но какво беше учудването ми когато в магазина нещо подобно между момче и момиче ми каза,че продавали само до 40-ти номер Shocked Нося 41 и се почуствах дискриминирана.писах на производителите на сайта,но отговор така и не получих.
И аз нося 40,понякога 41,но да ти кажа честно последния път когато си купих обувки на тази марка номера им беше 38.Мисълта ми е да не се чувстваш дискриминирана,а да пробваш.Понякога не отговарят на номерата. Peace

# 18
Редовно си купувам от обувките на ДАРИС....за мен и за моята дъщеря...някои модели са много удобни...други не...за качеството е същото....лятото си купих доста скъпи сандали....но не излязоха качествени...общо взето...50 на 50...

# 19
Здравейте, преди няколко дни минах през един магазин на Дарис в Кюстендил, който се оказа с голямо намаление и купих по един чифт за мен и дъщеря си. Имат намаление на летни обувки- 10,15 и 20лв. Поне това, което харесах беше наистина удобно. Наистина имат модели, които са по-скоро дизайнерски, но съм имала "щастието" да обувам и такива модели на италиански производители. Повярвайте ми не са по-удобни. Иначе досега съм си купувала 4-5 чифта от Дарис и не съм имала никакъв проблем. Удобни, меки и не пропускат вода. Специално зимните им колекции са много добри, засега съм доволна и от новата си покупка, летните 2 чифта. Препоръчвам ви ги!

# 20
  • Мнения: 1 616
Имам няколко чифта на Дарис и проблеми не са ми създавали. Ефектни модели, чиято цена и качество ме устройват.

# 21
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Аз нося 35ти номер, имам тънко краче и в последно време от 1-2 години много от обувките в Бг 35ти номер не ми стават вобще.
Единствено на Дарис ми става техния 35ти номер, затова съм доволна че ги има вобще. Пролета си закупих техни обувки дори за 100 лв, не защото са ми по джоба, а защото просто нищо друго не ми става за съжаление.
Във Варна също има магазин на Дарис, но е много слабо зареден. Купувам обикновенно от Търново.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 044
Харесах доста модели,исках да си закупя,но какво беше учудването ми когато в магазина нещо подобно между момче и момиче ми каза,че продавали само до 40-ти номер Shocked Нося 41 и се почуствах дискриминирана.писах на производителите на сайта,но отговор така и не получих.
JoyЗнам го това момче-момиче,много е любезно PeaceИмам няколко чифта,даже онзи ден си взех едни сандали,не са лоши,но не винаги ми харесва нещо

# 23
  • Мнения: 5 647
Харесах доста модели,исках да си закупя,но какво беше учудването ми когато в магазина нещо подобно между момче и момиче ми каза,че продавали само до 40-ти номер Shocked Нося 41 и се почуствах дискриминирана.писах на производителите на сайта,но отговор така и не получих.
JoyЗнам го това момче-момиче,много е любезно PeaceИмам няколко чифта,даже онзи ден си взех едни сандали,не са лоши,но не винаги ми харесва нещо

Поне е любезен/на, защото преди имаше една девойка, която те гледаше тъпо и беше сърдита на целия свят.
Относно моделите - има и готини такива, но повечето са на ръба на умерения кич, както се казва.  Simple Smile За цените - завишени ми се струват.
Има и модели, които уж са от змийска кожа, ама доколкото знам змийската кожа е доста скъпа и едва ли, ако е истинска биха ги продавали на тези цени.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 044
Днес ходих и много яки зимно есенни моделчета са заредили и хич вне ми се сториха скъпи-ботуши 200 лв естествена кожа ,естествен велур 100лв

# 25
В Пловдив също са заредили с есенно/зимна колекция. Доколкото съм огледала магазините цените са им адски добри. Очевидно кризата си казва думата, но от това можем да спечелим ние-клиентите. Моделите са супер, цените определено добри. Има и по-семпли и по-кичарски. За всеки по нещо.

# 26
  • Мнения: 5
az sam mnogo dovolna ot tehnite obuvki,tova lqto si kupih 2 4ivta sandali samo s tqh hodq prez denq i ne sa mradnali.phpBB код

# 27
  • Мнения: 367
Харесах доста модели,исках да си закупя,но какво беше учудването ми когато в магазина нещо подобно между момче и момиче ми каза,че продавали само до 40-ти номер Shocked Нося 41 и се почуствах дискриминирана.писах на производителите на сайта,но отговор така и не получих.

 Mr. Green Май и аз го знам това същетво,а виждам как не съм единствена  Laughing Ами дразнеща личност е ,ама и аз не си поплювам  Mr. Green Та,по темата...не ме кефят тези обувки и това е,споделям мнението на потребителки тук-ниско качество  на висока цена(нещо като тези обувки Paolo Botticceli) е как няма да дам за изкуственяк 60лв и да ми се скапе след кратко време!!! Roberto Botticceli  е друго нещо,пък и има фирми, шиещи на ишлеме за известни марки и предлагащи стока тук,от естествена кожа и високо качество Peace

# 28
  • Мнения: 5 647
пък и има фирми, шиещи на ишлеме за известни марки и предлагащи стока тук,от естествена кожа и високо качество Peace

Кажи къде да намерим моделите на тези фирми?

# 29
  • Мнения: 367
На Графа има едно магазинче ,от към "Евлоги Георгиев",в момента предлага на "Freedom",но по-скоро са спортни модели.Отвреме навреме зарежда и други. От outlet PEPINA M си пазарувам най-редовно,пак на графа  в безистен се намира,предлага маркови обувки(мъжки,дамски и детски) на половин цена ,сега и доста ботуши има  Peace

Общи условия

Активация на акаунт