Пълнител (дозатор) за веро, закрепен за мивката

  • 15 787
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 970
Зарежда се отгоре - много е удобно - събира около 350 мл.
Маринова, да си жива и здрава Hug Моят мъч  всеки път псува  когато трябва да се зареди пълнителя, защото  се завира под мивката , не нацелва резбата и какво ли още не....Току що то прочетох и скокнах да проверя истинността на думите ти Laughing
Благодаря  bouquet

# 16
  • Мнения: 22 910
Велмар,голям смях с мъж ти,представих си го.Отгоре се зарежда без проблем.

# 17
  • Мнения: 4 970
Смях, смях...ама хич не му  беше смешно като се завираше под мивката Crazy Пробвах и си заредих преди малко WinkВече мога и сама Joy

# 18
  • Мнения: 1 187
A може ли на вече поставена мивка да се сложи? newsm78

# 19
  • Мнения: 22 910
A може ли на вече поставена мивка да се сложи? newsm78
Може,трябва да се пробие отвор,единствено.

# 20
  • Мнения: 1 187
A може ли на вече поставена мивка да се сложи? newsm78
Може,трябва да се пробие отвор,единствено.

 Hug Ето задачка за мъжа ми през седмицата..  Mr. Green Flutter

# 21
  • Мнения: 22 910
Споре зависи вида на мивката,трябва да се купи накрайник на бормашина/за метал,акрил и тн/,който е в подходящ размер и пробивате.Баща ми ми е монтирал копче за мелницата/със същия размер,горе-долу/на предварително монтирана мивка.

# 22
  • Мнения: 3 456
И аз искам такъв дозатор, но нашата мивка ще е гранитна- вече я поръчах и мъжът ми се притеснява, че при пробиването може да се пукне. Има ли някой поставен такъв дозатор на гранитна мивка.

# 23
  • Мнения: 1 174
Аз взех дозатор от същия магазин, от който купих и мивката. И си го върнах...Simple Smile (а пуснах темата с такъв ентусиазъм Wink) по съвет на продавача, който мми каза, че вероятността да се пукне мивката наистина е много голяма. Бързо се съгласих, защото и мястото, свободно за пробиване, не беше удобно за ползване на дозатор.Има си големи мивки с определено и за този аксесоар отворче, но не и нашата.Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 571
lorka barborka, виж това:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=237934&pid=5625930

Още като купувахме мивката от Лексгруп я пробиха на място. Те по начало нямат никакви отвори, допълнително ги пробиват - за батерията, според това дали от дясно или от ляво искаш да е отцедника и за дозатова. Поясних че е от Лексгруп, защото не съм сигурна дали във всички магазини имат наличната техника. Самото място където се пробива е по-тънко и не мисля, че има голяма опасност от спукване.

В албума с кухните има и други гранитни мивки с дозатор Peace

# 25
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
http://www.pavletutka.snimka.bg/album.php?album_id=302824&pid=8627696 ето го и моя
Монтираха го заедно с кухнята и другите аксесоари.

# 26
  • Мнения: 22 910
Аз взех дозатор от същия магазин, от който купих и мивката. И си го върнах...Simple Smile (а пуснах темата с такъв ентусиазъм Wink) по съвет на продавача, който мми каза, че вероятността да се пукне мивката наистина е много голяма. Бързо се съгласих, защото и мястото, свободно за пробиване, не беше удобно за ползване на дозатор.Има си големи мивки с определено и за този аксесоар отворче, но не и нашата.Simple Smile
Моя дозатор е на плота,не на мивката.

# 27
  • Мнения: 3 376
Според мен не си струва да се рискува мивката след като вече сте я сложили.
Не е кой знае какво,аз си го ползвам за веро дозатора,но и без него мога.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Според мен не си струва да се рискува мивката след като вече сте я сложили.
Не е кой знае какво,аз си го ползвам за веро дозатора,но и без него мога.

Наистина не е кой знае какво - върши 1 и съща работа ако дозатора ти е вграден или отстрани! И да - и на гранитна мивка се дупчи и слага по същия начин - с диамантена корона(сега питах мъжлето как се казваше "онова, с което проби мивката")! Друг е въпроса ако решиш по някаква причина да го махнеш как ще скриеш дупката! newsm78

# 29
  • Мнения: 4 292
Моя е същия като на Mandy, само че купен от Практикер. Е, хич не ми е удобен, ще го сменям. Като го натисна да пусне веро, хлътва и не се връща в обратното положение (не знам дали ме разбрахте) и трябва да натискам няколко пъти и то упорито.
Не го препоръчвам на никой.

Общи условия

Активация на акаунт