Моля за съвет

  • 1 339
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
 newsm10 newsm10 newsm10 за двете чертички дано всичко да е наред,но за реакцията на приятеля ти не знам.от личен опит ти казвам,че не е толкова просто при тях да възприемат бащинството и без това си е трудничко,а ако има и колебания.......повярвай ми много е трудно когато няма разбиране,съчувствие и участие.няма да го трогне нито "точицата",нито първото ритниче и .......

# 16
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Честито.Лека и безпроблемна бременност.  bouquet
Говорете и си изяснете плановете за бъдещето, кой какво очаква от другия и т.н. Peace

# 17
  • Мнения: 112
Честито! Не се притеснявай за мъжа ти. Ще свикне с мисълта, че ще става баща. А когато види коремчето да расте и усети бебчо да рита няма да има по-щастлив от него, освен теб разбира се. И накрая като се роди бебето той ще бъде най-гордия баща на света! Спокойно, радвай се на бременността! Всичко ще е ок!

andjelina27 , как можа да напишеш точно онова, което и аз мисля!!!?

ralichkou , давай смело напред и лека и бизпроблемна бременност и след леко и бързо раждане-едно здраво и усмихнато бебе!!!

# 18
Честито и от мен!!!! Няма нищо по-хубаво от едно бебче, при мене нещата се развиха малко по-различно (не бях планирала да ставам мама), но мисля, че жените по-принцип сме по-стабилни. Аз се убедих, че и татковците се вълнуват и страхуват не по-малко от нас, затова мился, че просто му трябва малко време да осмисли какво се случва...Успех!!!

# 19
  • Мнения: 297
 Party за бъдещата мамааааа,лека и безпроблемна бременност.За таткото -ще се адаптира,споко.После ще се радва   Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
Не знам какъв съвет търсиш... смени мъжа. Такъв, дето, като разбере, че очаква бебе, ще вземе да се чуди какво да прави, че да решава, че н'ам си к'во, не е никакъв мъж, а обикновен посерко. Много хубаво, до сега си могла да си го позволиш, ама сега мътиш друг такъв - и той с право ще се посира, и той с право ще се опикава, и той ще е доста по- гръмогласен... ще имаш нужда от помощ, от възрастен до себе си. Не от мухльо.

# 21
  • Мнения: 21
мисля,че нещата си идват на мястото.Той наистина се окопити.Мога да кажа,че вече приема нещата.благодаря за вниманието на всички.просто беше нужно малко търпение  Peace

# 22
  • Мнения: 9 973
мисля,че нещата си идват на мястото.Той наистина се окопити.Мога да кажа,че вече приема нещата.благодаря за вниманието на всички.просто беше нужно малко търпение  Peace
още малко и съвсем ще се съвземе Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 2 508
Много се радвам! Знаех си, че така ще стане. Абе, обичаме си ги мъжете, колкото и да са чалнати... Hug

# 24
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Първо едно голямо честито и леко бременеене и второ много мъже реагират така. Първо искат и като им кажеш се стряскат и отдръпват. Дай му време да свикне с мисълта, че ще става татко.

Общи условия

Активация на акаунт