Актуални ли все още кичурите?

  • 3 228
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Актуално или не, ако на мен дадено нещо ми харесва, правя го.

# 16
  • Провинция
  • Мнения: 509
И аз искам да си правя кичури,но косата ми е тъмно кесетенява,а не искам руси кичури.Искам примерно да сложа 1-2-3 тона по-светли от моя си цвят,но все ми се струва че ще изглеждам малко като "тук боядисна,там-не".Някак си ми писна да гледам все руси,червени и черни кичури.вярно когато на човек си му отиват седят добре,но аз сам и леко мургавка и русото и черното не са за мен.
Пробвай с карамел . Моята коса е същата и ми отиват. Аз също съм мургавка   Peace

На коя марка боя е този цвят?Няма ли да стане малко като рижаво?Моля те качи снимки или ми прати на Лични.

# 17
  • Мнения: 364
Какво значение има дали са модерни кичурите?! Щом на теб ти отиват и имаш желание - направи си, нали целта е да се харесваш самата ти.  Flutter
Винаги ми е било много интересно, когато нещо стане модерно как всички са с него - дали изглеждат  красиви или смешни  въобще не се замислят. И съответно - щом вече не е модерно - няма да се носи  Naughty
Харесвам кичури, даже наскоро си направих в няколко цвята - кафяви, много ситни, преливащи се с русата ми коса, и по-контрасни - черни. Получи се ефектно  Peace

# 18
  • Мнения: 516
Световните модни тенденции за този сезон е едноцветната коса в естествени нюанси. Дори русото не е толкова русо.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 388
Според мене - Не! Но ако ти отиват давай смело. Какво значение има модата?!

И аз съм на това мнение. bowuu

# 20
  • Мнения: 1 878
Според мене - Не! Но ако ти отиват давай смело. Какво значение има модата?!

И аз съм на това мнение. bowuu

Точно така! От години си правя кичури. Хубавото е, че когато израстват не е така грозно и не си личи толкова колкото ако е един цвят косата. Миналата седмица си направих, много ситни, върху цялата коса и резултатът е супер!

# 21
  • Мнения: 6 618
На мен лично ми писнаха вече ,ама доста време бях на кичури.

# 22
  • Мнения: 186
Благодаря Ви, момичета за отзивчивостта, мненията и съветите.   bouquet
По принцип не следвам сляпо модните течения. Дори всяка тенденция я пречупвам през своята индивидуалност. Но това е ако става дума за дрехи. Виж с косата нещо ми е по-проблемно.
От друга страна съм на мнение, че трябва да се има доверие на професионалистите. И това, че фризьорката ми е препоръчала кичури съм склонна да я послушам.
Но от трета страна... за първи път си направих преди десетина години...
Това с карамела не е лоша идея...

# 23
  • Мнения: 1 174
При мен кичурите са натурални, от слънцето и това е единственото просветляване на косата, което понасям и ми харесва, защото е естествено. Simple Smile Всичко останало е за другите, но не и за мен.
Който смята, че му отива, пък и фризьорката му го съветва, нека си направи в салона за красота! Simple Smile

# 24
  • Мнения: 84
От кичури до кичури-разлика бол! Стилните и добре направени кичури никога няма да са демоде.

# 25
  • Мнения: 1 322
Мисля, че кичурите не са много актуални в момента.

# 26
  • София
  • Мнения: 565
Определено кичурите не са актуални в момента. Сега излизат т.нар. естествени нюанси- едноцветни коси с не много ярки цветове. Но и аз съм на мнение, че не е нужно сляпо да следваш тази линия- в крайна сметка ако мислиш, че ще ти отиват, си ги направи.

# 27
  • Мнения: 247
От кичури до кичури-разлика бол! Стилните и добре направени кичури никога няма да са демоде.
Определено. Но не като зебра в главата, а леко загатнати. Супер.

Общи условия

Активация на акаунт