за хомеопатия или лекарства !!???

  • 1 088
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Лекувам детето си чрез методите на хомеопатията по лекарско предписание.
как лекувате вашите  деца , чрез методите на хомеопатия или , по лекарско предписание !

# 16
  • Мнения: 1 168
категорично не вярвам в хомеопатията. Naughty
да чакам някаква отвара от лайки и глухарчета и пр. глупости да ме излекуват, за мен е меко казано несериозно.

Tи май и понятие си нямаш от хомеопатия?  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 8 242
категорично не вярвам в хомеопатията. Naughty
да чакам някаква отвара от лайки и глухарчета и пр. глупости да ме излекуват, за мен е меко казано несериозно.

Не може да не вярваш в нещо, което дори не разбираш..
Хомеопатията НЕ Е "отвари от лайки и глухарчета" .. Но това е друга тема..

# 18
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Хайде сега, дали имам, или нямам понятие от хомеопатия е друга тема. Вие хомеопати ли сте, за да ме анализирате?! Лекари, може би? Пък и темата е: за хомеопатия или лекарства !!???, а не място за задочна полемика на темата.

Това е моето мнение и нищо, което вие, или някой друг ще каже, ще го промени! Така че, няма нужда да се хабите, освен, ако не ви става по-добре от това.

Само факта, че лекар с дългогодишна практика ми предписа ХМ лекарства за около 50 лева след операция, с думите: "Ако не ти помогне, поне няма да ти навреди", за мен е достатъчен.
Да не говорим, че в аптеките редовно ги предписват като бонбонки сен-сен, без оглед на реалното им действие, с единствената препоръка "да не се миели зъбите непосредствено преди приема"...

# 19
  • Мнения: 1 168
Явно в твоя случай не става въпрос за класическа хомеопатия.
Между другото хомеопатичните лекарства, които приемаме са далеч не толкова скъпи. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 8 242
Явно в твоя случай не става въпрос за класическа хомеопатия.
Между другото хомеопатичните лекарства, които приемаме са далеч не толкова скъпи. Simple Smile

 Peace
Ако ти е предписал за 50 лв хомепатични лекарства.. това си е около 15 ралични флакончета  Mr. Green Голямо предписване е дръпнал..
Още едно доказателство, че хората на които си попадала, нямат идея от ХОМЕОПАТИЯ..

Всеки сам си прави избора, това е така.. Но да отричаш нещо, което дори не си разбрал правилно, е това не го приемам  Crossing Arms
Все едно да кажеш, че не обичаш портокали, а да си опитвала само лимони..

# 21
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Явно в твоя случай не става въпрос за класическа хомеопатия.
Между другото хомеопатичните лекарства, които приемаме са далеч не толкова скъпи. Simple Smile
Aми, приемайте си ги тогава Peace
Класическа, или не, за мен хомеопатията е ненадеждна.

Весел и спокоен ден! Без лекарства - хомеопатични, или не.

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Врачки и др. подобни не посещавам.
Детето ми не страда от психосоматични заболявания, ако - не дай Боже - заима такива, ще го заведа на детски психолог, не на хомеопат.

# 23
  • Мнения: 1 554
не вярвам на хомеопатията,3 месеца дадох маса пари на КЛАСИЧЕСКИ хомеопат,и накрая к'во ,проблема ми съществува Naughty

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Вярвам, че хомеопатията помага.
Но на дъщеря ми предпочитам да давам лекарства/хомеопатични или традиционни/, предписани от ПЕДИАТЪР.
Ходихме и при класически хомеопат - не останах доволна. Предписаното лечение не помогна, дори влоши нещата. Въпреки, че поддържах постоянен контакт с хомеопатичката. Иначе отношението беше добро...
За мен при детските болести е много важна точната диагноза и достатъчния опит.

# 25
  • Мнения: 422
благодаря на всички , понеже се чудя дали да преминем към хомеопатия, или да продължаваме да вярваме на педито . Малко ме е страх от хомеопатията , с това че температурата е приятел, съвсем се сресирах ! Като разбрах ,също че не дават панадол за висока Т , ако е вече над 39,5 градуса ,тогава .Не се чувствам уверена , че ще мога да издържа на методите на хомеопатията, и за това потърсих Вашите мнения.Наистина не зададох, правилно въпроса, но Ви благодаря ,че сте отделили време да ми пишете ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт