Къде ще спи бебето?

  • 3 776
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 674
Поне през първата годинка е добре в стаята на родителите да бъде. Така смятам да постъпя аз.
Аз така постъпих и с двете си деца.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 789
При нас, в нашата стая, в нейно си легълце
Смятам, че когато ми е пред очите, аз самата ще се чувствам по-спокойна Peace

# 17
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Алек все още спи при нас  Wink живот и здраве идната пролет ще го преместим  Simple Smile

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И малката спи с нас  Peace
Баткото започна да спи в отделна стая от 3г6м

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Все още спи при нас в креватчето си, но скоро ще го местя в неговата си стая.

# 20
  • Мнения: 3 695
Поне през първата годинка е добре в стаята на родителите да бъде...
Peace

# 21
  • Мнения: 857
Айя спи от първия си ден вкъщи в отделна стая,която обаче е точно до нашата + бейбифон. Първите месеци ми беше доста тръдно постоянно да притичвам,но сеге е много по-добре така.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 588
От раждането досега още спи в нашата стая, но винаги в неговата си кошара. Не се буди нощем и едва ли ще е проблем да го отделим.

# 23
  • Мнения: 959
Баткото, спеше при нас до  2г.възраст. Преместихме го, и нямаше никакъв проблем, докато не се роди малката. В последствие като видя, че малката спи при нас реши, че и той иска. И сега, той спи със баща си, в неговата стая, а аз със малката във спалнята. Така положението е под контрол, и всички спим. Чакаме момента, когато малката ще е достатъчно голяма, за да я преместим в детската при брат си. Всичко е според децата.

# 24
  • Мнения: 3 929
Не бих оставила детето си поне до годинката да спи в отделна стая само - не само заради удобството, но и заради СВДС.

# 25
  • Мнения: 3 929
Не бих оставила детето си поне до годинката да спи в отделна стая само - не само заради удобството, но и заради СВДС.

# 26
  • Мнения: 140
Спи си в нашата стая, макар от 2-месечна да спря да се буди Peace

# 27
  • Банкя
  • Мнения: 823
Първите 6 месеца спеше в креватчето си в нашата спалня. След това го преместих в неговата стая - свикна от раз. Мисля, че ако сега трябваше да го местя, щеше да ми е много по-трудно. Има периоди когато не се събужда по цяла нощ, през лятото пък ставаше по няколко пъти заради жегите да пие водичка. Аз свикнах да стигам на тъмно от нашата в неговата  стая, а и съм привикнала и от най-малкия шум на бебефона да се пробуждам. За мен разкарването не е проблем. Peace

# 28
  • Мнения: 1 763
Спи при нас в спалнята на собствено креватче. На месец и нещо спря да се буди нощем, но въпреки това не смятам да го отделям  преди да е станал поне на 3 години.

# 29
  • Мнения: 1 691
Спи в нашата стая засега.
За новородено и малко бебе не мога да си представя да го оставя в съседна стая - дори и да не се буди през нощта, на мен ще ми е напрегнато дали е добре и цяла нощ няма да мога да заспя от притеснения (дори и бебефон да имам).

Общи условия

Активация на акаунт