грешил ли е д-р Марков?

  • 33 789
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 583
Не мога да ти помогна, но силно ти стискам палци, дано да е грешка. Дано! Казали са ти, потърси още мнения.

# 16
  • Мнения: 7 723
Прети, обещай, че още утре ще отидеш да потърсиш мнението и на друг лекар!
Моля те!
...ще следя темата и ще чакам да се появиш с добри новини Praynig

# 17
  • Мнения: 57
Дано да е грешка  Praynig  Praynig  Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 1 946
Миличка Прити, ТРЯБВА да е сгрешил...  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Иди при друг, дано всичко е наред с бебчо. Това бебче е толкова желано, че заслужава да се роди здраво.

# 19
  • Мнения: 3 016
Искам да споделя един такъв случай :Откриват същата диагноза киста на мозъка на една бременна жена .Незнам кой е бил лекаря отново е в София . На жената са и били изписани някакви лекарства. Доктора е обяснил ,че или тези кисти ще изчезнат или след като се роди детенцето живее само няколко часа .Слава Богу на контролния преглед всичко е било наред .Важното е, че сега родителите се радват на живо и здраво 2 годишно хлапе.Мисля че до 1 година са ходили на контролни прегледи ,за да се следи дали не рецидивира.

# 20
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Веднага потърси второ мнение, както вече са те посъветвали, та ако трябва и трето мнение дори  Peace Не е шега работа и побързай! Дано Марков да не е прав  Praynig
Peace Моля се да греши Praynig

# 21
  • Мнения: 4 784
pretty  Hug, силно се надявам този доктор да е сгрешил. Praynig

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
pretty потърси и друго мнение Peace
Дано този доктор греши Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554


В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ПРЕКЪСВАЙ ТАЗИ БРЕМЕННОСТ!!!! Т.наречените кисти в мозъка на бебето всъщност са натрупана мозъчна течност. В голям процент от случаите тази киста се разнася и изчезва до 25-та гестационна седмица. Темата беше много дискутирана преди 2-3 месеца - имаше тема тук в Майки - бъдещи и настоящи. Моя много близка приятелка беше в твоето положение преди 4 месеца. Видяна киста в мозъка, но Томова й каза, че не е проблем и кистата наистина изчезна. Сега има жив и здрав син на 3 седмици.

Разбира се има и друго нещо - понякога тези кисти са признак за тежко генетично заболяване. Но трябва да са налице и другите външни симптоми на Синдрома на Едуардс. Затова моля те отиди на още един лекар задължително.


По повод Марков - да, бъркал е. Само че в обратната посока - бебето на Барби гърл Станиславчо почина 1 месец след раждането, а майката беше ходила на ФМ при Марков. Той не беше видял нито едно от многото увреждания на плода.

Така че - моля те по повод кистата си запиши час при доц. Томова. Ще намериш във форума нейните координати.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Съжалявам.много !
Моя съвет  е консултация .колкото се може скоро с Д-р Виолета Димитрова в медецински център Фемина

# 25
  • Мнения: 2 270
Момичета, много благодаря за подкрепата!
Аз също излизайки от кабинета бях решена да търся ако трябва още 10 мнения, но имам проблем - от сутринта звъня по клиниките, където са специалистите и получавам часове за след месеци, може ли някой да ми съдейства за по-скорешен час?!

Благодаря!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз също имам приятелка,чието бебе беше с 2-3 кисти в мозъка.Следели са много внимателно бремеността,лекарите са казвали,че трябва да изчезнат.Наистина,майката е била много притеснена,защото вътре в себе си не е била на 100% сигурна,че ще изчезнат.Но наистина,към края на бремеността кистите вече ги нямало.Бебето в момента е един страхотен сладур на почти 2 годинки.Търси друго мнение,стискам палци всичко да се развие положително!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 555
Pretty, звъня ли на мобилния телефона на доц, Томова? Мисля, че ако и обясниш за какво става въпрос ще те прегледа по-бързо. Когато бях бременна също имах нужда от спешен час и нямаше време и тя направи каквото можа, за да ме вмести по-рано. За съжаление на стария апарат ми е останал телефонът на доц. Томова, но ако го нямаш ще го потърся.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=330202.0 - Сега видях, че в съседната тема са казали, че доц. Томова ще отсъства една седмица.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Обади се и кажи.че случая е спешен.Винаги тези.които вдигат телефоните и записват часове се правят на много важни

# 29
  • Мнения: 153
Мила Прити, от сърце се надявам д-р Марков да е сгрешил и скоро да се похвалиш с добри новини   bouquet

Препоръчвам ти още днес да се обадиш на доц. Томова, тел. 0887606830. Тя е много разбрана и човечна жена. Сигурна съм, че след като и обясниш какъв е твоят случай ще те приеме възможно най-скоро. Успех, миличка!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт