"Горещо"2

  • 26 155
  • 567
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 682
И аз чакам с нетърпение Горещо.

# 16
  • Мнения: 2 013
А Венетка пише ли в отчетните?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
А Венетка пише ли в отчетните?
При декемврийките би трябвало да е, ако пише.

# 18
  • Мнения: 2 013
А Венетка пише ли в отчетните?
При декемврийките би трябвало да е, ако пише.

Верно? Толкоз ли е напреднала? Ще излезе вярно, че е била бременна пролетта, когато тук 100 човека твърдяха, че не е вярно

# 19
  • Мнения: 4 435
Как при декемврийките бе?Сега е в 4-ти месец.Христина пишела в Януарските,Монда каза.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Верно? Толкоз ли е напреднала? Ще излезе вярно, че е била бременна пролетта, когато тук 100 човека твърдяха, че не е вярно
Така четох в някакво списание. И на мен ми се стори невероятно напреднало, но те известните личности не си губят времето като нас де бременеят 9 месеца, по набързо се справят  hahaha
П.П. Коя Христина? Здравковата ли?

# 21
  • Мнения: 4 519
Христина е при бъдещите януарски, така ли? Ама знае ли се, че е тя, или апокрифно?  Laughing

# 22
  • Мнения: 4 435
Не знам за Христина,в някаква тема Монда го беше написала.
А Венета е във 4-ят месец,така че няма как да е декември. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 013
Не знам за Христина,в някаква тема Монда го беше написала.
А Венета е във 4-ят месец,така че няма как да е декември. Mr. Green

Че тя много рано си е признала тогава. Нали беше суеверна.
Да й е лека бременността, аз съм й фен на нея, много "дива слива" е, но умна.

# 24
  • Мнения: 2 180
Ееее, това за Христина беше шегичка, защото по пресата пишеше, че ще ражда януари. Ай ся! То ако беше така, щеше да се знае ника и, какви клюкарки сте /сме/ все пак!  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 435
Ееее, това за Христина беше шегичка, защото по пресата пишеше, че ще ражда януари. Ай ся! То ако беше така, щеше да се знае ника и, какви клюкарки сте /сме/ все пак!  Mr. Green

Не видях тогава Монда да се шегува.Иначе изобщо не съм ходила да я търс.Дреме ми.

# 26
  • Мнения: 4 519
О, аз понаминах  Blush, оначе още на 14-15ти януари ми писна да чета никове.  Laughing То не че никът ще бъде "Христина на Здравко от ББ" де, ама пусто лИбопитство...  Crazy

# 27
  • Мнения: 4 435
О, аз понаминах  Blush, оначе още на 14-15ти януари ми писна да чета никове.  Laughing То не че никът ще бъде "Христина на Здравко от ББ" де, ама пусто лИбопитство...  Crazy

 Joy Joy Joy
Разсмя ме от сърце. Hug Сигурно,ще е някой с който да не я познаем- "Оная на която не й изневеряват" Mr. Green

# 28
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Доста ме съмнява Венета да пише, в която и да е отчетна.  Naughty Дори да е вярно едва ли някой ще успее да  я разобличи. По-скоро някоя върла нейна тиин фенка би се представила за нея.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 943
Ама нищо не казвате...значи чак другата седмица да я чакам Венито???

Общи условия

Активация на акаунт