отчитане на тест за бременност

  • 54 785
  • 157
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 528
Мисля, че след 10 мин резултатът не трябва да се взима под внимание...
Но...дано да е отчел правилно с двете чертички. Късмет    bouquet

# 16
  • Мнения: 1 243
Ако има бременност теста отчита много бързо ,аз като си направих теста нямаше и 2 минути и веднага се появи 2-рата чертичка,не покаже ли теста до 5 минута 2-чертички няма бременност изчакай да ти закъснее и тогава си направи тест.

# 17
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
И при мен беше така–слаба,много бледа втора чертичка след 10–15 минути излезе,в първия момент само една.Май зависи колко дни изчакваш от овулацията,ако го направиш няколко дни след закъснение ще бъде ясна и отчетлива втората линия.Но аз си усещах,че бях бременна–сънливост,умора и веднага по лицето ми излизат едни такива по–тъмни петна.Ако си много нетърпелива пуни си кръвен.Успех,дано е това което желаеш! Peace

# 18
  • Мнения: 4 070
Аз пък все си мисля, че няма как да има втора(въпреки че знам че има време на отчитане) черта без бременност, аз си правих тестове когато не бях бременна и нищо не се появяваше дори и на 20 мин.Отиди на кръвен тест, вместо да се мъчиш в очакване.
Успех!!!!!

# 19
  • Мнения: 2 172
Направи си втори тест и стискам палци да е +  Hug


Мерси, дано.
А за втория тест - направих днес, пак същата работа - показа се едва забележима втора черта, но пак към 10-тата минута.

И моите бяха така.Първо няма нищо,след 8-10 мин.се вижда мноого бледа черта .Следващия тест направих след 2 дена и вече беше ясна чертата.Според мен тестовете са скапани(поне моите бяха такива).Изчакай 2-3 дена и направи нов(на друга фирма).Въпреки това,мисля,че си бременна.Има ли въобще някакво наличие на втора черта,резултаът е ясен,но все пак не се обнадеждавай 100 % .Успех  Peace

# 20
  • Мнения: 609
Направи си втори тест и стискам палци да е +  Hug


Мерси, дано.
А за втория тест - направих днес, пак същата работа - показа се едва забележима втора черта, но пак към 10-тата минута.

И моите бяха така.Първо няма нищо,след 8-10 мин.се вижда мноого бледа черта .Следващия тест направих след 2 дена и вече беше ясна чертата.Според мен тестовете са скапани(поне моите бяха такива).Изчакай 2-3 дена и направи нов(на друга фирма).Въпреки това,мисля,че си бременна.Има ли въобще някакво наличие на втора черта,резултаът е ясен,но все пак не се обнадеждавай 100 % .Успех  Peace
Elfichka, как върви твоята беминност?

# 21
  • ЕН
  • Мнения: 543
здравейте и от мен
и аз така като някои прибързани мами си направих тест около 10 дни след овуто и показа втората черта много бледа, но видима. но след 3-4 дни си напривах втори тест-сутринта и не отчете втора чертичка. не знам има или няма бременност. 3-4 дни ми беше лошо вечер и много отпадноло, но после нищо. мисля да изчакам още 2-3 дни-да дойде датата на МЦ и ще пробвам отново. дано наистина се появят 2 чертички.
според мен има ли бременност втората чертичка, дори и да е много бледа,не изчезва дори и след 30мин-имам 2 деца и пазя тестове (все още си стоят чертичките), а няма ли бременност въобще не се появява втора чертичка, да не говорим за бледа. поне това е моето мнение

УСПЕХ НА БЕБЕПРАВЕЩИТЕ  bouquet

# 22
  • Мнения: 126
Не се стърпях и пак си направих тест - този път Шуър Чек /много хвалби изчетох за него/.
Та този път втората чертичка си се показа в рамките на отчетния период - много измъчена и бледа, но все пак налична.
Не смея да се израдвам, защото съм с един мисед преди време, до 7г.с. всичко си беше наред, симптоми, гадене и пр. и накрая - няма сърдечна дейност... Дано този път успеем, че работата беше зор.

# 23
  • ЕН
  • Мнения: 543
честито beaby    bouquet
и стискам палци всичко да е ОК Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 609
Честито и дано всичко е наред този път и след 9 месеца да гушкаш сладко бебче.

Какви тестове си използвала, които ти показаха толкова рано? Ако разбира си им помниш имената.

# 25
  • Мнения: 1 085
Успех и леко бременеене.  bouquet

# 26
  • Мнения: 126
Честито и дано всичко е наред този път и след 9 месеца да гушкаш сладко бебче.

Какви тестове си използвала, които ти показаха толкова рано? Ако разбира си им помниш имената.

Мерси, дано..

Първият тест беше от тези 5ову + 1подарък тест за бременност - правен с първа сутрешна урина
Вторият не си го спомням, някакъв американски, струваше 2 лева от кварталната аптека, в тъмнозелена кутийка с някаква жена отгоре - с претенции в/у опаковката да показва резултат на 7-ми ден от зачеването - не е с първа урина
Третият -  Sure Check - не е с първа урина

Но да те кажа честно си мисля, че е общо взето все едно какво ползваш, зависи колко бързо въпросният хормон на бременността ще увеличи нивото си в организма.
Сигурно и ниските му нива са били причината за колебливия резултат при първите два теста, т.е. отчитане на положителен резултат след определеното от производителя време.

# 27
  • Мнения: 975
beaby тихичко честито.Дано тази бременност е успешна. Praynig

# 28
  • Мнения: 609
Мерси за отговора.

Май и аз утре сутринта ще си направя едно тестче, въпреки че ми се струва доста рано, но само за да си задоволя любопитството.

Би тръбвало утре да ми е 11-12 ден от овулацията.

Ако има интересни резултати ще пиша.

# 29
  • Мнения: 282
Аз си мисля че теста дори и с бледа чертичка си е положителен, а и може би просто защото е по-рано затова е по-бледа.
С цялото си сърце ти пожелавам успешна бременност и след 9 м. да гушкаш едно прекрасно, малко, пухкаво бебоче!!!

Общи условия

Активация на акаунт