Любовницата и съпругата

  • 40 236
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 971

обичам да те чета в такива теми  Sunglasses
чаках те  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 191
а на съпругите, които са само съпруги, няма ли някъде из нета публикувани писма? или на тях не им остава време да пишат писма от всички онези неща, с които отегчават съпрузите си /домашна прислуга, гувернантка, икономка, на която не трябва да се плаща/?

Много ми хареса това!

# 17
  • Мнения: X
A защо жените изневеряват? И каква е гледната точка на съпругата , която е и любовница?
Няколко мои женени приятелки .... са и любовници.  newsm78   Тези с тихите и добри мъже.  newsm78   Като се замисля любовните интриги и в службата се завъртат само между сериозно обвързани...  newsm78

А иначе писмото и изповедта са неприятни за четени. Дано никога не попадна в положението да си мисля или да пиша подобни щуротии! Да пази Господ! Confused

# 18
  • Мнения: 413
Аз не съм била съпруга, а дългогодишна приятелка / живеехме на семейни начала/ и се случи така, че разбрах. То бяха криения, то смс-и, телефони, гостита за които и знаех и пр. Но се бях превърнала в готвачка, перачка, чистачка и пр. женски занимания. Не обръщах и внимание, чак толкоз на външния си вид. А е имало и моменти да мириша и на манджа.

И да, той остана с мен /след като скъса с нея/, но тя завинаги остана трън в петата ми.  И не е минала и една караница без да му натрия носа с това. Но мен ме беше страх. Дори и от негова страна да е било само секс, а не беше.Чувствах се застрашена и се борих със зъби и нокти за моята любов.

Но за любовницата му никога, не чух лоша дума. Говореше за нея с толкова обич и нежност. И донякъде тя бе причината след няколко години да откажа годежният му пръстен.

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 21:20 от izina

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А е имало и моменти да мириша и на манджа.
Това толкова лошо ли е?

# 20
  • Мнения: 4 068
Аз пък не мисля, че е чак такава идилия да си любовница. Не бих се поставила умишлено в положението на секс играчка. То ако беше толкова хубаво защо тогава повечето любовници се стремят един ден да станат титулярки? Явно мястото на съпругата е по-примамливо, въпреки чистенето, готвенето, прането и всички онези неща, които правят от една къща дом и от двама човека семейство. Абе добре си ми е на мен като съпруга. Да му мислят онези, които се унижават да бъдат любовници.

# 21
Текстовете са толкова истински, че ми настръхва косата.
А това, което ме разбива окончателно е, че са и граматически издържани... (патоса и поетичните елементи пропускам, че съвсем ще ме изръбят).

Та..., не ми се иска да съм на мястото на писалата ги, защото нея я боли точно толкова, колкото и другата, законната.

Тъпня! На никого не пожелавам подобна безнадеждност - все едно от коя страна на болката се намира...

# 22
  • Мнения: 46 526
Когато човек е безотговорен и егоист, няма значение от коя страна се намира. Иначе оправдание може да се намери за всичко Laughing

# 23
  • Мнения: 413
А каква може да е причината семейната жена да стане любовница? newsm78

# 24
А каква може да е причината семейната жена да стане любовница? newsm78
Липси!
Включително и на самочувствие, което си мисли, че би набавила по този начин.

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А каква може да е причината семейната жена да стане любовница? newsm78
Тръпката от новото. Познавам такава съпруга- иска връзка на сексуална основа задължително с женен мъж.

# 26
  • Мнения: 22 443
Жена, любовница....човек минава през различни етапи от живота си. Може би в даден момент е хубаво да е бил и от двете страни, тогава няма да съди чак толкова строго. Поне ще има и друг поглед над нещата. )

# 27
  • София
  • Мнения: 90
Тъпа ли ви се стори темата? Преди да я определя с тази дума,бих се замислила дали мога да се изразя и аз с толкова богат език...Каквото и да искам да кажа...А, вие?
И какво се оказа- авторката не само че не "любовницата", а обратното- тя е като повечето от нас, които браним със зъби и нокти всичко, което обичаме.
Май, е писала, в опит да разбере другата страна?!
Ако беше "любовница" мила, щеше да напишеш съвсем друга приказка.
Аз знам една такава приказка и искам да ти я разкажа:
На 38 тя изглеждаше все още приказно-без следите от умора по лицето и белезите на раждане по тялото.
Имаше безброй обожатели-до един.....женени, защото както обичаше да казва тя:
"- По-лесно е да намериш игла в купа сено, отколкото умен и забавен,красив и богат мъж над 38, който е необвързан..."
Имаше право на такива изисквания, защото тя беше умна, забавна,красива и богата!
Имаше и любовник, който отговаряше на описанието....без последното условие.
Той я ч....е всяка вечер между 8 и 12, а тя го мразеше до смърт.
После откри, че все пак ч..а и Законната  Laughing и го намрази още по силно.
Заради пропилените в напразни надежди 5 години.
Заради самотните празници.
Заради редките излизания, все в западнали,затънтени кръчми.Театър? Кино?Забрави-там е за Законната!
Заради децата, която никога не роди...
Страстта си беше заминала- тя беше втората му жена, която за разлика от първата нямаше ангажимента да му готви и нямаше привилегията да отглежда децата му.
Сега само той я ч....е, а тя го мразеше.Вече по навик.
Видях я след още 5 години...състарена от мразене, тъжна и ужасно самотна...Пак с него.
Никога не ми хрумна да бъда любовница!
И не чак толкова по морални, колкото по рационални причини...
За мен това е истинката история...

# 28
  • Мнения: 756
grig ,това е много точно казано ...и за съжаление твоето описание отговаря именно на действителността.Латентно е щастието да си щастлива любовница и скучно да си само любовница, а след време ти става дори безразлично коя си.

# 29
  • Мнения: 413
Напоследък все по-често се питам “Защо мъжете изневеряват?”. Нима не им е достатъчно? Защо всичко живо изневерява? Нима няма истинска любов? И ако отговорът е да, колко трае тя?
Попаднах на тези разкази и открих доста истини. Всъщност се опитах да разбера и гледните точки на любовницата, съпругът-прелюбодеец и съпругата. И тук във форумите виждам мненията на доста съпруги, че любовницата не е опасна.
Не може ли жената да е и съпруга и любовница на един и същи мъж?
Направи впечатление, че голяма част от съпругите не ги е страх от способностите на  любовниците, и са наясно, че те са само за едното ч..не.
Страстта си беше заминала- тя беше втората му жена, която за разлика от първата нямаше ангажимента да му готви и нямаше привилегията да отглежда децата му.
Сега само той я ч....е, а тя го мразеше.Вече по навик.
Видях я след още 5 години...състарена от мразене, тъжна и ужасно самотна...Пак с него.
Но мъжете гледат да се доказват постоянно и на мястото на старата любовница може да е друга - младата.

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 23:52 от izina

Общи условия

Активация на акаунт