Пловдив!

  • 12 555
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Сервитьорките и на двете са много надути и все ме гледат едно... Rolling Eyes Сигурно, защото не изглеждам платежоспособна...И все се мотаят, докато дойдат.При празно заведение... Rolling EyesНо тортите са  хубави, съгласна съм Grinning
Напълно съм съгласна,в "Дриймс" е ужас,особено ако седнеш отвън,има да си чакаааш Whistling.Вътре е по-добре,по-бързо обслужват и е хладничко.Но сладките им неща наистина си струват чакането Wink.Сервитьорките не са виновни,защото тия гърци,дето държат "Дриймса" адски експлоатират персонала и те не могат да насмогнат да огреят навсякъде,особено отвън и ги разбирам донякъде,че са толкова изнервени.Братчедката работеше там преди и ми е разказвала какво ли не,ужас.Дразни ме,че масите са наблъскани гъз до гъз,много е неприятно,а и е пълно с нагли просяци smile3512,а и оня клоун Mr. Green.Вътре обаче си е чиста работа.  Hands Thumbsup

# 16
  • Мнения: 550
А като сте се размечтали за нещо сладичко, какво ще кажете за сладкарница "Скалата", на гърба на хълма с часовниковата кула? За мен там са най-хубавите торти и пасти, всичко там се прави пресно всеки ден, а не като в "Неделя" да им ги карат  от София замразени и тук ги размразяват само и ги предлагат.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ей, какви благини сте изписали по тоз град, ехаа! Hug
Дощя ми се пътешествие, но няма стане скоро. Чудо и приказ значи! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 6 206
Лейди, какво е това Макалали, такова няма, бе, ти да не се обърка с Бургас?
бигони, такъв филм с незамразени торти няма, технология, майна. В тази Скалата не съм ходила, но освен ако не го знаеш със сигурност от вътрешен човек и пак не ми се вярва, защото просто нема начин. Между другото в замразените торти няма нищо лошо, напротив.

# 19
  • Мнения: 7 186
Лейди, какво е това Макалали, такова няма, бе, ти да не се обърка с Бургас?
Ааааа,не съм се объркала бе,джанъм Wink.Има си такова заведенийце,сравнително ново и е много вървежно в момента,нещо от типа на "Планет"е,денем кафе,нощем с по-силна барова музика.Намира се в Капана,като вървиш по Главната свиваш вдясно в уличката ,която е до "Офис уан суперстор"-то се вижда,даже вече има маси и отвън,но вътре е по-яко,особено на втория етаж.Посети го,ще ти хареса thumbsup.Горе е много готино,има едни огромни бели дивани,ресни,по пода има разни пясъци под стъкло и самата обстановка е много интересна.Все едно си си вкъщи,много е яко.
Офф-Бургас хич го няма откъм заведения,в Пловдив си е по-убаво Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 883
Да добавя и "Стената" на ул. Никола Петков, след Иконома, най-вкусните и най-големите мелби, които съм яла.
Лейди, каква музика пускат в "Мармалад", не беше ли чалга?

# 21
  • Мнения: 7 186
Лейди, каква музика пускат в "Мармалад", не беше ли чалга?
Неее,никаква чалга Naughty,свирят групи.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Любимо място в Пловдив ми е Гребната база. И е много подходящо място за разходки. В края на месеца съм там.  newsm68 newsm44 newsm68

# 23
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Към списъка с местата, където готвят вкусно, да добавя и ресторант "Класик" но не до телевизията, а този срещу Бирената фабрика. Малеее, докато бях бременяк колко неща съм погълнала там  Crazy Е, не е в центъра, но определено си заслужава, а и обслужването е на ниво  Laughing

  Сори, че ще ползвам тази тема, ама и аз да питам нещо Embarassed кажете място на закрито, т.е. заведение, където спокойно може да се отиде с деца на 1 - 1.5 годинка. Да е широко /примерно да има свободно място с дансинг или нещо подобно/, че да тичат на воля и т.н....?

# 24
  • Мнения: 2 212
Бим_бам, за тази цел, а и по принцип към хубавите и на ниво ресторанти в Пловидв е Шармант- намира се на  ул."Скопие " до парка на Белите брези. По принцип има и външна част, която се намира във въпросната градина, и заден двор, който е покрит, и вътрешен салон - широк и подходящ за целта, която казваш Simple Smile Обслужването е на ниво и кухнята им е страхотна ! Казвам го от опит...  Wink

# 25
  • Мнения: 6 206
А, Лейди, сетих го това заведение сега като се разговорих с младите колежки, един познат го е правил. Не знам на кой е, не съм  ходила, но ще го проверя.
За Класик и Ревиерата и аз съм за, отдавна не съм ходила, но готвенето е от вкусно по-вкусно, всяко посещение в Класика ми е удоволствие. А за Шармант, пари да ми дават, не отивам... Но ще ги похваля, Естер, комшиите за хубавите думи, ще им стане приятно. Аз съм карък и там все проблеми на мене.
Въобще с това дете много изоставам от заведенията, обаче ще си наваксам и това е.

# 26
  • Мнения: 6 993
Пък аз с тая София изоставам, ама сега вече знам къде да ида, като се прибера вкъщи  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 212
А за Шармант, пари да ми дават, не отивам... Но ще ги похваля, Естер, комшиите за хубавите думи, ще им стане приятно. Аз съм карък и там все проблеми на мене.

Незнам ти на какво си случила, Поля, но аз лично когато и да съм била съм оставала доволна и от обслужване, и от меню, и обстановката е много приятна /нищо, че и аз си виждам блока, щото и аз съм им комшийка  Laughing /,и това не го мисля само аз явно, защото всеки ден минавам покрай него и винаги е пълно, така, че от мое име спокойно можеш да ги похвалиш наистина  Grinning

# 28
  • Мнения: 877
леле много инфо дадохте. Всичко записах, но да видим къде ще успея.

Благодаря на всички!!!

# 29
  • София
  • Мнения: 215
Доста заведения се споменаха, а аз ще споделя романтичните места, които толкова ни липсват сега  Rolling Eyes .
- Античния театър в Стария град. Сега е сезона на представленията и повярвайте, няма нищо по-красиво от една постановка вечерно време , без значение от вида й.
- Градската градина с пеещите фонтани - в момента е станала невероятно красива, а ако имате щастието и фонтаните да са пуснати с музика е невероятно. За съжаление вече не пускат вечерта програмата със светлините ...
- Гледките от върховете на тепетата ...
- Бяха споменали Младежкия хълм с "пионерското влакче" , което не работи вече, но там си остава едно прекрасно място за разходки.
- Пешеходния мост на Марица - не можах да разбера кой зъл гений го покри с тази отвратителна постройка
- Гребната база и природата там, въпреки че трудно бих нарекла измъчените животни в зоологическата градина забележителност. Какво спортуване му удряхме там ,ейййй ....
- Баналната "Главна улица"  Embarassed
- и още многоооо ...

Не знам защо, но напоследък като ходим там , забелязваме какви страшни грижи се полагат за паркове и градинки. Би било добре и в София да стане така ...

Общи условия

Активация на акаунт