Кюретаж и забременяване след това

  • 72 641
  • 798
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 415
rumix, нямаш търпение,а  Simple Smile Пожелавам ти успешно бебеправене, скоро да се похвалиш с две чертички и оттам нататък да нямаш никакви проблеми  Praynig

Аз ще изчакам още един месец и нещо и се залавяме за работа  Laughing

# 271
  • Мнения: 802
rumix-късмет мила, ще стискам палци всичко да е ок Hug Praynig, аз също мисля от другата седмица да почваме, макар, че умирам от страх.В понеделник ще ходя да направя, още малко изследвания.Дано всичко е ок и пак сме заедно в отчетните  love001

# 272
  • Мнения: 37
Момичета а колко изчакахте преди да подновите сексуалните контакти? Честно казано, мисля че при мен най-рано може да се получи след още една седмица, което ще рече 15-16 дни. Незнам страх ме е да не ме заболи, колкото и страно да звучи. Rolling Eyes  Shocked  Tired

# 273
  • Варна
  • Мнения: 756
Аз изчаках около 20 дни.това е нормалният период.четох го някъде.нищо няма да те заболи.само не мисли за случилото се.  bouquet

# 274
  • Мнения: 3 695
темата ме интересува затова се записвам сега, а после и ще питам  Peace

# 275
  • Варна
  • Мнения: 756
какво по точно те интересува.питай все някак си ще ти помогнем newsm78

# 276
  • София
  • Мнения: 2 129
Baby Love® , rumix, успех момичета, стискам ви палци ! Аз ще се включа от другия месец. Направо нямам търпение Sad
cucundri аз правих секс след 10 дни - доктора каза, че като спре кървенето може, само че с презерватив, защото има по-голяма опасност от инфекции. Не боли, аз лично не усетих разлика, стига психически да не си слагаш някаква бариера.

# 277
  • Мнения: 3 695
какво по точно те интересува.питай все някак си ще ти помогнем newsm78
благодаря  Hug
вчера ми откриха "кухо яйце" така, че темата ще ми е полезна, но още не знам какво точно да питам ( ще дойде и този момент )  Laughing

# 278
  • София
  • Мнения: 2 129
неземната, ужасно съжалявам Hug
Ходи ли ипри друг лекар за всеки случай? Просто понякога не се вижда добре, а понякога и като има късна овулация на лекарите им се вижда забавено развитие.
Ако ти е сигурна диагнозата - кураж миличка, и питай каквото искаш. Загубата се преживява тежко Sad

# 279
  • Мнения: 37
Благодаря ви момичета. Толкова сте мили. Незнам какво щях да правя без вас. Друго е да чуеш няколко мнения на други момичета, които са преживели същото като теб. Целувам ви всички. И разбира се  Praynig  Peace и много  Hug за всички от мен.
.

# 280
  • Варна
  • Мнения: 415
cucundri, ние правихме секс две седмици след кюретажа, тогава каза лекаря ми че може. Мен също не ме е боляло и не съм усетила разлика от преди.
неземната*, много съжалявам  Sad Все пак отиди да те види и друг лекар и дано се окаже фалшива тревога  Praynig. Иначе ние сме тук за подкрепа  Hug

# 281
  • Мнения: 3 695
благодаря ви момичета, но вече е късно за друг лекар, вече се чистя  Sad

# 282
  • Мнения: 942
И аз да се запиша,защото в петък ме изписаха от болницата,преди това ми правиха кюртаж  Sad
Имам много въпросчета ,тъй като лекарите явно не сметнаха за необходимо да ми обяснят каквото и да е било, въпреки че аз само разпитвах.
Мен ме изчистиха,понеже първо прокървих и след това се видя на ултразвука,че се развиваме мнооого мнооого назад,а и ЧХГ-то ми беше трагедия.
Минава ми лека-полека,но...се чувствам като ,че ли съм сънувала най - разкошния сън и съм се събудила...като в небрано лозе.
Най-много ме интересува ,има ли някакви трикове за по-бързото възстановяване на матката,четох някъде ,че витамин Е действал добре.
Ако имам и друго ще питам  Embarassed

# 283
  • Мнения: 203
И аз да се запиша,защото в петък ме изписаха от болницата,преди това ми правиха кюртаж  Sad
Имам много въпросчета ,тъй като лекарите явно не сметнаха за необходимо да ми обяснят каквото и да е било, въпреки че аз само разпитвах.
Мен ме изчистиха,понеже първо прокървих и след това се видя на ултразвука,че се развиваме мнооого мнооого назад,а и ЧХГ-то ми беше трагедия.
Минава ми лека-полека,но...се чувствам като ,че ли съм сънувала най - разкошния сън и съм се събудила...като в небрано лозе.
Най-много ме интересува ,има ли някакви трикове за по-бързото възстановяване на матката,четох някъде ,че витамин Е действал добре.
Ако имам и друго ще питам  Embarassed
Съжалявам за това,което си преживяла! CryКолко ти беше стойността на ЧХГ?Колко време са те държали в болница?Аз лично за това с витамините не съм го чувала!

# 284
  • Мнения: 942
Колко ти беше стойността на ЧХГ?Колко време са те държали в болница?

Аз бях в 7 г.с. и стойностите мисля ,че бяха от 10 000 - 161 000 (нещо такова) ,а моите бяха едва 298.
Аз отидох във вторник,като моята гинеколожка ми каза,че още в същия ден ще бъда готова,даже мъжът ми да ме прибере към 14:00-15:00,но... ми казаха,че няма кой да се занимава с мен на обяд и останах за др. ден ,само че на другият ден ме викат да слизам и чааак тогава виждат,че съм казала при постъпването,че имам алергия към пеницилин и ме пращат при алерголожката ,та пак останах за другия ден и ей така 4 дни ни съм яла ,ни съм пила ...
Абе нямам думи. Close
В момента искам бързо да се възстановя, за да можем да започнем отново с опитите  newsm17

Общи условия

Активация на акаунт