Птичките отлетяха на юг, ние оставаме тук - Франция 16

  • 20 919
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
4ESTIT PRAZNIK MAMASVETLI MNOGO ZDRAVE I LUBOV I OT MEN

# 271
  • Мнения: 1 909

О-хооо, вече си имаме две скорпионки, ура! Честит рожден ден и наздраве за Мама Светли и Мистик! Желая ви много красиви моменти, светли и леки като балончета на шампанско (или на бира, ако предпочита Мистик Laughing)!


# 272
  • Мнения: 2 907
Мерси, мерси мадами, ама забравяте симпатягата Флоралпина. И тя днес има рожден ден.
Флоралпинке, живи и здрави да сме, от късмет да не се отървем с теб, нали?  Hug Наздраве!

# 273
  • Мнения: 6
Bon anniversaire на Мистик и Флоралпина!   bigdance2
Пожелавам ви здраве, късмет и поне толкова сбъднати желания, колкото свещички духвате днес!

Какво находище на момичета от моята зодия! Много ми е драго!   dance
mari_rus, благодаря за топлото посрещане и пожеланията... Даааа, да не би да има бъдещи мами, които да се крият?  Laughing

# 274
  • Мнения: 2 907
Охо Мелинда, скорпи си значи и ти  Wink

Чумбо ма, мама Светли не е скорпион, ами везни Wink Днес е първият ден на скорпиона.

Одеве забравих да кажа на Пинка, че ме трогна!

# 275
  • Мнения: 15
Привет момичета  bouquet
Извинявам се,че нахлувам така в темата ви,но имам нужда от малко информация
Има вероятност да се преместим да живеем в Париж,Мъжът ми, дъщеричката ми - която е на 4 месеца и аз.В момента живеем в Италия , но ще се наложи да науча и френски. Бих искала да знам , каква е средата там - в Париж, какви са условията и стандарта на живот, дали лесно се интегрирате или с една дума всичко възможно което да ми помогне да се приспособя по-лесно към новата държава и новия начин на живот.
Предварително балагодаря и ще се радвам евентуално в бъдеще да ме включите във вашата тема.  bouquet

# 276
  • Мнения: 1 909
Добре бе, Мистик поправям се, нали си рожденичка - с всичко съм съгласна днес! Все пак се оказа, че са даже три призналите си  до момента скорпиони
 Ама  скорпиона не започва ли поне от 22?

Честито и наздраве и на Флоралпина!  bouquet 

А Мелинда да си каже кога е, че купона скорпионски да не спира, скоро ще имам и аз един скорпионски повод да черпя.

# 277
  • Мнения: 702
Мистик като ветран астролог хич не ми разправяй смешки че съм Везни  Wink

от 23 започва зодията но се гледат и часовете от където и разминаването в някой интерпретации

Още веднъж Честито на рожденичките   bouquet  Heart Eyes


Пинка страхотно съвпадение  Simple Smile  bouquet Heart Eyes Честито и за твоето майче

# 278
  • Мнения: 1 325
Честито на двете рожденнички Мистик и Флоралпина Hug Да сте живи, здрави и много обичани  bouquet
Мелинда, засега май сте само вие с Мишето Simple Smile но определено ще се зарадваме много на поредната бъдеща мама  Grinning
Дари, отбора от Парижките мами ще се увеличи Hug Кога планувате преместването?За адаптацията какво да ти кажа, аз от година и месец съм тук и мисля, че вече свикнах с живота във Франция.Има си и хубави и лоши страни.

# 279
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
4естит рожден ден на Мистик и Флоралпина   bouquet
От здраве, късмет и любов да не се оттървете!
  Hug

# 280
  • Мнения: 6
Chumbi, ще черпя на 4 ноември - няма съмнение, че съм от жилещите гадинки  Joy

# 281
  • Мнения: 353

Мистик,Флоралпина,Светле,

да сте много щастливи,красиви,обичани и събличани...
Честит Рожден Ден   bouquet

Мелинда,добре си се завърнала... Hug
Дари-добре дошла-Адаптацията зависи от нагласата и очакванията...Някой свикват с града-метрото,шума,туристите, мръсотията, скъпотията,красивите фасади, тесните жилища,замразената храна,МакДоналдс,многото стълби,още повечето хора,музеите и красивите паркове бързо,други по-бавно  Joy       

Мише-какви снимки?Май само аз не съм ги видяла  Cry

Веси-по отношение на езика съм изцяло съгласна с Мариякара.У дома се говори само българси-което не пречи на дребния да учи фр думички в парка...Децата в тази ранна възраст нямат нужда от много думи ,за да общуват



# 282
  • Мнения: 1 194
Ехей, тук има дъжд от рожденички! Честито Мистик, Флоралпина, бъдете щастливи!  bouquet

# 283
  • Мнения: 2 907
Светле, незнам какъв ветеран си, но 23 октомври си е баш везни, може би се бъркаш нещо. Първият ден на скорпиона е 24 октомври, има огромни изклю²ения, когато луната и слънцето са в синхрон , само тогава може ти да си скорпион, в което оба²е много се съмнявам. В последните 100 години няма дефакто много такива "изклю²ения" на 23 октомври. Те са именно везни. И не, запомнете, ²е скорпионът не запо²ва на 22 или 21 , ами на 24! Това исках да кажа, пардон  Grinning

П.П. светле, ще се радвам да ми напишеш час, място и година на раждане, че да спретнем една натална карта да видим аджеба Simple Smile

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 11:40 от mystic

# 284
  • Мнения: X
Много скорпиони, брей. И аз си имам едно в къщи. Надявам се дамата да изчака и да се роди стрелче, с две скорпита нанагорно ще ми дойде. Въпреки че зодиакално си пасваме страшно много със скорпитата, някак стрелче ми се иска. Засега обаче нрава и е точно скорпионски. Вчера се оказа и че е седалищно - смуче си палеца на крака, с другия ме подритва, профилактично. Дано се обърне.

Днес товарим багажа, така че се гмурвам в кашоните, че останаха още дреболии за прибиране. До скоро дами!

Общи условия

Активация на акаунт