Гледате ли си котенцата, когато сте на работа? (петъчна)

  • 4 024
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
С какво да го храня на работа. То там освен сухари друго няма Tired Взема да си го повредя, мне благодаря  Crossing Arms То е коте, а не тостер все пак Mr. Green

# 16
  • Мнения: 122
хората са казалаи "там където си вадиш хляба, не храниш котенца" ...

А където си вадиш пържолите...  Joy

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
С какво да го храня на работа. То там освен сухари друго няма Tired Взема да си го повредя, мне благодаря  Crossing Arms То е коте, а не тостер все пак Mr. Green

как така сухари? белким няма накоя скара с пресни наденици?

# 18
  • Мнения: 4 300
То е коте, а не тостер все пак Mr. Green
newsm20
Хиля се като тиква.
Не гледам котенца и други подобни безпризорни жУвотни. Обичам домашните породи и уютната обстановка.

# 19
  • Мнения: 2 978
Гледам го, галя го..не но го сресвам, щото е голичко- миличкото ми.
Мама е стисната и не дава парички за дрешки.

# 20
  • Мнения: 4 733
белким няма накоя скара с пресни наденици?
Ако пазаруваш често из супермаркетите ще знаеш, че пресните колбаси обикновено са меки. Мне, мерси. По-добре котето да вие на гладно Mr. Green

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
хммм гледах една леля оглеждаше македонската наденица със един особен поглед ....
пък и шек трябва да има в магазина.

# 22
  • Мнения: 152
хммм гледах една леля оглеждаше македонската наденица със един особен поглед ....
пък и шек трябва да има в магазина.
...наскоро четох някъде, че вече колбасите могат да се топят в кетчуп... и това не било съвсем вредно за животинчетата. Когато има и майонеза обаче... можело да се стигне до нежелани странични ефекти!
Учените така твърдят - аз не разбирам.

# 23
  • Мнения: 4 733
Тъкмо дъвча едни геврек. щЕ ПОВЪРНА Sick Ама за протокола-котетата като близкат бляко и им остава бяло по мустачките. Ти за някакво кондензирано мляко май говориш Sick

# 24
  • Мнения: 2 978

...наскоро четох някъде, че вече колбасите могат да се топят в кетчуп... и това не било съвсем вредно за животинчетата. Когато има и майонеза обаче... можело да се стигне до нежелани странични ефекти!
Учените така твърдят - аз не разбирам.


Аааа не! Шъ въ замоля...семито вън...и далеч от кетчупа...бррр.

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
хммм гледах една леля оглеждаше македонската наденица със един особен поглед ....
пък и шек трябва да има в магазина.
...наскоро четох някъде, че вече колбасите могат да се топят в кетчуп... и това не било съвсем вредно за животинчетата. Когато има и майонеза обаче... можело да се стигне до нежелани странични ефекти!
Учените така твърдят - аз не разбирам.

можело, но трябвало да са с обелки.

# 26
  • Мнения: X
Интересно, какво ли са казали за горчицата Thinking

# 27
  • Мнения: 3 423
Според мен се вдетинявате зверски.

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Интересно, какво ли са казали за горчицата Thinking

на някои котенца им харесвала на други не ...

# 29
  • Мнения: 4 733
На кое викате жорчица? Та превтасалата и гъста майонеза ли?  Mr. Green Прекалено застоялите продукти винаги имат гаден вкус, брр Sick

Общи условия

Активация на акаунт