Проблем с бившата...

  • 21 353
  • 386
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 423
Пълнолуние, аз в тези 16 страници, поне,което успях да прочета не видях, нито една настояща да става смешна с каквото и да било, но виж за бившите смело мога да кажа, че си пролича що за стока са.

Явно не си ме разбрала.

Това означава, че щом вече мъжа е разведен, семейството му, не е семейство. Само е "така наречено". Ох, ставате смешни вече.

Ето това имах предвид.
  Извинявай не прочетох внимателно!  bouquet

# 316
  • Мнения: 1 062
 Няма проблем. Редактирах се, така става по-ясна позицията ми. Всъщност, като че ли спорът вече става безсмислен. Струва ми се, че няма какво ново да се каже, което все още не е казано. Авторката, дано си е извадила заключения и да вземе правилното решение.

# 317
  • Мнения: 2 556
Моето изказване беше саркастично, защото някой явно не е разбрал, а на мен не ми хрумна да поясня изначално. Имах предвид, че много често бившата жена не е човек според новата жена на мъжа й   Wink Това си е факт, не е моя измислица, чувала съм го точно с подобни думи описано, не ме кефи това. Според мен човек, хващайки се с разведен мъж е нормално да е наясно, че ще се дразни от бившата му жена понякога, това е нормално и не е трагедия.

Не съм спец по отношения, защото не съм била в тази ситуация, просто съм слушала много кофти неща за бивши жени, които се оказват лъжа и измама накрая, затова леко съм пристрастна.

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 16:36 от Tess

# 318
  • Мнения: 423
Моето изказване беше саркастично, защото някой явно не е разбрал, а на мен не ми хрумна да поясня изначално. Имах предвид, че много често бившата жена не е човек според новата жена на мъжа й   Wink Това си е факт, не е моя измислица, чувала съм го точно с подобни думи описано, не ме кефи това. Според мен човек, хващайки се с разведен мъж е нормално да е наясно, че ще се дразни от бившата му жена понякога, това е нормално и не е трагедия.

Не съм спец по отношения, защото не съм била в тази ситуация, просто съм слушала много кофти неща за бивши жени, които се оказват лъжа и измама накрая, затова леко съм пристрастна.
Нищо нормално няма в това, когато имаш семейство да се дразниш от който и да било страничен. Но е факт, че много често и това се случва от някои досадни мухи..., но си права, че не е трагедия Peace Laughing

А колкото до мнението на настоящата жена за бившата винаги то е определящо от мнението на нейния БИВШ мъж, така че ако Tess е права си имайте едно наум вашите бивши мъже какво мислят за вас!


# 319
  • Мнения: 2 556
Нищо не пречи на човек да има 5 бивши жени и да не е доволен ни от една, само дето е възможно повредата да е в неговия телевизор Wink

# 320
  • северно море
  • Мнения: 321
Както казах,аз съм бивша и настояща.
Та би ли ми обяснила,що за стока съм,

# 321
  • Мнения: 423
Както казах,аз съм бивша и настояща.
Та би ли ми обяснила,що за стока съм,
Ами като останалите бивши си. Никой не е казал, че едно дете може да се издържа от една издръжка, защо ти трябваше това да напишеш?? newsm78. Всички твърдим, че детето трябва да получава всичко, от което има нужда и никой няма против това. Така че, щом опря и ти до финансовата страна на нещата значи си като другите.

# 322
  • Мнения: 6 808
............А колкото до мнението на настоящата жена за бившата винаги то е определящо от мнението на нейния БИВШ мъж, така че ако Tess е права си имайте едно наум вашите бивши мъже какво мислят за вас!


Е това пък вече е плюене по собствения избор и който бивш или бивша си го позволява все едно плюе по себе си. Той\тя били такива онакива отврат пълна и т.н. Ми ти къде блея та си легна с тази отврат, че и дете имаш от него\нея. Изключително недостойно поведение според мен.

# 323
  • Мнения: 1 425
Нищо не пречи на човек да има 5 бивши жени и да не е доволен ни от една, само дето е възможно повредата да е в неговия телевизор Wink
Не само че е възможно, ами е много вероятно Wink

# 324
  • северно море
  • Мнения: 321
 Laughingразсмя ме 4естно,знаеш ли не ме интерсува нито бившия нито неговата настояща.
Плаща издръжка автомати4но,както и плаща и за мен(такъв е закона тук)
Тои е 4овекът който се обажда за щяло и нещяло.
А и да не дава господ на никоя от вас да остане сама с детето си,
в 4ужда държава без да може да се прибере.
Та така,създвате си сами проблеми
Лек ден на вси4ки Peace

# 325
  • Мнения: 423
............А колкото до мнението на настоящата жена за бившата винаги то е определящо от мнението на нейния БИВШ мъж, така че ако Tess е права си имайте едно наум вашите бивши мъже какво мислят за вас!


Е това пък вече е плюене по собствения избор и който бивш или бивша си го позволява все едно плюе по себе си. Той\тя били такива онакива отврат пълна и т.н. Ми ти къде блея та си легна с тази отврат, че и дете имаш от него\нея. Изключително недостойно поведение според мен.
Ееее ама виж сега ти докато си с един човек си един, стигне ли се до развод нещата доста се променят, а променяйки се нещата се променяш и ти и точно в такъв момент се вижда истинската ти същност. Така че неможе да се сравнява времето преди развода, когато всичко е розаво и хубаво и вече когато сте разделени и е лъснала истината.
Случва се човек да бърка особено, когато е млад и неможе хубаво да преценява хората!!

# 326
  • Мнения: 2 556
Да се надяваме, че като остарее всеки гарантирано намира достойна половинка и остава вечно с нея  Grinning

# 327
  • Мнения: 423
Laughingразсмя ме 4естно,знаеш ли не ме интерсува нито бившия нито неговата настояща.
Плаща издръжка автомати4но,както и плаща и за мен(такъв е закона тук)
Тои е 4овекът който се обажда за щяло и нещяло.
А и да не дава господ на никоя от вас да остане сама с детето си,
в 4ужда държава без да може да се прибере.
Та така,създвате си сами проблеми
Лек ден на вси4ки Peace

радвам се, че направих нещо приятно за теб - разсмях те Peace Laughing Wink Я ми разясни какви проблеми сама си създадох, че не схванах.

# 328
  • Мнения: 423
Да се надяваме, че като остарее всеки гарантирано намира достойна половинка и остава вечно с нея  Grinning
Да, точно така, много правилно ме разбра Tess!!! Mr. Green

# 329
  • Мнения: 6 808
Ееее ама виж сега ти докато си с един човек си един, стигне ли се до развод нещата доста се променят, а променяйки се нещата се променяш и ти и точно в такъв момент се вижда истинската ти същност. Така че неможе да се сравнява времето преди развода, когато всичко е розаво и хубаво и вече когато сте разделени и е лъснала истината.
Случва се човек да бърка особено, когато е млад и неможе хубаво да преценява хората!!

Само с това удебеленото съм съгласна, но грешният избор пак си е твой и пак е недостойно да плюеш по родителя на детето ти. А хората след една възраст не се променят в същността си. Това, че ти не си преценил добре, не ти дава никакво право, още по-малко те оправдава, да се държиш грозно.

Общи условия

Активация на акаунт