ДОБЪР ЛЕКАР УНГ В СОФИЯ

  • 140 654
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
Аз лично бих препоръчала д-р Улевинов от детска белодробна клиника на Александровска болница.
dovolna sum ot nego.Sega pak triabva da ia vodia

# 16
За съжаление не е ясно кой е добър и кой не. В крайна сметка този, който се опитва да свърши работата си е добър. Ще споделя само някои впечатления пък вие ще си преценявате. Добър е лекар, който може да диагностицира добре. Няма гаранция, че ще го направи, но поне е необходимо да изпълни някои основни стъпки. В България лекарите УНГ какво правят? Карат те да дишаш дълбоко, почукват те 5 пъти и ти изписват някои широкоспектърен антибиотик. Не считам, че за това е необходимо въобще да си губим времето с прегледи и да даваме излишни пари. Когато имаме най-честите оплаквания - болки в гърлото, хрема, евентуално кашлица и общо неразположение все пак вярната диагноза би следвало да бъде предхождана от адекватна информация, която да позволи на лекаря да стигне до определено заключение за причинителя на болестта и съответно до назначаване на точно лечение. За целта минимум трябва да се изследват секрети от засегнатите места и кръв. И то не когато отидем в лечебното заведение, а сутрин както е редно. Сега логично си задавам въпроса - колко лекари УНГ сте видели да подхождат така? Най-вероятно между 0 до 1 Wink Принципно на пазара има не чак толкова много антибиотици, които се използват при масовите случаи на болести на УНГ. Замислете се, че винаги са ви били изписвани основно само 2-3 вида. Пиша всичко това защото съм безкрайно разочарован от непрофесионализма, който цари сред лекарите като цяло. Не може в страха за нас или за детето ни да не обръщаме внимание на подходите на лекарите и начина им на работа като цяло. Все пак ние сме техните клиенти или пациенти и ние се грижим за техните заплати, което не би трябвало да е водещо в тази професия. Считам, че това е призвание преди всичко. Тъжното е, че подобно отношение и подход съм виждал единствено извън пределите на БГ където подобни процедури са стандартни, а не като тук едва ли не звучащи извънземно. Крайно време е да започнем да имаме критерий ! ! !

# 17
  • Мнения: 817
Момичета, някой има ли впечатления от проф. д-р К. Кунев от болница “Царица Йоанна”.
Понеже консултира и в нашия град и мисля да заведа детето да чуя второ мнение от него.
Бих се радвала да споделите лични впечатления от него.

# 18
  • Мнения: 425
АКО ТОВА Е ИСУЛ,ТАМ СА НАЙ-ДОБРИТЕ СПЕЦИАЛИСТИ УНГ !!! Peace

# 19
  • Мнения: 817
АКО ТОВА Е ИСУЛ,ТАМ СА НАЙ-ДОБРИТЕ СПЕЦИАЛИСТИ УНГ !!! Peace

Нямам представа коя болница е това, той просто консултира и в  Бургас в една частна клиника, и ми се ще да потърсим и второ мнение на някой лекар, който не е от Бургас (знаете славата на нашите лекари), та за това се интересувам.

# 20
  • Мнения: 425
АКО ТОВА Е ИСУЛ,ТАМ СА НАЙ-ДОБРИТЕ СПЕЦИАЛИСТИ УНГ !!! Peace

Нямам представа коя болница е това, той просто консултира и в  Бургас в една частна клиника, и ми се ще да потърсим и второ мнение на някой лекар, който не е от Бургас (знаете славата на нашите лекари), та за това се интересувам.

http://www.isul.eu/ = точно за една и съща говорим !!! Peace

# 21
  • Мнения: 817
Благодаря!

# 22
  • Мнения: 5
Моля пишете мнение ако знаете за д-р Добринова Токуда записах час за понеделник Praynig

# 23
  • Мнения: 6
Д-р Петров от МВР болница спаси баща ми от тежка операция, която искаха да му правят професорите в ИСУЛ. В момента доктора е болен и не приема, може да го търсите на мобилния телефон.

# 24
  • Мнения: 0
Препоръчвам д-р Рангачев от ИСУЛ без колебания. Невероятен специалист и много мил човек. Рядко се попада на такива лекари, особено в българските болници.  Впечатленията ми са лични.



Искам да помоля някой, ако има координатите на Др Рангачев да ми пише.
Става въпрос за дъщеря ми, има големи проблеми със сливиците. Имаме нужда от добър специалист.

# 25
  • Мнения: 753

 newsm10 напълно подкрепям!!!
Освен, че е страхотен диагностик и лекар е и много отзивчив и добър като човек.

# 26
  • Мнения: 1 380
Д-р Иванка Кънчева ИСУЛ
тел 0887 350 391
Прекрасен човек!!!
Работи със ЗК!

# 27
  • Мнения: 31
Аз лично мога да кажа, че имах проблеми със сливиците. Обиколих много ...  много лекари. В ИСУЛ съм много доволна от д-р Райнов, но за жалост той не прави операции. От другите лекари там бях леко разочарована, чаках 4-5 часа и разни такива.
След това отидох в Пирогов при д-р Меджидиев. Просто е прекрасен специалист и човек. Работи много бързо, прецизно и внимателно! Това е първият лекар, който не ме е мотал и въртял!

# 28
  • Мнения: 52
Някой знае ли директна ларингоскопия в отделение УНГ ли се прави или може при посещение за преглед в кабинет?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 040
Аз съм много доволна от д-р Петров-МВР болница. Много внимателен и добър специалист.Препоръчвам го!

Общи условия

Активация на акаунт