Със златни есенни листа в Габрово пристига есента

  • 13 629
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 11 032
Linofrina, кенгуруто има подложка за главата и е с твърд гръб, но сега ме е страх да го сложа вътре. Незнам дали няма много да му се натоварва гръбчето така  newsm78

Щом има твърд гръб и подложка, която хубаво му обхваща главата и вратлето, спокойно можеш да го сложиш. Peace Все пак ще го носиш на кратки разходки, няма цял ден да виси в кенгуруто. Пък и на бебчо ще му е хубаво да е гушнат в теб. Heart Eyes

Момичета, скоро ще пишем в нова тема, давайте предложения за заглавие!
Laughing Laughing Laughing

# 241
Здравейте момичета!
Аз съм нова в този форум, но по повод питането дали д-р Анчев познавал - аз родих преди осем месеца при него с планирано секцио. Колкото пъти ме е гледал какъв ще е пола все ми казваше 100 % момче и позна. Вечерта преди секциото ме бяха включили да слушат тоновете на малкия и една от акушерките ме пита - доктора казал ли е какво ще е бебето, викам да - момче, а тя "щом д-р Анчев е казал момче, значи ще е момче.доктора". И аз така съм чувала че познавал какво ще е бебето, въпреки че аз до последно си мислех, че ще е сгрешил, а той все ми викаше - момче ще е, ще видиш.

# 242
  • Мнения: 1 080
И аз така знам за Анчев, че е 100% при него работата...
На мен ми позна.
Въобще такава слава му се носи, че най - познава!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 243
  • Мнения: 92
Здравей poli_p   Hug
Моята бремрнност я следеше Д-р Ангелов. При друг не съм ходила. Към 4-5 месец ми каза момче, към края пак момче и момченце си имам  Hug Позна му пола и това, че ще е голямо бебето  Rolling Eyes
Не съм ползвала нито кенгуру, нито слинг, така че нямам мнение по въпроса.

# 244
  • Мнения: 910
Кали,честит рожден ден!  bouquet
Да си много здрава, щастлива и обичана!

# 245
  • Мнения: 559
Благодаря момичета за отговорите, ами ще видим, останаха още около 2 месеца и малко, така че ще се похваля като излезе мъничето на бял свят  Heart Eyes

# 246
  • Мнения: 123
ЕЕееееех, момичета, остаряваме бавно Crazy. Днес прибавям една годинка , към останалите Mr. Green. Та да ви почерпя, казвам аз.
http://static.flickr.com/49/107260849_37da365d3b.jpg, видях , че ви хареса, та за това Laughing. Ето и за кърмещите http://nexus404.com/Blog/wp-content/uploads2/2008/05/cake-royale … -flash-drives.jpg. Деси, мерси скъпа, беше страхотна изненада, от къде се сети Heart Eyes

# 247
  • Мнения: 252
Честит рожден ден на kallii . Много щастливи мигове.

Айде и аз да почерпя, че нас този ден се обещах на милото докъто смърта ни раздели. Нещо не се справих с картинките  и ще ползвам подръчните.   party023 cheers

# 248
  • Мнения: 14
Честит рожден ден на Kallii  bouquet
Да си жива и здрава и много да те радват любимите същества Hug

Честита годишнина и на t_nestorova пожелавам ви дълги години любов и щастие   bouquet

Слънчев ден на всички! Heart Eyes

# 249
  • Мнения: 123
Честита годишнинА  t_nestorova , пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот. Страхотна дата сте били избрали, за сватбата Mr. Green,   bouquet

# 250
  • Мнения: 53
Честит рожден ден на Kallii !!
Желая ти да си много щаслива и много обичана  newsm59

Честита годишнина t_nestorova !
Желая ти много семейно щастие   bouquet

Nadeto_K, аз хъм ходила точно на този курс, който го организират акушерките на Ангелов и Митев. Не е лош курса. Като излезнеш в болнични отиди и без друго ще имаш много свободно време. Също така от скоро има и един "Център за семейна консултация и подкрепа". В него също се организират лекции по различни теми за бременността, кърменето и т.н. Организират и гимнастика за бременни и майки. Там всички лекции са безплатни. Ако те интересува нещо по-конкретно питай Simple Smile

Качих няколко снимки в албумчето, но забравих да ги именувам  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 11:02 от J.U_L.Y

# 251
  • Мнения: 14

Nadeto_K, аз хъм ходила точно на този курс, който го организират акушерките на Ангелов и Митев. Не е лош курса. Като излезнеш в болнични отиди и без друго ще имаш много свободно време. Също така от скоро има и един "Център за семейна консултация и подкрепа". В него също се организират лекции по различни теми за бременността, кърменето и т.н. Организират и гимнастика за бременни и майки. Там всички лекции са безплатни. Ако те интересува нещо по-конкретно питай Simple Smile

Благодаря ти много za informaciqta Juli!   bouquet

# 252
  • Мнения: 386


Честит рожден ден, Кали!
 Да си жива и здрава, много ,много обичана ,все така усмихната и положително настроена.






Честита годишнина t_nestorova ! Желая ви дълги години щастлив семеен живот!

# 253
Здравейте момичета,
аз съм нова във форума и ми е много интересно да ви чета (:
За съжаление не мога да пиша често, защото нямам интернет - използвам на приятелка.
Реших да се включа по повод центъра за семейна консултация и подкрепа.
Когато имам възможност ходя на лекциите и на гимнастиката, защото е интересно, запознавам се с други бъдещи майки.....
Всички са много любезни, пък и е безплатно (((:

# 254
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Кали, честит рожден ден   bouquet  bouquet  bouquet! Желая ти много здраве и милиони прекрасни мигове с хората, които обичаш!

t_nestorova, честита годишнина   bouquet  bouquet  bouquet! Още дълги години семейно щастие ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт