Oтносно епилатор

  • 1 824
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 960
Това пък за първи път го чувам newsm78
и аз!!!Мисля ,че щом не ти е некомфортно можеш да си го ползваш ,докато можеш!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Щом не изпитваш дискомфорт не виждам проблем.Аз спрях,защото по-принцип си ме боли,а тогава ме болеше много.

# 17
  • Мнения: 1 672
според мен няма проблем.Аз пък кола маска си правех то пак е същата работа

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
Ползвах си го от - до първата бременност, сега, живот и здраве пак мисля да го ползвам.
Единственият проблем за мен беше последните месеци, защото поради огромния тумбак не виждах къде какво правя и действах по памет и с ... напипване. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 020
Ползвах го. Не можах да намеря достатъчно информация, която да ме убеди в противното.

Виж, сега нямам толкова време и понякога прибягвам до по-бързи, но краткотрайни методи Laughing

# 20
  • Мнения: 78
И аз го ползвах докато можех.Нямах никакви проблеми и през двете бременности  Grinning

# 21
  • Мнения: 741
  И аз го използвах до последно

# 22
  • Мнения: 3 929
Аз ползвах епилатор през цялата си бременност. Предполагам, че не е хубаво от тази гледна точка, че ако те боли, може да се получат контракции от напрежението от болката. Иначе на нищо друго не мога да го отдам.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 946
Не се препоръчва, защото ако болката е силна, може да си предизвикаш контракции. Ако е търпимо и не усещаш кой знае каква болка - може. Аз лично го ползвах за краката и подмишниците.

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не съм спирала да го ползвам Peace

# 25
  • Мнения: 9 483
....щото какво ще стане? Mr. Green
Разбира се че няма проблем да се ползва...айде стига глупави суеверия!

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 588
И аз го ползвах, но за бебето в корема не е много приятно. Тогава почваше да шава и да рита Laughing

# 27
  • Мнения: 4 784
За пръв път го чувам това. Предполагам, че някоя бъдеща мама с по - чувствителна кожа си е изпатила, което е съвсем възможно, като си представя моята кожа колко чувствителна беше станала по време на бременността.

# 28
  • Мнения: 363
Ползвала съм си го и съм си доволна.

# 29
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Ползвала съм си го и съм си доволна.

Общи условия

Активация на акаунт