На 4-ри ще стане вече, септемврийското човече...

  • 53 791
  • 301
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 537
Честито Рождество Христово !!! /със малко закъснение,че не можах да се доредя до компютъра/
Пожелавам ви приятно посрещане на Новата година! Grinning

# 226
  • София
  • Мнения: 2 181
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

# 227
  • Мнения: 910
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
                                         
 
ЗА НОВАТА ГОДИНА ЗДРАВЕ ДО АМИНА,
ШАРЕНИ ТОРБИЧКИ ПЪЛНИ С ПАРИЧКИ И
ГЪРНЕНЦЕ С МЕД ДА Е НА КЪСМЕТ!

# 228
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Много здраве,късмет и сбъднати желания за всички през новата 2009г.   

# 229
  • Мнения: 1 403
Току що преведох на вашите банкови сметки 365 дни с късмет, здраве и щастие!
Използвайте ги с любов и оптимистично настроение!

# 230
  • Мнения: 168
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА

# 231
  • Мнения: 2 255
ЧЕСТИТА НОВА 2009 ГОДИНА момичета

Нека да ви донесе мого здраве, усмивки, обич и късмет
 lovekiss

# 232
  • Мнения: 3 537
Честита Нова Година!!!  Да сме много здрави, щастливи и с много късмет и успех в живота!

Като за първи ден на работа след празниците бива, въпреки, че бих си останала и тая седмица в къщи ако ми предложат, ама нема....... Mr. Green
Детето го оставих на бабин дом на Дупница, после и на Плевен ще го прата и така да си поседи този месец на топличко, че пак по Коледа беше болен и по-добре така да позакрепне и после на градина пак.
То и в градината прават едни щуротии ви казвам......колко пъти пари се събираха, за учебници и дюшечета- хубаво съгласна съм дадох..........сега ламиниран паркет са сложили, казах, че съм против и няма да дем пари независимо ,че е разсрочено плащане, така се вбесих значи....направиха една родит.среща само, не се подложи на гласуване и сега дай по 100 кинта, ........някакъв родител чух предложил и креватчетата е добре било де се сменят.......... ooooh! Crossing Arms ,що за безобразие просто.....на който му извират парите от джоба да дава, за мен и мъжа ми това е работа на общината, точка....ако искат и да ме оплюят в градината после Crossing Arms
Галя, и при вас имаше разни подобни неща в градината доколкото помня,какво стана?

# 233
  • София
  • Мнения: 2 181
А ми аз казах че няма да дам пари и не дадох.Тези,който искат да се купуват легла ще дадат пари и за тези дето не дадохме.Макар че сме доста малко.И сега ме гледат на кръв,държат се лошо със Стела и т.н.,Не ми се навлиза в подробноси.За сега е в рамките на нормалното,ако започнат да прекаляват не знаят какво ги чака.Само дето си хабя нервите.Кат сме от средната класа ша траем и ша търпим Mr. Green.Направо не мога да повярвам че има такива родители,честно.И после що ни е такава държавата и защо е такова младото поколение.Уф,айде стига че пак се ядосах Laughing

# 234
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Добре де кой го решава това настоятелството или някой си просто предлага. При нас сме събирали вдъж 50 лв за чаршафи, едни дървени скари, за да стъпват на тях за да се мият. 20 лв за учебни материали. тази година пак 50 събрахме като в тях влизат 20 лв за учебни материали, играчки, 10-12лв за кърпи за ръце хартиени- да не даваме всеки месец по 2 лв. За паркети, дограми и т.н не е редно де да знам и аз. Иначе не съм против даването на пари, ама явно някъде прекаляват.

# 235
  • Мнения: 3 537
Е това е, и аз това мисля да не рефлектира върху детето след това заради това,че не съм дала, което не е редно, трябва да си много безмозъчен тип та си го връщаш на детето.........
За мен всичко това си е чисто и просто изнудване що се отнася за основни ремонти които наистина са само работа на общината и ако искат да им дам пари за това, да дойдат и да ми платят наема и тогава с удоволствие ще им цакам.............
Дадох за учебници, дадох за санитарни м-ли, дадох за матрачета, и за килими нови казах също ,че съм съгласна, за такива нещо хубаво бива........обаче сори ама СТОП до тук  Stop

# 236
  • Мнения: 1 403
Ужас ама те наистина много нагли  #Cussing out
Пиши писмо до общината по интернет , 4е постоянно искат пари, да им направят една проверка Naughty
То бива , бива  #2gunfire

И аз Емили я оставих тая седмица при баба и на топли4ко. Аз на работа, нема никва работа и полудевам по цял ден  #Cussing out

# 237
  • София
  • Мнения: 2 181
И да напишеш писмо нищо няма да стане,защото парите се събират от родителите и се вписва като дарение.
На нас директорката ни каза,че пари тя от нас за леглата не иска,тя легла е осигурила-каквито такива,от там нататък кавото родителите решат.

При нас пък сега има проблем с парното,много е намалено и в градината е студено,то и у нас е така де.Предупредиха ни утре да навлечем децата,а ако можем да не ги водим.Май,май ако не се оправи проблема с топлофикация и ние ще отпътуваме пак за бабин дом.Ти хора ни подлудиха вече Rolling Eyes

# 238
  • Мнения: 3 537
Е точно, госпожите не искат в случая, искаха само за учебниците и санит.м-ли, въпреки, че и това трябва общината да го осигурява и то задължително, но както и да е ,малко по-друго е .
Всичко идва от родителите, 5 човека като решат ,че имат възможност и искат да стане така и дай и другите, някакси малко насилствено се получава и за това след това се гледат накриво."Аааа, ма те само по 20-30 лв на месец, ха ма не са само те, а + таксата. По съм навита да вдигнат таксата и част от парите да отиват за странични м-ли.........
Галя е права-това е положението,за съжаление.

Честит Иванов ден, който има именник и празнува да му е живо и здраво името!
Ние вчера празнувахме Йорданов ден до 2.30 ч нощес Embarassed Laughing Яко! Купон да става,сутринта не можем да отлепим,ама беше екстра Grinning

Уф с това парното е ужас просто, то Галя ако имаш възможност не я пускай ако е по-студено, че да не настине.
Аз честно казано по принцип съм против парното, основно заради неразбориите, цената и ,че така са направили нещата,че хората не знаят като им дойде сметката точно за какво плащат.
Ние се греем на ток и за сега бива, кофтито е ,че ако спрат парното няма да има и топла вода и хората които нямат бойлери трябва да си взимат. Но поне в детските градини и училищата трябва да има парно, няма как.
Иначе на гз излиза най-евтино да се отопляваш, ама първоначално трябва да цакаш 2 бона за газовата уредба,незнам точно как се наричаше това.Но до колкото знам било добра инвестиция.
Ние простосмъртните за сега ще се греем на ток. Crazy

# 239
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
То нали проблема е точно заради газта сега. Тук не са го усетили още свекърите на тях всичко им е на газ, но то и по новините не казаха нищо за Стара Загора. Ние се топлим на ток.
А учебници само за предучилищна група осигурявала общината, да стигнем до там ще видим дали пак ще искат.

Общи условия

Активация на акаунт