163 или 150 основни училища в Дружба 2

  • 8 564
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 544
Ние също сме в Дружба-2 и догодина 1 клас.
Знам ги и двете училища, разпитвала съм много хора и съм получавала добри отзиви и за едното и за другото...но везните клонят повече към 163.
Като база не мога да коментирам, влизала съм само в 150 да гласувам Wink
Като цяло не съм очарована.

# 16
  • Мнения: 1 142
В повечето случай базите на държавните училища са едни и същи.Важното е началния учител,който ще поеме детето.Препоръчвам ви за пореден път 163 училище.А който ще учи при госпожа Лалчева,няма да сгреши.Големия ми син учи в 163,а до година есента и малкия ще започне там първи клас.

# 17
Първият учител е много важен, защото от това зависи каква основа ще получи детето ви, но смятате ли че външният вид е показателен за качествата на един педагог?!Какво  във вида на учителките толкова е ужасило това мамче?
Моите деца и двете завършиха 150-то ОУ и вече са студенти. Много съм доволна! Учителите там са страхотни, особено от 1-4 клас.Желая успех на всички бъдещи първокласници!  Laughing

# 18
здравейте!Включвам се и аз в тази тема,защото сина ми от предучилищната почна в това училище-мн внимателна и мила госпожа.А и след това началната ни беше перфектен преподавател- внимателна,мн търпелива е г-жа Думанова.А относно базата-добра е с басейн обновен,салони по физкултура и карате,народни танци и т.н.

# 19
Браво!!! Joy
Аз пък съм от фен клуба на другото училище - 163!
Тъм също всичко е перфектно! Имена няма да споменавам, защото със сигурност ще пропусна някого и рискувам да го обидя.  newsm51

# 20
  • софия
  • Мнения: 2 543
Дъщеря ми ще посещава предучилищната в 150 училище.Пуснах я пробно през месец март-ходи два месеца и беше много доволна и щастлива.Ставаше 1 час по рано да се приготви.С градината не е имала такива мераци.Това желание го отдавам на учителката- г-жа Пъневска, супер педагог с приятно излъчване.Харесала съм си и г-жа  за първи клас.Но има доста време.Като критерии водещи са ми учителите , а не базата.

Общи условия

Активация на акаунт