Наблюдения върху приятелите

  • 2 457
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 903
Това приятели ли са ти наистина или "семейни приятели" клонящи повече към добри познати с които заедно сте си прекарвали времето, защото "така правят хората". Я се замисли за ТВОИТЕ приятелки, онези които са само твои и са ти приятелки не за пред хората, а заради самата тебе. Съмнявам се че и те постъпват по същия начин.
Раздялата е чудесен начин да разбереш какви хора имаш наоколо. Аз самата понеже не понасям изкуствени отношения или проформа такива, нямах разочарования, защото хората с които общувах и преди си бяха и са "проверени", близки, сродни души и никой от тях не е мънкал неловко. Напротив- получих страхотна подкрепа, кураж  и разбиране. С приятелите на бившия не съм се напъвала да общувам поради горните причини и тяхното мнение въобще не ме е вълнувало. Общи приятели почти нямахме....ама ние и общ живот нямахме.... Joy
Eй това сякаш аз съм го писала - ама едно към едно.  Hands Thumbsup
Само ще допълня, че ако из между тези хора /т.нар. ваши общи приятели/ има такива, които са те оценили и държат на теб, те нито ще се отдръпнат, нито ще мрънкат неловко - няма такъв вариант в случай че между хората отношенията са искрени... И сега впрочем е идеалният ти шанс да "пресееш" "приятелите" с които си се оградила - кой колко струва и с кого си струва да продължиш да поддържаш близост и за напред.., а това, повярвай ми, е много ценно. 

# 16
  • Мнения: 54
"Приятелите" се разделиха на два лагера. Не обяснявам и не контактувам вече с тях. Особено след като се срещахме случайно по детски кътове и ми дадоха да разбера, че никога няма да излезем заедно с децата. И останаха само двама-трима истински, проверени през годините. Останалото ще са нови. Истината е, че този разпад насади отношения в компаниите и мен лично много ме боля. Поне научих кой какво мисли за мен...

Общи условия

Активация на акаунт