НА КАКВА ВЪЗГЛАВНИЦА СПИ ВАШЕТО ДЕТЕ

  • 7 680
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 169
Моето зверче заспива върху една голяма купчина възглавници иска да се гушка в тях  Grinning  чакам го да заспи и после си ги вземам , че за нас не остават Wink Но спи без възглавница когато го оставя в кошарата слагам една в страни да може да си я гушка когато се разбуди.

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
Калоян спи на възглавница откакто се е родил. Разбира се тънка възглавница.

# 17
  • Мнения: 27 524
До годинка беше без. До 3 на бебешка. Сега вече е на голяма, но е мека, тънка и пълна с гъши пух, казва, че му е удобно и не иска бебешката вече  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 44 120
Спи откакто стана на година и половина.
Спи на ниска, в момента детска възглавничка, понеже не успях да намеря в нормален размер тънка като за него.

# 19
  • Мнения: 764
До година и половина не слагах възглавница, защото като опитах, все я намирах някъде фичната. Консултирах се обаче с ортопед, който ми каза, че вече трябва да слагам възглавница - когато няма такава, детето усеща, че не му е много удобно, защото главата му пада под раменете и тогава започва да се обръща и да спи по корем. Вярно е, защото синът ми все така го намирах. Тази поза обаче може да доведе до изкривяване на крачетата и най-вече на ходилата, защото докато спи по корем, детето има навик да си завърта ходилата навътре (оказа се вярно, защото забелязах, че синът ми спи точно по този начин). Оттогава му взех най-обикновена детска възглавничка и сега повечето време го гледам, че си спи обърнат настрани. Честно казано, не знам дали това има значение. Мненията са доста разнопосочни, но просто споделям опит, който съм имала след консултация с лекар.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
Спи на бебешка възглавничка от много мъничък - иначе кашляше от секретите, стичащи се от нослето в гърлото.

# 21
  • Мнения: 9 483
От 2,6г. Взех най-обикновена от бебешкия магазин.

Общи условия

Активация на акаунт