КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 41

  • 24 406
  • 590
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 558
Момче взима шофьорски изпит и отива да благодари на инструктора.
- Благодаря, че ме научихте да шофирам!
- Това ми е работата! Ти се справи чудесно, но вече няма да съм с теб - ще караш сам, затова ще ти кажа от кого да се пазиш. Пази се от пияните шофьори - като ги видиш отбий встрани и изчакай докато отмине. Те са най-опасни. После внимавай за таксиметрови шофьори - нахални са и газят без да питат. Пази се и от мотористите - карат с по 200 км/ч в града сякаш бог им е навигатор. Нали запомни?
- Да, но нищо не казахте за жените шофьори?
- Ооо, извинявай. Жените шофьори са като пиян таксиджия на мотор!

Ха-ха-ха-ха-ха

# 466
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Много музикални Госпожи ще имаме тази година. Laughing Музика ще се лее.
Танита,наистина си фурия,толкова задачи и с лекота ги завършваш.
Свекървами е вече спокойна.Сега се чуди как се е вързала.Горката,чакала ме да се върна от работа,а не се е сетила на никой да звънне.След като се прибрах звъннаха още веднъж.Един реве като магаре и пита,Какво става ?Какво става ли,на мен нищо не ми става. Светна им лампичката и това беше.
Говорете на възрастните си родители,че тези спиране нямат.За това заслужават fight fight fight fight
Поздрави и Наздраве от Фенчо Laughing,прибра се от работа и ще заобиколим масата.
Какво ли стана с телефона на Деси newsm78
Жабчето не и ли стана малко мъчно поне за нас ? Hug
До скоро !Приятна и лека вечер

# 467
  • Мнения: 77
Абе не съм бе- нито фурия, нито работна!

Баницата стана разкошна с тези печени листи- уж три листа пък напълниха тавата! И като я поръсих обилно със пудра захар- само това ядох. Ако огладнея зверски преди да си легна, понеже гладна няма да мога да заспя изобщо- тогава пипер със сос. Хи, хи, хиии...

От тези пиперища, моркови, патладжани, сигурно са пълни с нитрати, кожата на ръцете ми стана  като кадифе и е толкова неприятно като пипнеш нещо. Сякаш с бръснарско ножче си я нарязъл! Боже, какво ядем не ми се мисли!

# 468
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Мастерче,не че не ми е приятно,ама да преподавам на един-два класа,за разнообразие,ама на всички класове.......При това нямам музикално образование,ама пуста директорска логика!На времето започнах като млада учителка в Беловец,а брат ми като нередовен предаваше история и музика.Да,ама го приеха в Ленинград!На 1.03 трябваше да замине.Вика ме тогавашният директор (лека му пръст) и ми казва:"Понеже брат ти разбира от музика (той свиреше на няколко инструмента и беше едновремено хоноруван ръководител на състав към профсъюзите),значи и ти разбираш!!!Ще довършиш годината.Ще довършиш...,че цели четири години!Първата година ходех при една специалистка да ми помага и да ме научи на теория!
Като се преместих в К-т доста дълго не бях предавала музика (двайсетина години) и пак се наложи на два класа да преподавам две години.Докато не дойде Румито (Мимето,де)И сега съкратиха нея и всичката музика ми я дадоха на мен!Когато попитах защо,шефката ми отговори:"Да виждаш по-музикален и по-артистичен човек от теб?Така съм преценила!!!"   Моля ти се!
И сега съм изключително натоварена.Освен часовете по бълг. ез. и л-ра (моите) в 6ти, 9ти и 10ти клас,музика на всички класове,класно ръководство на обединен клас с много ученици и като капак библиотеката.Вярно,че имам най-много лекторски,но всички са по музика,а те се редуцират и понеже съм като нередовна ще ми ги плащат по най-ниската тарифа!Е! Как да преподаваш с кеф?
  Май бая дълго стана,но нека другите ме извинят!Ама много ме е яд!Това ,освен всичко,са и един куп разпределения,освен разкарване по трите етажа на училището!И днес - ново двайсе: понеже не им се връзват процентите на програмата ми сложили (само на мен) шести час в петък!Бясна съм,но нищо не мога да направя!

# 469
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Ох,бабешка работа!Като заапи една тема,че спиранка няма!

  Шпунц,мила,честита ви годишнина!Желая ви всичкото щастие на света!!!
 Тнчееее,как ядеш баница със захар?Аз я правя толкова хубава (хъм!!!) и със сирене,та никой и не помисля да добавя нещо друго!
Аз пък днес купих няколко готови кебабчета (пекат ги в центъра - по 22 ст. едното)Направих малко картофено пюре и така се наядох,че....!А да не казвам дядо Тошо какво винце извади!Малко още делибуран и сладни,но тъкмо минава без безалкохолно!Та сега сме на винце!

# 470
  • София
  • Мнения: 16 197
Чак сега успях да седна. Както обяснявах на Доби за улиците и Пламен се събуди. Той На обяд си дойде, че се счупила колата. Първо ходих да купя месо с кокал, за да готви грах с месо. След това започна едно местене - изхвърлихме старите мебели и си сложихме диванчето. Сега си имам истинки кухньо-хол. Вече сме готови и сме се наредили с ракийката - той легнал пред телевизора, аз на комп. при вас, Ани и гаджето в нейната стая/надявам се без ракия/. Сега остана да сложим килимите и после да извикаме фирма за пръскане против хлебарки. Идват всяка есен и после 1 год. гарантирано нямаме от тези дом. любимци.
За измамите по тел. и на мене ми правиха, зимата бях 6 месеца болнични и на дом. тел. - говорихме, увъртах и гледах да ги набутам повече. А веднъж идва 1 съседка и вика дай 1500 лв веднага - аз нямам н себе си. Ела да изтеглиж на банкомата, че снахата....
Познавам снахата и я карам да и се обадим - не, не бива да звъним. Обадих се, жената си е в къщи, бабата не вярва. Докато я убедим, че не е убила дете в чудо се видяхме. Та след двата случая за мене решението е да се махне дом. тел. и да седаде на старците някакъв мобилен за връзка. иначе мошениците звънят по указателя.
Танита, май с дядо Стефчо имаме еднакъв вкус - и аз обичам доч. сос и зеленчуци, а те ме хранят с месо.
Янке, наздраве!

# 471
  • Мнения: 77
Отивам да гледам "Комиците".

Мале Янче, тебе като магаре те товарят, бе душа!
Тая няма ли да я пенсионират или е още млада? Ама тя от "тишина в спалнята", че изкрейзила!
Винаги съм харесвала професията ви, ама сега като чета не е цвете за мирисане!
Защо не я попиташ тая, нещо против тебе ли има- да не я страх да не и вземеш мястото, че да иска да те амортизира, или да те докара до несправяне със поставяните задачи защото ти е непосилно! Поне заплатата ти влияе ли се от това колко си натоварен? Ама не може да те товарят до безкрайност!

# 472
  • Мнения: 1 558
Янче, абе ти от сутрин довечер ще стоиш в училище  #Crazy

У дома и моя мъж яде баницата със захар, нищо че я правя със сирене и яйца.

Яжка не се е включвала днес  newsm78

Aisha, честита ти истинска кухньо-хол.
Ей така често да си седите на диванчето с ракийка в ръка.

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 21:09 от Dobitu

# 473
  • Мнения: 549

Светле, разбрах, че крем супата ти става много вкусна, а днес като не си сложила доста неща, без да ми се сърдиш, питам защото утре и аз може да нямам някои от тези продукти, как беше на вкус, ядоха ли я? Хей, момиче не се обиждаш нали от питанката?





Ами Танита,ела да я опиташ и тогава  САМА ще си прецениш.Та вътре си има подправка,кашкавал,топено сирене ,масло/маргарин/и магданоз.Всички  тези  продукти  подобряват вкуса на супата.
А що се отнася до това дали някои я е опитал -    ДА
Спокоина вечер на всички останали.

# 474
  • Мнения: 263
Здравейте! От кога съм виснала на клона и не мога да почна да пиша, то разговор по телефона с майка ми, после с приятелка и колежка по скайп. Днес излизах навън да взема учебници на Веско от една приятелка, след това се срещнах с колежка за разпределения по география. Прибрах се, брат ми и той ми звънна, че утре ще идват да донесат подарък на Веско за рожденния ден, и с мъжо се чухме, и той утре пристига. Та вече ми гръмна главата от разговори. Сложих едно месо да варя, да си помогна за утре, че трябва да ги посрещна за обяд и да съм приготвила трапензата по празнично.
Янче, то и моята няма да е лесна тая година - имам 19 разпределения за писане, плюс класно ръководство в осми клас. Добре, че ги имам повечето. Още не смея да се оплача. Музика и аз не съм карала досега, но колежката ми каза тая вечер, че има дискове към учебника за всеки урок. Тя така преподаваше. Пускаше им песничките да ги чуят и после пееха. Пък теорията си я има в учебника. Ще я уча няма как. А за тържествата и аз съм навсякъде писана заради ИИ, та сега и с музиката... Ами те затова ме викат я..... Не могат без мене...... Joy /умря циганката...../

# 475
  • тук и там
  • Мнения: 312
Янче,съжалавам те много и наистина ме е яд много на.....
Но нямаш избор.Зная,че ще се справиш с всичко,а и открай време е така-един вършее хармана.

Момичета,днес щях да ви искам рецепта за зелено домати.Преди години правих рязано на кръгчета с олио оцет,захар, имам рецепта,но несъм писала килограмите на доматето.Утре ще правязел.домати и се чудя как да го направя.Не искам да е кисело.Ако имате такава рецепта давай те.

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 21:54 от baba mimi

# 476
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Диди,не забравяй,че съм и българист!Т.е. правя програмите винаги - сценарий, режисура,постановка,а сега и музикалното оформление!Ама да се чудиш защо ми е цяла комисия по творческите въпроси,като мога и сама! hahaha Абе,човекът-оркестър!

 Танче,тя нашата е млада - на 30! Разведена,с млада и здрава майка,която й гледа щерката (а тя е в трети,или четвърти клас) и по цял ден виси в у-ще. Е,Евала й за това,че е отдадена изцяло,аз не бих могла така,но не всеки е без други ангажименти!

 Миме,къде ще го слагаш това домати?Щото аз имам рецепта за зелено в трилитров,но то първо се държи във вар.Като ми дойдеш на гости ще ти дам на свекъра тетрадката.Той,рааметлията, обичаше всичко да записва.

# 477
  • Мнения: 263
Ееее, Несторова, не съм забравила, че си българист!  Laughing/шегичкааа/
Аз една година бях се улучила точно за Нова година да правя тържества с колежката ми по немски, която има първа специалност български, но не я практикува, а преподава немски с втора специалност. Та да видиш как и сценарии писах за тържеството вместо нея, щото оная се услушва. Също и на класа писах сценарий за участие /беше сценка на Биг -Брадър/, отделно в часовете почваме картички, рисунки, суровакници, после цялата украса на коридорите с изложби, за тържествата за Коледа и НГ пак аз, и отделно измислят винаги изложби за участие от училищата в цялата община, която се провежда в нашия град и задължително участваме.
Оппа, май казах, че няма да се оплаквам, че ми е още рано. Ама, като не мога в училище, там си мълча, че поне на вас.

# 478
  • Мнения: 77
Янче, в моята също има и сирене, и краве масло, и яйца, и прясно мляко, и кисело мляко, но парчетата в чинийката си ги поръсих със пудра захар защото така я обичам, Стефан я яде дюс!
Захарта не я слагам да подобри вкуса й. Съжалявам, че не сте опитвали.

Светле, нищо не разбрах от обясненията ти, любопитно ми беше след като толкова неща не си сложила, аджеба какво се е получило, и кой вариант ни препоръчваш- разширения или намаления откъм продукти. Но, все едно не съм те питала. Извинявай!

ЛЕКА НОЩ НА ВСИЧКИ!

# 479
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 
Диди,то,мойто на оплакване заприлича,ама пак аз ще си я свърша.Няма да ми е за първи път!

 Танче,аз просто не обичам сладко!То май у дома никой не обича!Не,че не съм опитвала,но не обичам смесено и сладко,и солено.Аз съм по крайнастите - или сладко или солено.По същата причина не правя макарони на фурна.

Днес много КГБ-ейки се губят! Хайде за Жабка е ясно - радва се на мъжо си - кой знае пак къде са!Ами Дидия,Мая, Яжка,Десито,Арита,Тайна?Цяла банда!

 Е,и аз ще ви казвам ЛЕКА НОЩ,че май сама си говоря.(най-много с Диди и Танита!)Пък и дядо Тошо вече телевизорът го гледа,та..

    ЛЕКА И МЕКА!

Общи условия

Активация на акаунт