Аз пък искам да благодаря

  • 2 235
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
От служителите в ДСК също не мога да се оплача. bowuu

Ха-ха-ха, веднъж съм влизала в клона на Черковна
и Оборище, и си пожелах да фалират, някакъв си
портиерчик ме избута по време на сделка, за да се
натресе зад гишето ояден нискочелник с някакво си
чувалче. Мацето зад гишето остана по-безмълвно от
мене. Но пък портиерчикът не разбра стилистиката ми.
Предполагам, че от тази банка не дават пари за разни
тренинги на служителите си, но дано да не съм права.

# 16
  • Мнения: 4 841
Благодарност и на гражданята, които ще запазят парка в този вид.

А дано, ама надали.

# 17
  • Мнения: 1 447
Явно добре си подбират персонала.Аз също съм доволна от служителките клон Ст.Загора.
Дано има повече любезни служители във всички институции,че доста често попадам на едни..... ooooh!

# 18
  • Мнения: 5 539
В такъв случай аз имам до утре да благодаря на служителите и охраната на централния клон на ПИБ в Бургас. Три пъти за една седмица пълзящото ми бебе им овърша банката надлъж и нашир, а те всеки път ми държаха вратата на идване и ми пожелаваха приятен ден на тръгване. Никой не ме погледна накриво, а аз съм доста чувствителна на лоши погледи.
Обичам я тази банка! Да не сте посмели да ми я фалирате, ей!

# 19
  • Мнения: 7 640
Днес минах през парка зад музея "Земята и хората".

О, чудо! Чист; подреден; нови, прясно боядисани и здрави пейки; нови, красиви, ползвани по предназначение кошчета; едни девойки се разтичали на поляните...../ може да са на щат към "Озеленяване" за да подчертават силното и приятно впечатление/  ........почти забравяш за глутницата бездомни песове, натръшкали се на припек в близост до мол-а. В пълен разрез от спомена ми, накарал ме да избягвам тази дестинация....

Благодарност на Общината. Благодарност и на гражданята, които ще запазят парка в този вид.

 Shocked

аз пък съм втрещена от погрома върху детската площадка на Uniqa.

Общи условия

Активация на акаунт