Как да се чувствам с мъж-студент?

  • 5 430
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • на село
  • Мнения: 3 949
Е, как да се чувстваш- както си избереш.
Може да страдаш, да беснееш, да му вгорчаваш и на него живота,
може и да се справяш сама с всичко и да го посрещаш с усмивка когато се върне  Simple Smile

Моят мъж отиде да учи задочно, същата година, в която се роди малката,
сега вече е пети курс. Малко ми е кофти когато заминава, понеже трябва да се оправям
със всичко, детето - градината -къщата -работата, преди свекърва ми помагаше и беше по- лесно,
но вече я няма и всичко е на мен, но поне не ми остава време да мисля глупости  Mr. Green



# 31
  • Мнения: 668
Ееее ама вие прекалявате.Аз съм била на 18 когато съм го карала задочно.Ходех и на работа,такива като мъжът и ми помагаха когато не можех да идвам на лекций.Защо си мислите за разврат.Щом са записали задочно означава,че нямат време за глупости.Шашнахте женицата отвсякъде.

# 32
  • София
  • Мнения: 62 595
Тя самата мисли за кръшкане, защото Там момичетата били на по 18 години. Никой не я е шашкал, защото тези ревниви мисли отсега са й в главата. И никакво доверие в мъжа си. Изглежда си мисли, че той е едно безпомощно същество, се подчинява само на нагона си, а жените около него са някакви сексуални хищници, които само го дебнат. На нея такава й е нагласата, а мъжът и каквото и да направи или да не направи няма да има никакво значение, защото тя отсега ревнува.

# 33
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
18 годишните се държаха що-годе прилично. виж семейните ..... като на въже бяха държани.

# 34
  • София
  • Мнения: 62 595
18 годишните се държаха що-годе прилично. виж семейните ..... като на въже бяха държани.

Нищо чудно. Ако половинките им са с мислите на авторката... Ходенето на очни занятия е почивка, няма какво да се лъжем. Цели 1-2 седмици без съпрузи, деца, работа и омръзналите стари муцуни...

# 35
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
тогава бая се чудих защо така .... но сега ги разбирам много добре.

# 36
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Е, направо й разказахте играта на авторката. Нищо чудно, че не се вясва тук да сподели какво точно я тревожи.

От друга страна, що не взема да се запиша и аз едно второ висше да изкарам, и да ходя на лекции в друг град.
Леле, какъв купон ще е тогава.

# 37
  • Мнения: 1 187
Аз пък бях редовно, а не задочно - какво да ти кажа. От понеделник до петък - в Студ. град, събота и неделя - при слънцето. Ако ще става нещо, не е заради студ. живот, може да стане и във вашия град, така че не се притеснявай и не спирай да му показваш че го обичаш.

# 38
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 962
18 годишните се държаха що-годе прилично. виж семейните ..... като на въже бяха държани.

Ооо, я стига! Другата седмица и аз отивам на очни. За 23 дни. Дали и мъжът ми разсъждава така?! Или от сега да се развеждаме! newsm78

# 39
  • Мнения: 468
 Защо пък веднага изневери и такива ужасни неща? Според мен авторката се чуди дали да се притеснява, че Милото ще остане необгрижвано толкова време. На 18 годишни девойки за това дали може да се разчита? Те са неопитни още и може да пропуснат много неща... Аз на нейно място нямаше да се чудя ами направо щях да си се притеснявам.

# 40
  • София
  • Мнения: 62 595
Да му приготви багаж като за летен детски лагер - за всеки ден по един кат бельо, чорапи и риза. И в отделни пликове, че да не обърка мръсно с чисто. Wink

# 41
  • Мнения: 156
Момичето май е против образованието. Защо не запишеш и ти нещо? smile3523 smile3529 4470  umnikuu

# 42
  • Мнения: 1 371
Ох, смях се много на някои отговори.

По темата - радвай се на свободното си време цели 2-3 седмици, пък после, като се върне се отдайте на  страстни креватни преживявания.

А може и преди да замине - така го изтощаваш, че да не иска да погледне жена поне 2-3 седмици.  Wink

# 43
  • Мнения: 14 654
Ти си си добре, мъжът ти ще се разкара за 2 седмици, ще ти освободи място, ще ти е охолно. А аз имам кум, който има очни в моя град, та го очаквам да се пръкне на вратата ми с гигантската раница, учебниците и сутрешната си кашлица. Надявам се да изникне някоя милостива колежка, която да го прибере поне за няколко нощи, все едно ми е дали ще е на 18.

# 44
  • Мнения: 84
Много благодаря за всички отговори, макар и някои много безполезни! "За" образованието съм твърдо, самата аз съм висшист и въпросът ми не беше насочен конкретно към  - "Трябва ли да се притеснявам от разюздени, губещи си времето 18 годишни студентки?", а нещо съвсем различно! Не разбирам и хората, които толкова лесно поставят въпроса висше или развод? Ако толкова елементарно се тълкува един въпрос, зададен по конкретен начин, значи не сме се разбрали. А по въпроса, че всичко може да се случи на много други места, а не конкретно на очните, това е логично, всичко опира до човека! Лошото е друго, а именно, когато някой дава мнението си не за да помогне на друг, а просто за да си чеше езика!

Общи условия

Активация на акаунт