За цифровите и кабелни телевизии

  • 6 984
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 186
Пуснах Булсатком, защото по-бързо реагираха на молбата ми /в една от кабелните ми казаха, че ще дойдат след месец и половина/, а и кабелните са по-скъпи... не знам защо. НО при първа възможност ще ги сменя - при всеки дъжд картината изчезва... а не ми се вярва по-слънчево да става с настъпване на есента  Mr. Green.
При мен е същото,само да завали и край с тв-то #Cussing out

# 16
  • Мнения: 317
Пуснах Булсатком, защото по-бързо реагираха на молбата ми /в една от кабелните ми казаха, че ще дойдат след месец и половина/, а и кабелните са по-скъпи... не знам защо. НО при първа възможност ще ги сменя - при всеки дъжд картината изчезва... а не ми се вярва по-слънчево да става с настъпване на есента  Mr. Green.
При мен е същото,само да завали и край с тв-то #Cussing out


Просто им е много малка антената на Булсатком и затова. Ако примерно я смените с по-голяма най-вероятно ще се оправи. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 7 003
Имаме и кабелна и цифрова на Евроком. Качеството на цифровата е отлично, но и на кабелната не е лошо. Не се влияе от атмосферните условия  Mr. Green  Нямам забележки.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Има ли абонати на Телевизия Интербилд? В момента сме с ITV и не сме доволни. Интернета и дом.тел. са към Интербилд и сме много доволни, та си мислим и за ТВ... Благодаря предварително за мненията. Hug

# 19
  • Мнения: 1 035
Аз съм на Булсатком. И предпочитам цифрова пред кабелна.
Peace

# 20
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Имаме Булсатком и сме доволни.Кабелна телевизия повече никога. Naughty

# 21
  • София
  • Мнения: 8 117
Ние направихме грешката да се включим към Кейбъл Тел, интернет и телевизия. С нетърпение чакаме да изтече договора и да се махаме от тях. Въобще не сме доволни Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 2 312
И ние сме на Булсатком-доволна съм-качеството е перфектно и за 2 години е спирала само 2,3 пъти за по 15 мин-при изключително лошо време.
За кабелната нищо хубаво не мога да кажа-половината от каналите бяха с лошо качество и през ден спираше(понякога с часове) по незнайно какви причини!

# 23
  • Мнения: 186
Пуснах Булсатком, защото по-бързо реагираха на молбата ми /в една от кабелните ми казаха, че ще дойдат след месец и половина/, а и кабелните са по-скъпи... не знам защо. НО при първа възможност ще ги сменя - при всеки дъжд картината изчезва... а не ми се вярва по-слънчево да става с настъпване на есента  Mr. Green.
При мен е същото,само да завали и край с тв-то #Cussing out


Просто им е много малка антената на Булсатком и затова. Ако примерно я смените с по-голяма най-вероятно ще се оправи. Peace
Аз съм на ай ти ви Peace

# 24
  • Мнения: 26
Имаме Булсатком и сме доволни.Кабелна телевизия повече никога. Naughty
  ние сме на Булсатком от 1 и половина, а на село от 3 години, сигнала ни се е губел само когато е много облачно, с кабелната имахме повече проблеми, а и Булсатком ни излиза по евтино - кабелна 19 лв. Булсатком 15 лв.

# 25
  • Varna
  • Мнения: 439
Има ли абонати на Телевизия Интербилд? В момента сме с ITV и не сме доволни. Интернета и дом.тел. са към Интербилд и сме много доволни, та си мислим и за ТВ... Благодаря предварително за мненията. Hug

Не съм чувала да имат кабелна във Варна, но до няколко дни ще ти отговоря за качеството им, ако има такава. Работя в кабелна, мъжа ми също - къде точно искаш кабелна във Варна?
Знам от какво се определя дали ще е добро качество /специално за Варна говоря/, така че ако ми кажеш поне район ще ти пиша какво е най-добре. За мен недостатъка на Булсатком или ITV си остава това че можеш само 1 тебевизор да вържеш. Или пък трябват повече антени и приемници. А ние имаме и в трите стаи по един, и не бих се лишила от някой...

# 26
  • София
  • Мнения: 6 097
Аз искам да използвам темата и да питам тези, които са на цифровата на Евроком - случва ли ви се някои канали да нямат аудио или видео? При нас доста често става така на Диема 2 и AXN Sci-fi. Оправяме го, като изключваме цифровия приемник от контакта и пак го включваме. Ама защо трябва да е така?

# 27
  • пак там
  • Мнения: 2 885

Бяхме решили да минаваме на цифрова, та си направихме малко проучване и останахме доста неприятно изненадани.

С цифровата има един малък проблем - при включване на втори телевизор в апартамента, съответно трябва още един приемник и тънъ...
При лошо време ако си с малка антена не е особено приятно.
А програмите са същите, които гледаме на кабелната.
Единственото хубаво нещо е качеството на образа, обаче при сравнително малък екран (21 инча) няма особена разлика дори и да е лсд.

Та затова решихме засега да си останем на кабеларката, цените са почти еднакви.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Има ли абонати на Телевизия Интербилд? В момента сме с ITV и не сме доволни. Интернета и дом.тел. са към Интербилд и сме много доволни, та си мислим и за ТВ... Благодаря предварително за мненията. Hug

Не съм чувала да имат кабелна във Варна, но до няколко дни ще ти отговоря за качеството им, ако има такава. Работя в кабелна, мъжа ми също - къде точно искаш кабелна във Варна?
Знам от какво се определя дали ще е добро качество /специално за Варна говоря/, така че ако ми кажеш поне район ще ти пиша какво е най-добре. За мен недостатъка на Булсатком или ITV си остава това че можеш само 1 тебевизор да вържеш. Или пък трябват повече антени и приемници. А ние имаме и в трите стаи по един, и не бих се лишила от някой...

Благодаря предварително Hug Района е Възраждане III (над газостанцията).

# 29
  • София
  • Мнения: 7 003
Аз искам да използвам темата и да питам тези, които са на цифровата на Евроком - случва ли ви се някои канали да нямат аудио или видео? При нас доста често става така на Диема 2 и AXN Sci-fi. Оправяме го, като изключваме цифровия приемник от контакта и пак го включваме. Ама защо трябва да е така?

Такова нещо не ни се е случвало, обаче се е случвало изобщо да няма никакви програми и го оправяме като вас с изключване и пренареждане с дистанционното. Питайте защо така се получава, може да ви сменят приемника или картата  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт