Днес за първи път взехме ДК

  • 1 345
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
За мен не е нормално, колкото и да е витаминозно, в крема да има изненада - кора от ябълка. Дано да не е практика.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
Ми не вземай десерта. Аз, общо взето, вземам без десерт. То и финансово е безсмислено, инстантните каши по- евтино ми излизат... Вземам мама Люси и Оги.

# 17
  • Мнения: 1 596
Rolling Eyes  ами готви му сама , като и частните не ти изнасят  Peace 

Шоколадче,
друга полезна идея ще дадеш ли мила? Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 3 524
mamma_mia гадна работа е това с люспите Confused
според мен ДК е по-добре от частните- опитахме джуниър меню, от което по-голяма помия няма. за съжаление мама люси не доставят в нашия квартал и не можах да се вредя, а за ози и хер бебе съм чувала и недотам положително отзиви. докато го запиша на ДК си му говех у нас, добре му понесе  Laughing но можеш да комбинираш ДК и готвене вкъщи, ако не си доволна от всичко което ти предлагат Peace

# 19
  • Мнения: 298
Не мисля, че е вманиачаване като внимаваш с какво  храниш детето си.   Stop

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 23:40 от Джуфи

# 20
  • Мнения: 3 315
миличка  Mr. Green  
по този въпрос какво да ти предложа  Thinking  освем каквото са ти предложили и другите - да смениш всички възможни кухни - частни и държавни или да започнеш да готвиш сама и да не се чудиш какво има в яденето на детето ти ... мила  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 821
Дааа..със сигурност има назначена лелка-готвачка, която да настъргва кората на ябълката, а другото го изяжда.....няма друг начин, така ще е newsm78

# 22
  • Мнения: 1 596
Дааа..със сигурност има назначена лелка-готвачка, която да настъргва кората на ябълката, а другото го изяжда.....няма друг начин, така ще е newsm78

Това ме разсмя....хубаво го каза Hug
Черен шоколад,я по добре се гушни при мъжът ти, че ти е скучно май Mr. Green
Джуфи права си!
elpet знам,че е по-добре държавна.Може би трябва време за да опозная кухнята и аз да свикна и детето Heart EyesИ разби ра се,че между временно и аз ще му спретвам нещо,ако някои "люспи" ми се набият на очи Mr. Green Flutter

Мерси момичета и лека  bouquet

# 23
  • Мнения: 3 315
mamma_mia не се притесняваи за мен  Laughing   Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 168
Мама миа, не виждам защо се заяждаш с жената - защото ти предложи да готвиш в къщи след като не ти харесва държавната и не искаш частна? Ами то друг вариант няма!
Или вземаш от кухня и си държиш под ръка някоя инстантна каша или пюре /като не ти хареса нещо да не го даваш/ или готвиш ти! Какво толкова се възмущаваш? Понеже не седна да се вайка за твоето нещастие с люспите!
В Русе ДК е перфектна - нямам оплакване!

# 25
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Поизнервени сте нещо.
Успокойте се.

Така е с кухните.
Все нещо няма да ти харесва.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
За да съм сигурна какво яде детето ми готвя аз-не давам храна от кухнята Peace

# 27
  • Мнения: 1 155
Не мисля че нарочно са настъргали кората от ябълката в кремчето, може да е станало случайно. Трябва да го даваш по спокойно. Виждам че детенцето ти е вече голямо и смятам че ще е добре да започне да дъфче тове ще е улеснение и за теб самата. Дъщеря ми е на 1.6 г. и вече нищо не беля и не пасирам. Режа на малки парченца и тя сама си отхапва и дъфче. Аз съм доволна от държавната кухня.

Общи условия

Активация на акаунт