С какво третирате сухите краища на косата?

  • 41 152
  • 197
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 59
Здравеите, мацки!Аз използвам флуид за изтощени коси на SAPHIR. Взимам си го от фризьорката много съм доволна. Flowers Bouquet

# 151
  • София
  • Мнения: 992
намерих едно интересно видео с продуктите на ЧИ и реших да го споделя с вас
п.с една приятелка има преса на Чи (една розовка-керамична) и е много доволна , та се чудя кога ли ше намина да си поръчам и аз http://www.youtube.com/watch?v=4SgWPfANKCU

# 152
  • Мнения: 624
lepidopteria-да питам и теб,с каква боя се боядисваш,цветът ти е страхотен,отделно кичури ли има newsm78
Как ставате толкова руси,бре,момичета newsm78

# 153
  • Мнения: 481
Т@НиТу  какъв е естествения ти цвят? Simple Smile Моята коса е много тъмна,да не кажа -черна...като реших да се боядисам,първо я обезцветих( 1,2 пъти) и от тогава,само боя в корените,защото по дължината вече се е обезцветила и няма смисъл(само понякога го правя,за да е равномерен цвета)..Много често ми се случва,когато отида на фризьор или жени на улицата,да ме питат с каква боя се боядисвам..и не могат да повярват,че без да я обезцветявам,се получава този цвят...
Знаеш ли ,колко пъти си правих експерименти,докато най накрая уцелих цвета си..... Simple Smile

# 154
  • София
  • Мнения: 992
lepidopteria-да питам и теб,с каква боя се боядисваш,цветът ти е страхотен,отделно кичури ли има newsm78
Как ставате толкова руси,бре,момичета newsm78
ми правят ме със супра в корените и послеме матират с черна боя
но докато получа този цвят ми отне 4 месеца
важното е данамериш добра фризьорка която дане ти изгори косата и да слагаш много маски , че русото ацки изтощава

# 155
  • Мнения: 4 068
Е добре де къде в Пловдив да го намеря този крем Фито 9? Днес питах в две аптеки и го нямат. Звъняха и на доставчиците си и те го нямат също. Иначе си взех Фитовал за косопада, но ми е адски суха косата и ми се иска да пробвам с Фитото, защото с кристали само при мен не става.

# 156
  • Мнения: 624
Аааа,ето какво било решението-супрата Simple Smile
Моята коса е светло кестенява,опитвах всякакви бои,но не става русото,което искам.Не съм я обезцветавала,исках да стане само с боя,но явно няма да я бъде.Иначе преди това бях на кичури и сега само те ми харесват как са станали след боядисванията,но там,където е моята коса си жълтее Cry

# 157
  • Мнения: 5 830
Е добре де къде в Пловдив да го намеря този крем Фито 9? Днес питах в две аптеки и го нямат. Звъняха и на доставчиците си и те го нямат също. Иначе си взех Фитовал за косопада, но ми е адски суха косата и ми се иска да пробвам с Фитото, защото с кристали само при мен не става.
Аз също трудно го намерих,но в една аптека го поръчах и след една седмица ми го доставиха.Моята коса е изключително суха,боядисвам я често,но с този крем Фито 9 косата ми живна!И не се втрива в корените ,а по дължината на косъма.

# 158
  • Мнения: 3 300
Със серума за блясък за боядисана коса на Рене Фуртерер - косата става мека, жива, лъскава и не бих казала, че се омазнява по-бързо. От скоро ползвам и балсамите и шампоаните на John Frieda и съм страшно доволна  Heart Eyes

# 159
  • Мнения: 53
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА, АЗ СЪМ НОВА ТУК НО ПО ВАША ПРЕПОРЪКА ТОКУ ЩО СИ ПОРЪЧАХ LOREAL HOT крем за изглаждане надявам се да има ефект при изправянето с преса Simple Smile

# 160
  • Мнения: 53
ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА ЧУЯ ОЩЕ МНЕНИЯ ЗА СЪЩИЯ ПРОДУКТ

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 2 499
И аз изпозлвам кристали, да, действат за по-лесно разресване, но ако на следващия ден не сложа, като че пак сухите краища се преплитат едно в друго.

# 162
  • У дома !
  • Мнения: 700
Днес момичета попитах в аптеката до нас за Phito 9,но ми казаха,че е спрял вноса на този продукт!
Ще предлагат на нашия пазар само Phito 7,което било почти същото...да си го взема ли? Thinking

# 163
  • София
  • Мнения: 240
Днес най-сетне си взех коприната за коса на CHI и се чудя как да я комбинирам с http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=384.
  bouquet
мел, да кажеш позле отзивите ти от чи-то
Интересува ме от къде мога да намеря тяхни продукти.Няма ли БГ сайт ,от където да може да се поръча newsm78

няма сайт в бг за поръчка ,а дистрибуторите са в лозенец ,но те продават само на салони,ако не се лъжа  newsm78
преди си ги взимах от ул.Кричим 74, но сега ми ги взима една приятелка, която си поръчва от там лакове на орли

А нещо телефонче можеш ли да дадеш? Хареса ми пресата, но незнам как да я поръчам евентоално. Благодаря предварително!!! Flutter

# 164
  • София
  • Мнения: 992
gerna
ако е за преса на чи мога да ти дам телефона на лична  и адреса на дистрибутора за бг (вече може и без фирма да взимаш техни продукти )

Общи условия

Активация на акаунт