Отчет на набор 2003 - 32

  • 15 175
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Ники на Приказливка

Здраве и щастливо детство Heart Eyes

# 226
  • Мнения: 1 102
 nbirthday на Ники! Много здраве и щастливо детство му желаем.
Вчера на род. среща са събрали по 50лв, но сме много доволни от градината, даваме пари но виждаме че се прави нещо, държавна градина, но имат един басейн който е много хубав, лятото сменили 30годишните гардеробчета с нови, весели цветове, във физк. салон пред радиаторите пак сложили весели решетки, в групата нов тапет. Миналата год. бяха сменени всички матрачета, юрганчета и възглавници. Наясно съм че държавата отпуска минимални средства, а директорката много държи всичко да е наред, без помощи няма как да стане.
Между другото имам една идея, ама мъжа ми вика ако я кажа ще ме застрелят направо, много добре знаем колко заплата взимат учителките, повечето от нас родителите работим на частно и доходите разбира се са мнооого различни, учителките не са ли хора, нямат ли семейства. Тази година едната ни госпожа напусна, която беше невероятен човек и възпитател, защото щяла да работи друга работа, не я упреквам, права си е, но за да задържим такива възпитатели бих предложила да се събира напр. по 20лв от всяко семейство месечно и да се даде като допълнителен доход на учителките. Знам че това което предлагам ви звучи абсурдно, но аз така мисля и много бих искала да се реализира, но не знам кога и как.

# 227
  • София
  • Мнения: 7 673
Благодаря ви, момичета, за пожеланията  Hug

# 228
  • Мнения: 23 407
Честито на НИКИ!!!Да е жив и здрав,умен и весел!!Приказливка   bouquet


ДесиХ2,проверих на линка..жалко,че фирмата няма офис в Бургас...[/color]
Жалко,наистина.Обучението е много интересно,нещо като игра и на децата им харесва.

# 229
  • Мнения: 14 133
Тази година едната ни госпожа напусна, която беше невероятен човек и възпитател, защото щяла да работи друга работа, не я упреквам, права си е, но за да задържим такива възпитатели бих предложила да се събира напр. по 20лв от всяко семейство месечно и да се даде като допълнителен доход на учителките. Знам че това което предлагам ви звучи абсурдно, но аз така мисля и много бих искала да се реализира, но не знам кога и как.
Имате ли родителски комитет или нещо подобно? Може, евентуално, да си направите събрание или нещо подобно и с протокол, подписан от всички, да приемете идеята.  Thinking

# 230
  • Русе
  • Мнения: 7 803
 newsm59 на Ники!
Да е здрав и много послушен!


На мама,   bouquet

# 231
  • Мнения: 1 311
Благодаря за пожеланията, момичета. Много ме разчувствахте, мислех, че сте ни забравили  Hug

Ето да се почерпите за негово здраве



Ники още са сборни групи в друга градина. Евентуално от 01.10 ще са в тяхната и тогава ще е род. среща.  Миналата година събирахме по 40 лева, това включваше доставката на мин. вода, консумативи и хигиенни материали, учебни помагала и остана някаква сума за играчки. Тази година вероятно ще е повече, ще видим.
За допълнителните занимания - той ходи на английски и на танци. За езика и друг път съм казвала - (той ходи от първа група) не очаквам да научи нещо кой знае какво, за мен беше важно да знае, че има и други езици и е напълно възможно някой да му говори и той да не разбира. Иначе доста думички и песнички е научил, доколкото разбирам заниманията са под формата на игри. За танците - ами той има толкова много излишна енергия за изразходване, пък и си беше негово желание. Тази година не знам какви ще са доп. занимания, вероятно същите.

# 232
  • Мнения: 14 133
И при нас английския е под формата на игра.   Peace
Видяхме на открития урок в края на миналата година.  Wink

# 233
  • София
  • Мнения: 5 066
Ох, аз пък като чета как масово са хремави наборчетата /и ние сме в кюпа/ искам да попитам - кога все пак стават по-държеливи децата и започват по-рядко да настиват и да боледуват? Как ще я караме в училище ако отсътстват по 1-2 седмици през месец-два...

# 234
  • Мнения: 1 143
До училище,ще станете по-издръжливи.Не се притеснявай толкова.Ако са само с хрема е добре,да не се стига до друго.

# 235
  • Мнения: 822
Честито на рожденника и от нас    bigdance2

....
Ние пък сме само с кашлица - рано сутрин и това е! Чисти гърдички, но кашли. Есента винаги е така.

# 236
  • Мнения: 729
Честит рожден ден на Ники и от нас    ura newsm59  ura

За мама Приказливка   bouquet

И аз да се отчета за снощната родителска среща. За сега искат само по 20,40 лв. - това е за 4-те книжки Моливко + комплект по конструктивна дейност. Тепърва ще правят калкулация за останалите необходими материали: блок № 4, флумастри, цветни моливи, пластилини, пастели, пъзели и т.н. , което по груби сметки ще е около още 30 лв. Остават си и ежемесечните неща, които носим, като тоалетна хартия, салфетки, течен сапун, стек пластмасови чашки и по 1.60 лв. за мин вода. 

# 237
  • Мнения: 261
Честит рожден ден на Ники и от нас!



 За сега искат само по 20,40 лв. - това е за 4-те книжки Моливко + комплект по конструктивна дейност. 
На нас за 7 книжки на Моливко искат 30 лв. А останалите неща (блокчета, моливи, и др.) са 15 лв.
Това е.
Някакви танци, /които никой не ми каза какви са/ щели да имат и мисля да го запиша да изразходва енергията си. Той, че танцьор няма да стане е ясно, ама ... Пък и аз нямам възможност да ходя на занимания извън градината.

Относно сополивите нослета - и на мен ми прави впечатление, че е масово явление не само в градината, но и в яслата. Но само това да е. С хремата ще се справим. Да не се стига до усложнения само.

# 238
  • Мнения: 7 201
newsm59 Честит рожден ден на Ники!
Здраве,радостно детство и да носи много гордост на мама и тате! newsm59

# 239
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
ЧЕСТИТ 5ТИ РОЖДЕН ДЕН НА НИКИ!


ДА Е ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ!

Приказливка, честит празник!  bouquet

Етиа, много неприятно с това спане във детската ви градина. Дано скоро се разреши проблема.

Наборчетата да оздравяват и да не се разболяват! Hug

Тук допълнителни пари не искат. Само ако ги водят някъде.

Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт