Мустаците на мода ли са?

  • 7 211
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 126

сега по въпроса за муситата аз също не ги харесвам но харесвам мъже със леко набола брада но не плешива Mr. Green щото ги има еднииииии Whistling
[/quote]
 Peace

# 16
  • Мнения: X
А какво ще кажете за кьосетата? Кефят ли ви?

# 17
  • Мнения: 17 407
Не знам, едно със сигурност ме кефи/ не е мойто де/. Едно или един, как е правилното? Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 6 798
Едно кьосе, един мъж. Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
А какво ще кажете за кьосетата? Кефят ли ви?

Зависи и от останалите характеристики, но по принцип ме кефят  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 87
В мен се е zagnezdil edin nezabrawim obraz - мустак с  усукани краища и трохи по тях...

# 21
  • Мнения: X
В мен се е zagnezdil edin nezabrawim obraz - мустак с  усукани краища и трохи по тях...
Joy олее, откъде тоз образ?

# 22
  • Мнения: 4 733
То като са били трохи, хубаво...че можеше и следите да са от друго Mr. Green

# 23
  • Мнения: X
Кас, откъде се сети за мустаките бе? да не гледа оня сериал с Джеймс Белуши дето някава му беше пуснала мухата,че е много хубав с мустаци?

# 24
  • Мнения: 4 733
Мислех си някакви неща  Embarassed Ама и по улиците наистина не виждам мъже с мустаци , та така... Не търсете под вола теле  Mr. Green Ако мъжо някога в период на умопомрачение реши да си пусне счетка, ще се гръмна. И ако откаже доброволно да ги махне ще си пусна и аз, ако трябва с тривитаминола ще се мажа да ми покълнат Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 7 474
Мустаци  newsm34
Състаряват ужасно Whistling , освен висящата манджа  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 885
На мен ми харесват не много дълги на мъж до 25.
Изглеждат ми артистични. Имам приятел, които често се променя. Виждала съм го включително с мустачки и му седяха супер.

И зоро не е зле  Mr. Green

http://www.atomike-studio.com/images/upload/20070416095615-marionew.jpg

# 27
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
баща ми е с мустак, но той си е възрастен вече и си му е останал от едно време. Grinning
факт, че и аз не забелязвам мъже с мустаци по улиците. мен не ме кефят и не искам мойто мъж да има.

# 28
  • Мнения: 2 388
Мисля, че не са на мода.
Не харесвам мъже с мустаци. Чувала съм слухове, че докарват много приятни усещания у жените, извършвайки определени действия. Mr. Green

Харесвам мъже с тридневни бради.

Жени с мустаци също не харесвам.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт