Емилия в "Шоуто на Азис" сега

  • 6 191
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 511
поне ни правят среднощен СЕИР НА ПРОСТОТИЯТА

# 16
  • Мнения: 329
Нещо,което не ми хареса е в тоалета бяха златистите презрамки на роклята и белите бижута,на ръката също имаше златист ширит като презрамките.Може би това е модата в "димитровградските бутици"...

# 17
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
 ooooh!майко мила как пее,оглушаааах

# 18
  • Мнения: 45
ХАхахаха.....големи сте клюкарки!Признах ви..... Joy

# 19
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
в интерес на и истината и ако трябва да съм честна, предпочитам да гледам Азис, а не Слави. този поне е смешен  Peace

# 20
  • Мнения: 4 435
И бельото й е много подходящо за роклята.Браво Еми!

Интересно защо чак спря да пее от смях на фразата "....всяка трета има повод,за да ти благодари.....".Ех,тоя Коко бе. Joy

# 21
  • Мнения: 511
тези пердета наистина са ужасни.корема ли си крие или е мода Thinking

# 22
  • Мнения: 4 916
Утре ще чакам Дончева.

# 23
  • Мнения: 45
Аз Вероника.....

# 24
  • Мнения: 4 435
А аз Вероника,ама май няма да съм вкъщи.
На анонса за утре Азис ми приличаше на Донатела Версаче. Joy

# 25
  • Мнения: 4 435
victoria secret Сори,писали сме по едно и също време.

# 26
  • Мнения: 52
И бельото й е много подходящо за роклята.Браво Еми!

Интересно защо чак спря да пее от смях на фразата "....всяка трета има повод,за да ти благодари.....".Ех,тоя Коко бе. Joy
Joy Joy JoyАз понеже правех нещо и само слушах,реших,че си забрави текста,а то какво било Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 23 097
Таз жена не направи поне едно сложно изречение, да не говорим че 80% от тях останаха недовършени...  newsm78

# 28
  • Мнения: 52
Нищо особенно, гостуване като всяко друго. Много други от гостите са успявали да ме заинтригуват повече Laughing
За роклята мога да кажа, че ми е малко компексарска, нали уж била свалила килата от бременността, но сигурно струва и майка й и баща й. Интервюто пълна скука - дъвчем едно и също от доста време и сякаш най - интересната част беше за тънкажните сутиенииииии Mr. Green Не я уважавам Емито, опитва се хем да се прави на земна, хем пък скочи като попарена след откровението на Азис - много бързо е забравила от къде е тръгнала, докато една Десислава никога няма да скрие това... Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 320
Не си ли беше довела малкия Иван с нея за да се прави на майка или беше дошла като просто жена! При нея дори незнам дали протича някаква мисъл! Тя си има 4-5 заучение изречения и туй то!  
Ооо mirindadimi не само Емилия се срамува, Деси Слава също, а и много други. Просто някой от тях са малко по хитри!

Общи условия

Активация на акаунт