Кога да заченеш момче или момиче?

  • 19 462
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 421
 ooooh! Абе четете бе хора! Има заковани теми, модераторите са си направили труда да ги направят за нас, а никой не чете и пуска теми за щяло и нещяло. С големи букви пише, УПЪТВАНЕ И ПРАВИЛА НА ТОЗИ ФОРУМ ПРОЧЕТИ!!!  И там още в началото пише: * Молим Ви, преди да зададете някакъв въпрос прочетете темата ВАЖНО! Прочети преди да попиташ и нашата БИБЛИОТЕКА!  Може би в статиите, които са предложени там, ще намерите отговора на интересуващия ви въпрос.
Разгледайте и останалите теми. Четете и няколко страници по-назад , а не само заглавната страница на форума. Случва се така, че няколко поредни дни се пускат абсолютно идентични теми, само защото някой не се сеща да прочете една, две, три страници по-назад. Знаем, че е по-лесно просто да се пусне нова тема, но много потребители просто не отговарят на новата тема, след като веднъж са отговорили по същия въпрос предния ден. Ползвайте Търсачката и преди да пуснете нова тема, проверете (по някокло ключови думи) дали вече я няма разисквана. Ако не откриете нищо, което да ви върши работа, тогава пуснете темата. Така ще получите действително повече отговори, а не само линкове "прочети тук" и отговори от 1-2 думи. Сами разбирате, че по този начин ще избегнете товаренето на форума с въпроси, които са задавани преди.


В библиотеката има няколко теми точно по този въпрос.

# 17
  • Мнения: 1 768
ХАХХАХХаххахахХХАХАхахахХАХ  Laughing Корема ме заболя от смях  Joy
 Елате ей сегинка кака ще тури кайвето ша фърли картите и ако требе ше врачувам и на пъп  hahaha hahaha hahaha
Думи нямам то па бива то па може ама пък чак толкова  Joy Joy hahaha Joy Joy

# 18
  • Мнения: 112
Тази тема много ме натъжи.Явно наистина има хора,които и представа си нямат през какво минаваме за да се сдобием с дете TiredМоля ги за малко повече разбиране и уважение към проблемите ни като се въздържат от пускане на такива теми ТУК!

# 19
  • Мнения: 975
Моите съкровища са прекрасни,но ако имах и едно момиченце може би ще се чувствам още по щастлива.Може на някой да звучи егоистично но.............

Лелееее   Sadнямам думи.Да ти имаме проблема Sad

# 20
  • Мнения: 247
От една позната знам ,че имало някакви сайтове за изчисления и таблици, разрови се в интернет да провериш нейните кръстници така та уж били изчислили тяхното второ да е момиче .Незнам дали е възможно защото си мисля ,че това е божа работа , но ,ако искаш разрови се да видиш надявам се да се получи с момиченце от все сърце ти го желая .

# 21
  • Мнения: 444
От една позната знам ,че имало някакви сайтове за изчисления и таблици, разрови се в интернет да провериш нейните кръстници така та уж били изчислили тяхното второ да е момиче .Незнам дали е възможно защото си мисля ,че това е божа работа , но ,ако искаш разрови се да видиш надявам се да се получи с момиченце от все сърце ти го желая .
Пълни глупости!!!! ignore2 Stupid

# 22
От една позната знам ,че имало някакви сайтове за изчисления и таблици, разрови се в интернет да провериш нейните кръстници така та уж били изчислили тяхното второ да е момиче .Незнам дали е възможно защото си мисля ,че това е божа работа , но ,ако искаш разрови се да видиш надявам се да се получи с момиченце от все сърце ти го желая .
Пълни глупости!!!! ignore2 Stupid
#Crazy #Crazy #Crazy #Crazy  Някаи хора искат определен пол. А аз се боря за каквото и да е. Ше си го обичкам, независимо какво е. Praynig

# 23
  • Мнения: 806

Абе момиче, ти не разбра ли до сега, че тук момичетата се борят за ДЕТЕ, без значение момиче или момче!!!!
То не стават така тия работи - щракваш с пръсти  и хоп - момиче, а нееее - искам момче, щракваш пак и ето ти момче
#Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Абсолютно същото щях да напиша и аз.
Гарсия, явно наистина не разбираш, а и доколкото виждам и не ти се е налагало да минеш по нашия път. Дано и да не ти се налага,но само ние си знаем колко боли .
Да са ти живи и здрави дечицата и все пак дано да имаш и момиче щом толкова го искаш.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз само се моля да устискам да го задържа,  да се роди бебчо жив и здрав.Няма значение дали е момиченце или момченце.Искам само да всичко да е наред  Praynig

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 15:41 от Aнели

# 25
  • София
  • Мнения: 5 566
НЯМА никакво значение какъв ще бъде пола на бебето!  Twisted Evil То да стане, да се износи, да се роди живо и здраво, да порастне, да те радва, да те ядосва умерено, да стане добър човек... Наистина дано никога не разбереш какво е да се бориш за дете и да не става... Тази тема е абсурдна!  ooooh!

# 26
  • Мнения: 3 641
НЯМА никакво значение какъв ще бъде пола на бебето!  Twisted Evil То да стане, да се износи, да се роди живо и здраво, да порастне, да те радва, да те ядосва умерено, да стане добър човек... Наистина дано никога не разбереш какво е да се бориш за дете и да не става... Тази тема е абсурдна!  ooooh!
peaches , както винаги много точно казано. Подкрепям те за всяка твоя дума Hug

# 27
  • Мнения: 247
Snuki-Tuki  явно не си видяла добре какво съм написала ,че мисля че е божа работа, но въпреки това наистина и желая момиченце и аз съм от желаещите скоро да станат мами . Но въпреки това се радвам за жените които имат 2 деца и чакат трето , и имам познати ,които  като им съобщят лекарите ,че и второто ще е същия пол като първото изпадат леко отчаяние рев и сълзи както аз плаках като разбрах че не е станало.

# 28
  • Мнения: 98
Аз просто искам да стане!Моля авторката на темата  да разбере колко не на място е този въпрос точно в този раздел!Мила моя аз чакам година и два месеца и ми е все едно какъв пол ще е искам само да го гушна и да знам че живота ми е осмислен и пълноценнен!Моля ви дами не си играйте с болката ни и мислете преди да зададете такива въпроси ЖЕСТОКО е!

# 29
  • София
  • Мнения: 2 908
Предлагам темата да бъде заключена!

Това е подигравка със всички нас които минаваме през какви ли не мъки за да се сдобием с рожба,а тя тръгнала да ми пита как  се получава момиче.

Общи условия

Активация на акаунт