LaRedoute.fr - 80 - Всичко за поръчката!

  • 54 215
  • 1 126
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 263
Извинявам се, че се повтарям, но в предишната тема не получих отговор и реших да опитам отново.
http://www.laredoute.fr/vente-chemise-tipster.aspx?productid=324 … 380911#DescDetail - някой да е поръчвал това или други ризи, които са 95 % памук и 5 % еластан - еластични ли са и по тялото ли стоят, тъй като мъжът ми предпочита ризите да му стоят по свобдно. А номерация умалена ли върви.
Мъжът ми има подобна риза на същата фирма , кройката ми се струва същата почти, състава е същия. Леко е вталена. Баш по тялото не стои но все пак е вталена, та заиси к'ъв номер ще вземеш. Не е еластична, никак даже, но то и с 5% едва ли може да се прояви някаква еластичност. За номерацията - не е умалена - точна си е според мен  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 1 078
ByTheWay , a може ли линк към вталената риза? Че моя мъж пък точно леко вталена иска.   bouquet

# 32
  • Мнения: 282
Получих известие за митница за поръчка от 30ти с прахосмукачката и една блуза  Party Дали е много тежка и обемиста прахосмукачката за носене  newsm78 някой може ли да ми даде повече инфо  Praynig

Не е тежка, но е в кашон с размери 45 на 25 и височина 30.

# 33
  • Мнения: 4 156
Прахосмукачката беше около 4 кг с опаковката.

# 34
  • Мнения: 1 263
ByTheWay , a може ли линк към вталената риза? Че моя мъж пък точно леко вталена иска.   bouquet
Ъъъ! Ми няма я вече...Тя е миналогодишен модел. Но е доста подобна на тази за която пита pkrassimira. И тази  е миналогодишна, но се намира още, а тая на мъжа ми е изчезнала явно още по зимните намаления. Неговата е една черна с черепчетата по яката Grinning (някои си я спомнят сигурно). Tipster имат и още една пак от същия тип: http://www.laredoute.fr/vente-chemise-tipster.aspx?productid=324 … 6&prodcolor=3 Ей тая мисля също е тайорна.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 529
duhi_puhi, аз отскоро имам този - той е "по-елементарната" версия на тези за които ти питаш. Страхотен е! За жалост го купих  от Технополис ( Close за 159 лв.) Излиза че можех да спестя някой лев Peace.
Ух, и този също си го мислех.. Готина ли е таз "вибрираща функция"? Или не е точно вибрираща.. или ? А това с алоето не се ли измива с времето?
На него "екстрата" му е, че може да се ползва без кабел..
И се чудя има ли наистина смисъл от тази "заледяваща" приставка..  newsm78
Скубе ли много  Mr. Green
Не знам, аз доста се чудих в магазина пред 4-те модела. Накрая избрах този поради това, че се ползва без кабел. Въобще не съжалявам за избора си, защото не знам и не съм пробвала другите три модела и съответно не знам каква е тяхната "тайна".
А дали скубе Laughing...или по скоро - дали боли докато скубе Flutter. Мен - не, щом съм толкова доволна от него Peace. Но честно казано не разбрах какво е "Звуков масаж с алое вера" newsm78.

# 36
  • Мнения: 2 616
Само запис-утре, вдругиден и отзив от поръчката от 02.09

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Едно питане за детските шапки. Не мога да се ориентирам кой нимер да взема за малката. 52 или 54 . Като меря главичката  - 49 е  обиколката. Но да не вземе да се спере и да е тясна  Rolling Eyes Някакъв съвет? Взимали ли сте от плетените шапки тук?
От посочения комплект на Окау взех на детето 51 см, че нямаше 54 - ми става й, нищо, че главата й е 52-53 см Simple Smile Стига да не е много по-малка обиколката, разтегливост има, та на номера не вярвам чак толкова.

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
ками,   bouquet

# 39
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Ками, това е дължината на външния ръб предполагам newsm78 Мерси!

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Айде и аз да се цопна тук Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 1 078
ByTheWay , a може ли линк към вталената риза? Че моя мъж пък точно леко вталена иска.   bouquet
Ъъъ! Ми няма я вече...Тя е миналогодишен модел. Но е доста подобна на тази за която пита pkrassimira. И тази  е миналогодишна, но се намира още, а тая на мъжа ми е изчезнала явно още по зимните намаления. Неговата е една черна с черепчетата по яката Grinning (някои си я спомнят сигурно). Tipster имат и още една пак от същия тип: http://www.laredoute.fr/vente-chemise-tipster.aspx?productid=324 … 6&prodcolor=3 Ей тая мисля също е тайорна.
Благодаря Simple Smile
А някой, ако знае  официална вталена риза (бяла, св.-синя и др.) линк, да свирка   bouquet

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Добро утро !Честит първи учебен ден и хубава седмица!
В миналата тема имаше една мини прахосмукачка .Някой да има линк ??   bouquet

# 43
  • Мнения: 1 425
Добро утро на всички.
Честит първи учебен ден момичета, на всички бивши и бъдещи ученици   bouquet
Искам да ви попитам за тези ботуши :
http://www.laredoute.fr/vente-boots-a-sangles.aspx?productid=324 … tegoryid=32411212 виждала съм ги в няколко албума, но не се сещам на кого бяха. Бихте ли ни казали, дали си отговарят на номера или са +1?

# 44
  • Мнения: 3 640
Добро утро !Честит първи учебен ден и хубава седмица!
В миналата тема имаше една мини прахосмукачка .Някой да има линк ??   bouquet

anetka_ta, заповядай  Hug :
http://www.laredoute.fr/vente-aspirateur-portable.aspx?productid … 6&prodcolor=1

Общи условия

Активация на акаунт