Градински и училищни вълнения на канадките - 29

  • 19 247
  • 275
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 919
November Rain, цък  Peace

# 226
  • Мнения: 3 932
Честит ти момък, мамо Вени!
Да ви е жив и здрав!
  bouquet

# 227
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
.

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 23:23 от Еli===

# 228
  • Мнения: 743
November rain ,моята Еличка е родена на 7 ми август 2006,т.е 2г и 2 месеца. Peace

# 229
  • Мнения: 5 713
Още едно лъвче. Simple Smile
Моята дъщеря е на 4-ти август.

# 230
  • Мнения: 21
Честито и от мен на mama Veni за синчето Борислав! Да ви е жив и здрав и успешно и дълго кърмене ви желая! Много е важно в началото на кърменето майката да търси подкрепа ако е нужно - Ла Лече Лига, както казва и Gargamelcho или лактационни колсултанти, други майки. Всичко си идва на мястото след първите 6-8 седмици, казват. И при нас беше мнооого трудно началото, а сега вече почти година стабилно си продължаваме за голямо удоволствие на бебка и на мама.

Хей, ще правите ли хелоуински походи с бебенца и дечица из квартала си? Ние ще се опитаме да излезем по-рано привечер с няколко местни мамчета с бебоци-наборчета, още си нямаме премяна, препоръчаха ми Value Village за евтини костюми, ама незнам дали ще има бебешки.

Нашият първи рожден ден наближава и се чудя дали да го отбележим по-шумно с гости или да сме си само ние, малкият човек и без това още не разбира какво става, най-много да се ошашка. Вие какъв опит имате?


# 231
  • Мнения: 919
Pate Jaki, ако можеш да изчакаш до 30 или дори 31ви, всички костюми в магазините ще ги намалят с по 70-80%, мисля че в Winners има доста добър избор, също и в Уолмарт и Зелърс..  Mr. Green

Миналата година на нашата улица беше просто невероятно, всяка къща бе украсена и хората бяха наизлезли отпред и раздаваха бонбони на децата. Много впечатляващо наистина Grinning Ние с Виктория бяхме се облекли като вещици и събрахме сума ти бонбони, които след като бяха преброени и разгледани обстойно, бяха отстъпени на големите каки и батковци, които се нижеха до към 9 вечерта. Препоръчвам на майките с по-малки деца да обуят удобни обувки, че аз миналата година бях с едни високи остри токчета и не ме питайте как съм разнасяла момата, като реши че се е изморила ама още не и се прибира Crazy
Дано да е хубаво времето и тази година. Ако живеете в блок, най-добре се огледайте за най-близкото украсено кварталче и се разходете там като вземе да се стъмнява за да усетите истински празника. В моловете също раздават бонбони ама не е и на половина толкова весело Crazy

На второ четене, гледам че сте отворили тефтерите с мерките и теглилките, моят топчо си е съвсем в нормите по чартовете на WHO за кърмени бебета.. абе ще видим колко ще каже доктора в срядаWink
http://www.who.int/childgrowth/standards/height_for_age/en/index.html

Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 01:09 от Гаргамелчо

# 232
  • Мнения: 3 932
В нашта махала забелязвам все по-малко украсени къщи от година на година  Whistling, сигурно ще да е поради увеличаващата се бройка имигранти (не в квартала, ама по принцип)
Вие наблюдавате ли я тази тенденция?

Ние костюма го спретнахме днес следобед, наложи се да обезглавя една плюшена костенурка, защото ми трябваше корубата и, с една блузка старичка също се простих...но се получи достолепна костенурка нинджа, сравнихме с тези от филмчето и приликите са доста повече от разликите  Laughing

Нещо Уолмарт и Зелърс продукцията поне за момчета хич не ми допадат.

# 233
  • Мнения: 3 271
Ние стартираме с партитата утре, от офиса на мъжа ми правят haunted house за децата в Стенли парк, надявам се да им е забавно.
Вики ще е баш трансформъра - Оптимус прайм, голям зор беше с този костюм. А Катето ще е принцеса-фея, ще ползваме една нейна си рокля, не костюм, взехме само коронка, крила и магическа пръчка. Ще разменяме снимки, нали? Интересно ми е да видя всички дечица  Hug

# 234
  • Мнения: 743
И за нас тази година ще ни е първия Хелуин и моя син Ники ,който е на 11 много се вълнува,иска да е Анакин Скайуокър  Mr. Green ,така че усилено търсим персонажа на добра цена,защото намерих един костюм в нета но беше близо 45 долара  Whistling,а малката май ще е принцеса също  Wink
Ще се възползвам от идеята да изчакам до 30 ти  Peace
а аз мога да вляза в ролята на вещица и без костюм,просто няма да се реша и да спя една нощ  Mr. Green

Вери  Hug, лъвчетата са опасни нали  Laughing,от сега си избира сама дрехите и приема само комплименти за избора  Mr. Green

# 235
  • Мнения: 625
Благодаря на всички ви за пожеланията!А за кремчето-още днес изпращам мъжо да го купи,дано да помогне,че болката е почти непоносима.А и безсънието ме смазва отделно.Все пак ще направя всичко необходимо за да успея този път да кърмя,искам го от все сърце.Дано след някой ден нещата да се  нормализират,че в момента съм като в безтегловност от умора.Поздрави на всички и успехи в намирането на костюми Grinning

# 236
  • Мнения: 96
Благодаря за споделените истории за гърнета. Ина до момента само седи с дрехите на гърнето и се обясняваме където е дупето и кое точно е акото. Днес татко и каза, че му показала масата за смяна на памперс, завел я и имала пълен памперс за смяна.. знам ли дали е съвпадение! Simple Smile

За Halloween, ние си закупихме един костюм на тигър и сега я уча да ръмжи като тигър. Голям майтап е, защото някой път го докарва!!!!

И аз да честитя на мама Вени. Да е много усмихнат малкия Борислав! Чакаме снимки като ти влезе ежедневието в ритъм и си поотспиш   Grinning

В тази връзка да ви кажа, че май скоро ще имаме новини от В52, едно малко пиленце ми подсказа, че и тя ще ни се хвали скоро скоро. Не казвам нищо, че нямам authorization  Heart Eyes


 

# 237
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Да е жив и здрав малкият Борислав на мама Вени!  newsm67 Gift smile3541

Аз все още не знам дали ще правим нещо за Хелоуин - нито костюм имаме, нито бонбони  Embarassed И на работата ще правят конкурс за най-оригинален костюм  Crazy - еехх, весело да бъде  Laughing

За гърнето - моето диване, не седи нито на гърнето, нито на седалката, дето се слага на тоалетната - просто не седи и това си е  Laughing така, че след няколко опита - ще чакам да почнат в градината да ги слагат - казаха към 2 годишна възраст ги почвали.

Най-новата новина, днеска му казвам да ми даде целувка и младежа се изцепи "No"  Shocked Откъде го научи това Ноу, никой не му приказва на английски нито в къщи, нито в градината  newsm78

Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 23:23 от TarikMom

# 238
  • Мнения: 5 713
Вери  Hug, лъвчетата са опасни нали  Laughing,от сега си избира сама дрехите и приема само комплименти за избора  Mr. Green
Ооо такъв нарцис, такъв тартор е моята, така ги нарежда всички, поне мога да съм спокойна, че коня в реката няма да си остави.

# 239
  • Мнения: 1 216
Привет от нас!

Честито момченце на Мама Вени- да бъде жив и здрав! Да порасне хубав, умен и добър човек!
За гърдите- няма да се притесняваш- нормално е да се разранят в началото! Внимавай при поставянето- бебето на възглавница, коремчето към теб обърнато хубаво, повече от ареолата в устата на бебето, стисни хубаво /тук казват като хамбургер Simple Smile/
Кърми в различни пози, за да не се дразни зърното само на едно място. Ще отшуми това - спокойно продължавай, иска се постоянство с кърменето!

Еми в Отава, за гърнето аз бих изчакала до лятото поне! Много е малка все още и ако започнете сега, поне година ще има веднъж на гърнето, веднъж в памперса. Лично аз нямам нерви да се занимавам с това да я слагам през час -два на гърне и да внимавам не стане беля! Аз махнах памперса от раз, когато беше 2,5 г за 5 дена точно нямаше фалове. Можеше и по-рано да пробваме, сега си мисля! За мен оптималния вариант е около 2 годинки! Но тя като ходи на градина може по-рано да прояви ентусиазмът като гледа другите!

Общи условия

Активация на акаунт