Въпрос към майките родили секцио?

  • 2 101
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 334
Благодаря на всички за отговорите  bouquet .

# 16
  • Мнения: 2 960
моят е вече напълно бял/мина малко повече от година/ ,като тънко конче ,много ниско е  и не се забелязва .

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 10:57 от daninka

# 17
  • Мнения: 645
След 3 години вече е бял. Кога точно е станал - не знам. Аз също съм лепена, но се забелязва. Индивидуално е.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Моят все още не е бял,но е доста поизбледнял.

# 19
  • Мнения: 4 555
При мен пък е много странно. Едната половина вече избледня и не се забелязва, а другата си стои червена.
Аз попаднах на много разсеян екип. Трябваше да ми правят секцио заради голямо бебе, разположено седалищно, обаче до началото на операцията явно са забравили каква е причината и са направили малък стандартен разрез. Когато стигнаха до бебето, установиха с изненада, че е седалищно и направиха два разширяващи разреза в двете страни. Те вече избледняха съвсем и ибщо не се забелязват, а първият разрез в средата си е розов. И твърд на пипане. А там, където изчезна,  нищо не се напипва  Thinking Дали трябва от нещо да се притеснявам...

# 20
  • Мнения: 4 335
Моя ве4е по4ити не се забелязва.И при мен в двата края е разли4ен-от дясно е избледнял,а в лявата 4аст още малко розовее.Инь4е ми е все тая как е,не дьржа да се зали4ава Peace

# 21
  • Мнения: 169
При мен е бял от едната страна, но от другата още розовее, не е толкова голям , че да ме притеснява дори да не е бял Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 4 589
Още е розов, но сега забелязах, че в единия ъгъл около 2 см вече са избледнели.
Иначе е ниско долу и дори с много изрязано бельо, пак не се вижда. Никога не ме е смущавал. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 334
Моя белег също е много ниско долу и попринцип не ме притеснява та нали от там се е появило моето съкровище Heart Eyes .Просто исках да попитам майките горе долу кога им е избледнял ако въобще избледнява Peace

# 24
  • Мнения: 67
И моят стои като стрия и е в този си вид около 4-5 месеца след операцията, но е толкова ниско, че наистина не ми пука какъв е Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
Стана с цвета на кожата малко след годинката, трудно се забелязва и е много ниско долу, не ме притеснява. Иначе и аз съм лепена, не шита.

# 26
  • Мнения: 140
Моят започна да избледнява първо от двата края и после към средата. За 2 г. почти не се забелязва Peace

# 27
  • Мнения: 1 546
И моя избледнява от двата края, ама по-средата си е розов. Wink

# 28
  • Мнения: 363
Съвсем леко розовее в средата, но почти избледнява вече

# 29
  • София
  • Мнения: 3 524
Здравейте!Искам да ви попитам кога избледня белега ви от операцията.Моя вече е розов и ми е чудно кога ще стане нормален си бял белег? Thinking

моят е почти незабележим вече, но все още слаабо розовее Peace

Общи условия

Активация на акаунт